Jump to content
Dogomania

Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!


Marycha35

Recommended Posts

Podoba mi się ten tekst :)
Trzeba tylko uaktualnić, bo Misiu ma już chyba ponad rok i na te zapytaje dać info. To juz tylko Majqa lub Marysia mogą poinformować. Ja niestety czytałam Misia watek, ale raczej tak żeby wiedzieć, co u niego słychać. Nie na tyle, żeby poprawnie zaktualizować ogłoszenie :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='eliza_sk']Jeśli jeszcze mogę coś zaproponować, to troszkę uporządkowałam tekst, bo tamten był ciut chaotyczny (soryyyy, ale jestem strasznie porządnicka w materii fot i tekstu :diabloti: ). Może przyda się świeższe spojrzenie na temat ...



[CENTER][B]MISIO, młody, KOCHANY wesołek - TERIER mix-kocha cały świat !

[/B][/CENTER]
[CENTER]Misio mimo młodego wieku poznał już złą stronę człowieka. Miał dom, ale czy na miano domu zasługuje miejsce, w którym Misio musiał przekonać się czym jest głód, przeszywające zimno i brak schronienia ? Na szczęście to już przeszłość, teraz Misio bezpieczny czeka na swoich ludzi w domu tymczasowym.

Misio jest około [COLOR=red][B]rocznym ???[/B][/COLOR] psiakiem w typie teriera. Ma [COLOR=red][B]????[/B][/COLOR] w kłębie i waży [COLOR=red][B]????[/B][/COLOR]. Jest średniej wielkości psem o cudownej, szorstkiej sierści i bursztynowych oczach. Misio jest wspaniałym psem rodzinnym, spragniony kontaktu z człowiekiem, ufny i kontaktowy od pierwszego spotkania. Potrafi chodzić za swoim opiekunem jak cień. W stosunku do człowieka łagodny i niezwykle oddany. To niezwykły pieszczoch i przytulak. Wielce przyjazny w kontaktach z dziećmi. Misio jest młodym, żywiołowym psem, uwielbia szaleństwa i zabawy. Jest radosny i ciekawy świata. Ma dobry kontakt z innymi zwierzętami, nie wykazuje oznak dominanta[COLOR=red][B] ???[/B][/COLOR]. Mimo tego, iż Misio spędził dzieciństwo na wsi nie przeraża go miejski zgiełk - znane mu są również dobre maniery. Miś potrafi również ładnie chodzić na smyczy, pozostawiony sam w domu zachowuje czystość - jest wielkim czyściochem, nie załatwia się nawet na chodniku. Misio doskonale sprawdzi się w domu z ogródkiem, jak i w mieszkaniu w bloku. Nie wydamy psa do życia w kojcu - szkoda Państwa czasu.

Misio przebywa w domu tymczasowym w [COLOR=red][B]???[/B][/COLOR]

Odrobaczenie:tak
Odpchlenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: [COLOR=red][B]???[/B][/COLOR]

[COLOR=red][B]KONTAKT[/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]???[/COLOR][/B]
[/CENTER]
[/QUOTE]

Jestem Ci przewdzięczna Elizo. :loveu:

[B]Znaki zapytania...[/B]
Wiek - post 7 - dajemy obecnie 4.

W kłębie??? Waży??? Błahahahaha... No nic, poczekamy na odpowiedzi. :lol:

Ja ich nie znam.

Elizo on stał się dominantem, usiłuje docisnąć i sunie i psiaki.

DT - Nowy Sącz

Kastracja - tyżżż post 7 - zrobiona

Kontakt - [I][B]0-664279913, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk'](...) Konieczne są mu jakieś zdjęcia w plenerze, to podstawa sukcesu - ataK, bo rozumiem, że pies jest u Ciebie - mogłabyś mu zrobić jakąś porządną sesję na dworze ? (...)[/QUOTE]
Ja nie wiem jak na to zareagować. No śmieję się... tak cichutko, bezradnie ale z nadzieją (???)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']...
W kłębie??? Waży??? Błahahahaha... No nic, poczekamy na odpowiedzi. :lol:
Ja ich nie znam.
Elizo on stał się dominantem, usiłuje docisnąć i sunie i psiaki....[/QUOTE]

