Jump to content
Dogomania

Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!


Marycha35

Recommended Posts

[quote name='majqa']Ja jestem za i to z tego względu, że od takiego przybytku głowa nie rozboli (większy wybór). Można by było puszczać ogłoszenia z różnymi zdjęciami. Któreś w końcu przemówią do odbiorcy.[/QUOTE]


To co - ataK znajdziesz chwilkę na sesję z Kasią i zadzwonisz się umówić ? Da radę skombinować chusteczkę na szyję ? Słońca brak, to niech chociaż kolor na szyi rozświetli Misia - spójrz na moje foto.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Też jestem za, zwłaszcza za szmatą na szyi:):):)
AtaK dzięki za foty, doceniamy starania.
Dziękuje Noemi za przybycie i donoszę, że Holly podtrzymała deklaracje swoje na Misia, dodając, że oczywiście;):) DZIĘKI!!!
I znajomi moi jednorazową wpłatę szykują dla Misia:) Łatwo się nie damy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Pięknie dziękujemy za zdjęcia. :-)
Ato, czy masz je może w pełnej wielkości? Jeśli tak, czy możesz mi je przesłać na mail, nie pomniejszone?[/QUOTE]

Przypomnij mi, proszę, maila, wyślę w zipie wszystko, co dziś zrobił Greg :)

[quote name='eliza_sk']Szkoda, że nie wszystkie zdjęcia zrobiliście na zielonym tłełku i jakaś apaszka armaniego na szyi też mogła zawisnąć - ale jest już lepiej. To co robimy z Kasią ? Może spróbujmy, co ? AtaK by skombinowała jakąś szmatkę na szyję i zielone tło :)[/QUOTE]

Zadzwonię do Kasi, szmatkę znajdę, tło to ewentualnie choinki, na którymś zdjęciu widoczne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK']

Zadzwonię do Kasi, szmatkę znajdę, tło to ewentualnie choinki, na którymś zdjęciu widoczne ;)[/QUOTE]

Tak choinki jak najbardziej, szmatka na szyję, tylko błagam uwiąż go do podstawy choinki - trochę poszaleje i się uspokoi, ale dzięki temu unikniemy nóg na focie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Tak choinki jak najbardziej, szmatka na szyję, tylko błagam uwiąż go do podstawy choinki - trochę poszaleje i się uspokoi, ale dzięki temu unikniemy nóg na focie.[/QUOTE]

Tak z jedne nogi mogą być. Da to wizję prawdziwej wielkości Misia :) Ja mam chustę z napisem Szukam domu. Szkoda, że ten fotograf nie przez kraka będzie jechał.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ato za dwa maile. :-) Dobiorę się do fotek, powstawiam, może uda się większe. :-) Jeśli nie zachowam do ogłoszeń. :-)
Aaaa... i widzicie... zapomniałam, przepraszam. Pt. lub sb., o duperelkę mniejsza, doszła faktura od Szami (ta, którą umieściłam na 1 stronie).
Serdecznie dziękuję. :-)

Link to comment
Share on other sites

Uroczyście melduję, że w dniu dzisiejszym wpłynęła na konto Misia dyszka od Anna Magdaleny Ł. z Kutna.

Bardzo pięknie dziękujemy. I tu chciałam wkleić emotka z całuskiem i pękiem kwiatów, ale znowu dogo mnie htlm-em katuje i o ile jeszcze mogę coś pogrubić, pochylić, czy do nowej linii przenieść, to emotków niestety wstawić nie mogę. Obiecuję uzupełnić, jak dogo przestanie się nade mną znęcać :(

Link to comment
Share on other sites

No i nie dopiszę do rozliczeń, bo jak tym html-em mi się posty otwierają, to żadna miarą nie da się nanieść poprawek. Tzn. nanieść się da, tylko nie da się w żaden sposób naniesionych poprawek zapisać.< br>
W poprzednim moim poście chciałam dopisać, że przyszedł też dzisiaj przelew od AtaK - 22,50, z dopiskiem - rozliczenie deklaracji. Tak więc w dniu dzisiejszym konto Misia zwiększyło się o 32,50 zł. Dopiszę jak wróci mi normalny sposób pisania. A swoją drogą zastanawiam się, czy to dogo tak mnie katuje, czy może mój komp robi mi takie psikusy. Nie wiem czy komp tak może, ale wkrótce się dowiem, bo wybieram się z nim do fachowca :)

Link to comment
Share on other sites

Łaaaałłłł Akucha, jaki piękny bukiet. Ja w moich zapasach takich nie mam. Wstyd będzie teraz moje marne bukieciątka ludziom pod oczy podtykać.

To może my w duecie będziemy występowały. Ja napisze kto ile, a Ty bukietem walniesz i pięknie będzie :) Och jak pięknie :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Uff... no to powoli coś się zaczyna wyłaniać, wici rozpuszczone, wieści pozbierane.[/B]
Wrzucam Wam info pod rozwagę i proszę o szczere odpowiedzi (mniejsza, czy po mojej myśli ;)), co o tym sądzicie.

Jest hotelik, o którym się dowiedziałam, a który uważam, że należy rozważyć.
Miejscowość Borków, gmina Daleszyce (pod Kielcami).
Warunki domowe - jednopiętrowa willi na skraju lasu. Posesja jest ogrodzona. (Właścicielka oprócz psów hotelowych ma kilka bezdomnych psów, dla których wydzieliła część posesji. Psiaki mieszkają w budach. Ona je sterylizuje, kastruje i szuka dobrych domów. Ona faktycznie ma serce do zwierząt.) Z relacji tych, co umieszczają tam psy wynika, że jest tam serce, pomyślunek, troska.
Koszt 350zł + karma.

Stoimy cienko z kasą. Czy jednak to wystarczający powód, by nie spróbować?
Ja nie lubię ryzykować, a właściwie lubię ale to zupełnie inna bajka i bez związku z dogo ale... hm... Tu byłabym skłonna iść na to ryzyko. Jeśli nie spróbujemy to możemy sobie dalej dreptać w miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...