Jump to content
Dogomania

Puśka pozdrawia ze swojego własnego domu.


Basia1244

Recommended Posts

Dopiero teraz przeczytałam zapytanie - ale już odpowiadam:

Pusiaczek jak na damę lat 14 przystało zwalnia nieco - czyli tak: miała operację na listwie mlecznej, miała wypadnięcie dysku, oczywiście miała wizytę u dentysty i usunięte 8 zębów, zdecydowanie po rehabilitacji chodzi wolniej i spokojniej, ale tiptopkuje sobie dzielnie. Rzadziej skacze na wersalkę, zdecydowanie gorzej widzi (przestała liczyć wiewiórki i ....neews....mamy w domu od 3 miesięcy królisię z adopcji i .... spokój :D - tak tak - Pusia zaakceptowała gryzonia, zignorowała i absolutnie nie nawiązuje z gryzoniem luzem latającym jakichkolwiek interakcji :D - zuch babinka moja. A gryzoń wygląda tak :

Franka%2B3%2B009.JPG

 

Poza tym Pusiaczek załapała się na świerzba (po fryzjerze) i dość długo była leczona, generalnie dziewczynka jak na swój wiek jest zdrowa, ale to i owo jej się przypałęta - no i szczeka mniej, ale charakter ma wciąż idealny :D - jak ją zostawiłam przy moim plecaczku na tarasie u Marysi i kazałam jej pilnować tegoż plecaczka , żeby mi nie przeszkadzała fotki robić, to ... koleżance (która ino po papierosy poszła na taras) adidaski obgryzła z pełnym zaangażowaniem - w końcu kazałam plecaczka pilnować :D - tak czy siak Pusia zuch jest i już.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj chyba wie, że jest babulinką - już się zachowuje , jak starsza dama, najbardziej widać to na spacerach, już jej nie zabieram w dalszą drogę, z każdym miesiącem te spacerki są krótsze - ale czasowo nadal dość długie, bo księżniczka moja potrafi iść 30 minut na około bloku obwąchując teren :)

CAM00044.jpg

 

CAM00048.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...