O wysokość w kłębie mogę jutro zapytać, a jeśli chodzi o wagę to wydaje mi się, że nikt nie zna, AtaK chyba też nie, ale też zapytam.
Ostatecznie bez tych informacji można się obejść, jeśli nie będziemy mogły ich zdobyć.
Jeśli mnie pamięć nie myli, to tak na oko, bo przeca go nie mierzyłam, Misiu ma w kłębie około 45 cm i w razie draki tak można napisać :)
A z tym dominowaniem, to nie wiem czy to przypadkiem nie jest wynikiem nudów. No bo młody pies coś musi robić...

[quote name='Agucha']Ale wam wesoło. Też bym się chętnie pośmiała :lol: :eviltong:[/QUOTE]
No właśnie, czy to tak ładnie w towarzystwie na ucho ?????
Też bym się chętnie pośmiała.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Georgia][SIZE=4][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=green][U]SZABLON ZGŁOSZENIOWY:[/U][/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][/SIZE][/FONT][/B][SIZE=5][SIZE=3][B]
1)[/B] [B]zdjęcia psa - [COLOR=magenta]które wybrać? Te co dawałam poprzednio?[/COLOR][/B]
[/SIZE][SIZE=3][B]
2)[/B] [B]imię psa - Miś :loveu:[/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]
3) tytuł i tekst ogłoszenia
[/B][/SIZE][/SIZE][CENTER]
MISIO, młody, KOCHANY wesołek - TERIER mix-kocha cały świat![/CENTER]

[CENTER]Misio mimo młodego wieku poznał już złą stronę człowieka. Miał dom, ale czy na miano domu zasługuje miejsce, w którym Misio musiał przekonać się czym jest głód, przeszywające zimno i brak schronienia ? Na szczęście to już przeszłość, teraz Misio bezpieczny czeka na swoich ludzi w domu tymczasowym.

Misio jest około 3-4 letnim psiakiem w typie teriera. Jest średniej wielkości psem o cudownej, szorstkiej sierści i bursztynowych oczach. Misio jest wspaniałym psem rodzinnym, spragniony kontaktu z człowiekiem, ufny i kontaktowy od pierwszego spotkania. Potrafi chodzić za swoim opiekunem jak cień. W stosunku do człowieka łagodny i niezwykle oddany. To niezwykły pieszczoch i przytulak. Wielce przyjazny w kontaktach z dziećmi.

Misio jest młodym, żywiołowym psem, uwielbia szaleństwa i zabawy. Jest radosny i ciekawy świata. Inne zwierzęta toleruje, jednak potrafi wykazywać oznaki zazdrości... Dla niedoświadczonego właściciela lepiej, żeby był jedynakiem.

Mimo tego, iż Misio spędził dzieciństwo na wsi nie przeraża go miejski zgiełk - znane mu są również dobre maniery. Miś potrafi również ładnie chodzić na smyczy, pozostawiony sam w domu zachowuje czystość - jest wielkim czyściochem, nie załatwia się nawet na chodniku. Misio doskonale sprawdzi się w domu z ogródkiem, jak i w mieszkaniu w bloku. Nie wydamy psa do życia w kojcu - szkoda Państwa czasu.

Misio przebywa w domu tymczasowym w Małopolsce.

Odrobaczenie:tak
Odpchlenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak

[COLOR=red][B]KONTAKT[/B][/COLOR]

[/CENTER]
[SIZE=5]
[SIZE=3][B]4) imię, mail, telefon, gg[/B] osoby odpowiedzialnej za adopcję [/SIZE]
[/SIZE][I][B]
Iza
0-664279913,
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/I]
[SIZE=5]
[SIZE=3][B]5) wybrane województwo i miasto[/B] na które mają być wypuszczone ogłoszenia[/SIZE][/SIZE][B][SIZE=5]
[COLOR=magenta]???[/COLOR]

