Jump to content
Dogomania

"Świat według psa" "Psy, Rachel i cała reszta" "Oczami psa"


Kasia&Mela

Recommended Posts

Hej :multi: Mam pytanie czy ktoś spotkał się z tymi książkami:
[IMG]http://empikmedia.pl/c/swiat-wedlug-psa-bprod58820236.jpg[/IMG]
[IMG]http://empikmedia.pl/c/psy-rachel-i-cala-reszta-bprod58900467.jpg[/IMG][IMG]http://empikmedia.pl/c/oczami-psa-bprod58979533.jpg[/IMG]
Nie wiem, czy i którą warto kupić dlatego bardzo proszę o Wasze recenzje! ;)
Jeśli czytaliście to podzielcie się wrażeniami!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

,,Świat według psa " -książka świetna , jestem w trakcie czytania i oderwać się niemoge . Dorota Sumińska pisze prawdziwie o świecie , ludziach i to oczami psa, pisze wprost .
Bolek ....nigdy nie zapomne o jego historii. Najlepsze jest jak opisuje ludzi z punktu psa , pisze jacy ludzie są zachłanni , głupi i nic nierozumiejacy i jeszcze , że śmierdzą czymś co nazywają perfumami :evil_lol:
Ale nieukrywam , że również się wzruszałam , idę dalej czytać ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[INDENT],,Świat według psa " -książka świetna , jestem w trakcie czytania i oderwać się niemoge . Dorota Sumińska pisze prawdziwie o świecie , ludziach i to oczami psa, pisze wprost .
Bolek ....nigdy nie zapomne o jego historii. Najlepsze jest jak opisuje ludzi z punktu psa , pisze jacy ludzie są zachłanni , głupi i nic nierozumiejacy i jeszcze , że śmierdzą czymś co nazywają perfumami :evil_lol:
Ale nieukrywam , że również się wzruszałam , idę dalej czytać ;-) [/INDENT][/QUOTE]
Hmm, mi też narobiłaś smaku ;) Tak mi się wydawało, że jak Dorota Sumińska to musi być dobra książka ;)

Link to comment
Share on other sites

Uwielbiam ksiązki Doroty Sumińskiej ;) przeczytalam jej biograficzna "Autobiografia na czterech łapach" i bardzo mi się spodobala wiec skusilam sie na tą nowosc i jest w trakcie czytania:) naprawde polecam ;) swietnie pokazany świat oczami psiaka, oczywiscie czasem z przymrużeniem oka:D

Mam chęc tez na te dwie ksiązki ktore przedstawilas ale jeszcze ich nie zakupilam ;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem w trakcie lektury " Oczami psa" Alexandry Horowitz.
Ciekawy, szczegółowy opis psich zmysłów( i odbierania świata przez psa przy ich zastosowaniu) poparty naukowymi badaniami.
Na ostateczną opinię jeszcze za wcześnie, muszę dobrnąć do końca
...a coś mi to wolno idzie :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

byłam wczoraj w ŚWIECIE KSIĄZKI i chciałam kupić "psy,rechel i cała reszta",ale nie nie mieli;pani poleciła mi "świat według psa"-przeczytałam tył okładki i jakoś nie powaliło mnie...a wy tu piszecie,że warto przeczytać-więc pójdę za waszą radą i zakupie ją w najbliższym czasie

Link to comment
Share on other sites

[I]Świat według psa[/I] jak najbardziej polecam, natomiast [I]Psy, Rachel i cała reszta[/I] bardzo mnie rozczarowała. Uważam, że fabuła tej drugiej książki jest bardzo schematyczna i przewidywalna; utrzymana w cukierkowo-Dysney'owskim stylu.:shake: Test, który znajduje się na końcu książki też jest absurdalny: według niego idealnym psem dla mnie jest Staffik:crazyeye:. Niestety, nie widzę się w roli właścicielki teriera, a już zwłaszcza typu bull.:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

A mi się Świat według psa nie podobał, może dlatego, że w sumie bardziej to książka o ludziach niż psach, i miałam wrażenie, że autorka do opowieści bohaterów koniecznie chciała wpleść wszystkie możliwe nieszczęścia, co wg mnie nadawało fałszywego tonu... uśmiałam się trochę przy niektórych fragmentach dotyczących spraw psich, a poza tym to mam dość chłodne odczucia ;)

Link to comment
Share on other sites

hmm... jestem w trakcie czytania "oczami psa" i z niektóre kwestie również wydają mi się nieco naciągane.

Albo jest tam wzmianka o psiej depresji - dwa słowa że absolutnie czegoś takiego nie ma tylko mu ludzie sobie to wmawiamy a potem o jakimś doświadczeniu na szczurach... i nic nie dowiadujemy się o tej depresji...
Trochę chaotycznie pisana.
Zobaczymy jak będzie dalej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...