Jump to content
Dogomania

Pynia nazbierala na kości,na piłeczke i nawet dostala własną małą bulwę.


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='Kasia25']Akucha to ta sucha karma, tak? Spore dawkowanie hahahahahahahha.

Ja o granulacie suchego właśnie pisałam;)[/QUOTE]

:evil_lol: Ja psom nie żałuję!
Kasiu, miara się nie przejmuj, zje ile bedzie chciał, jak ma apetyt, to sie nie martw.

[quote name='ockhama']A flaszka była plastikowa i plaskato-prostokątna? Może ARIOVITAL?

Super psy - boskie foty ;)[/QUOTE]

Taka była! Miała takie ustrojstwo do odmierzania na górze, z którego nie potrafilam korzystać. Dzieki Okhama :lol:, ide googlować.

TAK, TO JEST TO!!!!! Wspomaga widzenie miedzy innymi, dzieki jeszcze raz!

Link to comment
Share on other sites

Dobranoc
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/225/f9df271a717bcfcemed.jpg[/IMG][/URL]

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Robert/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Robert/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG]Niestety jestem taki gooooooopiutki na jakiego wyglądam ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja swoim psicom dawałam za młodu kości cielęce surowe. Akurat miałam dojście - nawet niedrogie.
Tak się przyzwyczaiły do tych kości, że teraz wszystkim swoim psom daję co 2-3 dni po kostce (niekoniecznie cielęcej).

Efekt tego jest taki, że mimo swoich lat żadnych kłopotów ze stawami i zęby mocne i bielutkie jak u młodzików. Gdyby nie siwiejące pyszczki to nikt by im nie dał tylu lat. Każdy z moich psów ma uśmiech jak z reklamy pasty doi zębów.

Kasia - ja też obstawiam, że co najmniej 30 kg będzie toto dźwigać. Ale przewidywania przewidywaniami a życie życiem.
Urośnie - to się okaże.

Link to comment
Share on other sites

Dziecku wypadł dzis pierwszy ząbek. Dorasta!
Oblepiona psami, czekam na wiosnę.

Nie mogę odnaleźć się na tym dogo, nie lubię go. Nie wiem, jak szukać wątków. Wchodzilam zawsze przez profil Brązowej.
Nie moge juz czytać tych psich horrorów. Spadek formy chyba.

Link to comment
Share on other sites

A wiesz, nie mam pojecia. Nie zaglądam tam jakoś.

[B][I]do samego końca mojego lub jego[/I][/B]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Gabi, ale z ciebie solidna dogomaniaczka :evil_lol: taka deklaracja! Medal dostaniesz.
A najbardziej mi żal, że zabrali nam łapki- to takie dogomaniackie bylo, co? Bo ogników nie żal, balam się, że spłonę, bo Brązowa mnie kiedyś straszyła.
Coś czytałam, że teraz zielone kwadraciki dostaniemy, jak nas inni pochwalą :diabloti: Na zachętę po jednym już mamy.
Ale dziecinada :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Szalu można dostać z tym dogo. Wyszukiwarka nie działa, nic nie można znaleźć, wszystko jakieś takie porąbane. Nie mogę się odnaleźć. :angryy: Testują naszą cierpliwość? A w nagrodę tylko kwadracik?
Ale za to zdjęcia Zuzola wynagradzają wszystko.:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

łojezusie,Gabryjella nie poznałam Cie! Nie dość,ze pierwszy raz na nowym forum (dzień dobry),to do tego nowy awatar z nową twarzą.


Szuwar,Kasia 25 tez sie rozmnozyłą,tylko sie nie chwali.

nawiasem mówiąc,kto chce: starego,cudownego wyżła;maleńka kilkunastoletnia staruszkę,ślicznego pieska z niebieskim oczkiem lub brzydkiego pieska z rozszepiona łapką;wyleniałego sznaucera sredniego,pudelka,bullmastiffa czy chociazby moja zyciową porażke-ślepego szczeniaka 5 tygodni? Jak ktos powie,ze uśpić,to zapraszam,aby potrzymał pieska do eutanazji.Uwaga- liże po twarzy i merda ogonkiem.

Link to comment
Share on other sites

brązowa co tak radośnie?

zmieniacie te avatary i ja ludzi nie poznaję, a znaleźć Was teraz gdziekolwiek to w ogole czary-mary. I dziękuję za uświadomienie o co chodzi z kwadracikami. Byłam przekonana, że czerwony kwadracik oznacza dostępność, ale moje podejrzenia wzbudziła ta równoczesna obecność wszystkich;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']
nawiasem mówiąc,kto chce: starego,cudownego wyżła;maleńka kilkunastoletnia staruszkę,ślicznego pieska z niebieskim oczkiem lub brzydkiego pieska z rozszepiona łapką;[B]wyleniałego sznaucera sredniego[/B],pudelka,bullmastiffa czy chociazby moja zyciową porażke-ślepego szczeniaka 5 tygodni? Jak ktos powie,ze uśpić,to zapraszam,aby potrzymał pieska do eutanazji.Uwaga- liże po twarzy i merda ogonkiem.[/QUOTE]

weszłam przypadkiem tutaj i proszę - od razu mi się rzucło w oczy - to jakiś nowy czy już o nim wiem? tylko jakbyś mogła brązowa na pw mi napisać bo nie wiem kiedy znowu tu trafię :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...