Jump to content
Dogomania

ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM


Dada M

Recommended Posts

Jeśli psy maja badaną krew poza standardowo ( mówię o ogólnie przyjętych standardach), to nie da się nie zauważyć. Innych objawów można długo nie zauważyć. Nie każdy robal, nie każda jego postać jest widoczny w ....no, w naszym ulubionym narzędziu diagnostycznym:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 635
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozia dzisiaj przeszła samą siebie , rozbawia mnie tak , że prawie z krzesła spadłam , więc:

Rozia wstała i chciała wyjść na dwór a przy drzwiach stała miska z wodą i rozia przechodząc trąciła ją łapką i tak ją to strasznie zdenerwowało , że wróciła do mnie , popatrzyła tak że aż krew mi zmroziło , po czym odwróciła się i ostentacyjnie odeszła do siebie , na dwór już nie poszła :D Trzeba było to widzieć ..

Link to comment
Share on other sites

ale oczywiście , że tak , ja to na rozie pieszczotliwie wołam taran , bo nie ważne kto lub co stoi na drodze , jak rozia się zaprze to i tak przejdzie , wejdzie w każdą dziurę i tak uparcie będzie łazić (jak kot ) przy nogach aż dostanie czego chce , Rozia potrafi walczyć o swoje :D

Jak będę jechać po pojemniczki na koopy do wet o zapytam o coś na serducho bo upały coraz gorsze i chciała bym coś wspomagającego .

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB.
"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Łukasz C. lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

DadaM, zdobyłam (nowe zabawki, takie drobiazgi z zaprzyjaźnionej hurtowni) czyli fanty na bazarek dla Rozetki. Cieszę się, że choć tak jej mogę dopomóc :)
Jak w czwartek będziesz u mnie kochana, to Ci przy okazji przekażę.

Link to comment
Share on other sites

Bea - dziękuję ślicznie :)
Jakiś czas temu Avii wspominała o rzeczach na bazarek dla Rozi i Lennona - po 15 czerwca postaram się wystawić bazarek :)

Anja - wobec tego zamów proszę Drontal, tak czy siak trzeba Rozię odrobaczyć, bo przez Wasz dom przewija się sporo psów.
Potrzebne będą 4 tabletki (1 tabletka na 10 kg) - 2 tabletki na pierwsze odrobaczanie i 2 na kolejne po 2 tygodniach.

Jak Rozia się czuje w takie upały ?

Link to comment
Share on other sites

Ok dzisiaj zamówię . Rozia czuje się świetnie , spodziewałam się , że będzie bardzo źle , cały dzień przesypia , a wieczorem jak zrobi się chłodniej idzie na spacer , potrafi tak 2 godziny spacerować :) Ogólnie u Rozi wszystko ok i nie widać , żeby dziewczynka się skarżyła , czasem tylko ktoś złośliwie coś położy tam gdzie Rozia chciała akurat przejść :D

Mnie tylko martwią te guzy , ten na szyi się powiększa , ale tu nic nie zrobimy , w rozi wieku już takich guzów się nie usuwa .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']...Jakiś czas temu Avii wspominała o rzeczach na bazarek dla Rozi i Lennona - po 15 czerwca postaram się wystawić bazarek :)
[/QUOTE]
Tego jest wg mnie na oddzielny zabawkowy bazarek dla Rozetki ;) ale oczywiście jak uważasz
Swoją drogą 'zabawki dla staruszki', fajnie to brzmi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Bea - dziękuję ślicznie :)
[B]Jakiś czas temu Avii wspominała o rzeczach na bazarek dla Rozi i Lennona - po 15 czerwca postaram się wystawić bazarek :)
[/B]
Anja - wobec tego zamów proszę Drontal, tak czy siak trzeba Rozię odrobaczyć, bo przez Wasz dom przewija się sporo psów.
Potrzebne będą 4 tabletki (1 tabletka na 10 kg) - 2 tabletki na pierwsze odrobaczanie i 2 na kolejne po 2 tygodniach.

Jak Rozia się czuje w takie upały ?[/QUOTE]


No i właśnie teraz dopiero od paru dni siedzę i focę, focę ....mam trochę wolnego
Jak mi sie uda to może sobota-niedziela wystawię bazarek na Lennonka i Roze
on bedzie monotematyczny -- same kryształy

są jeszcze kosmetyki ale nie dam rady tego wszystko ogarnąć do 15-tego
niestety ale zawirowania zawodowe w tym roku zupelnie zdezorganizowały mi czas prywatny
jak cos bede miała wyśle ci mail

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...