[/SIZE][SIZE=3]6) link do wątku psa[/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195758-Misio-koszmar-DS-za-nami-KOCHAJ%C4%84CEGO-LUDZIA-SZUKAMY%21?p=18670984#post18670984"]http://www.dogomania.pl/threads/195758-Misio-koszmar-DS-za-nami-KOCHAJ%C4%84CEGO-LUDZIA-SZUKAMY!?p=18670984#post18670984[/URL][/SIZE][/SIZE][B][SIZE=3]
[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']O wysokość w kłębie mogę jutro zapytać, a [B]jeśli chodzi o wagę to wydaje mi się, że nikt nie zna, AtaK chyba też nie[/B], ale też zapytam.
Ostatecznie bez tych informacji można się obejść, jeśli nie będziemy mogły ich zdobyć.
Jeśli mnie pamięć nie myli, to tak na oko, bo przeca go nie mierzyłam, Misiu ma w kłębie około 45 cm i w razie draki tak można napisać :)
A z tym dominowaniem, to nie wiem czy to przypadkiem nie jest wynikiem nudów. No bo młody pies coś musi robić...

No właśnie, czy to tak ładnie w towarzystwie na ucho ?????
Też bym się chętnie pośmiała.[/QUOTE]

Oko masz dobre, ma około 45cm, waży około 15kg. Muszę to wiedzieć, skoro dostawał preparaty przeciw robalom uzależnione od wagi. Może u Was podaje się na oko, Szami jednak waży psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK']Oko masz dobre, ma około 45cm, waży około 15kg. [B]Muszę to wiedzieć, skoro dostawał preparaty przeciw robalom uzależnione od wagi.[/B] Może u Was podaje się na oko, Szami jednak waży psy.[/QUOTE]

Jakoś nie pomyślałam o tym. A ja tak, podaje psom ile tylko zechcą zjeść, kto by się tam wagą przejmował wagą.

Link to comment
Share on other sites

A co z foteczkami, bo nie widziałam odpowiedzi. Warunki cudne na foto, więc może uda się na dniach zrobić porządną sesję, może chociaż takie wyjdą ... ? Niewiele trzeba - psa, aparat, siakaś zieleń w plenerze i gotowe ;)

[CENTER]
[FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=green] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/273/1013660.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=green] [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=green] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4592/1013656.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=green] [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=green] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6747/1013680.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=green] [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=green] [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=green][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7952/1013681.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=green] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5409/1013716.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK']Oko masz dobre, ma około 45cm, waży około 15kg. [B]Muszę to wiedzieć, skoro dostawał preparaty przeciw robalom uzależnione od wagi.[/B] Może u Was podaje się na oko, Szami jednak waży psy.[/QUOTE]

Jakoś nie pomyślałam o tym. A ja tak, podaje psom ile tylko zechcą zjeść, kto by się tam wagą przejmował.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']A co z foteczkami, bo nie widziałam odpowiedzi. Warunki cudne na foto, więc może uda się na dniach zrobić porządną sesję, może chociaż takie wyjdą ... ? Niewiele trzeba - psa, aparat, siakaś zieleń w plenerze i gotowe ;)[/QUOTE]
Musiałaby ataK zrobić, a raczej kogoś załatwić z aparatem - bo Ona nie ma.
Proponowałam, żeby Daria (magiaa) podjechała przy okazji oddawania wypożyczonego Milce kocyka... ostatnio była po 17 i "światło nie sprzyjało". Niestety Daria pracuje i wcześniej być nie może... Tak więc - nie wiem co doradzić.

Co to za przystojniak na Twoich fotkach? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki przepraszam za ciszę, uczelniany młyn powraca.
Elizo supero foty i rozumiem Twoje rozsądne i zdrowe myślenie, że do takiej sesji zbyt wiele nie potrzeba. Niestety w przypadku Misia sukcesem jest wiedza dotycząca wagi i wzrostu, foty to szczyt marzeń, na wątku widać jak ciężko było coś od AtaK wyegzekwować.
Małgosiu doprawdy nie obrażaj się i nie a t a k u j, nomen omen, bogu ducha winną Elę. To dzięki Niej naprawiono skwaszoną przez Ciebie adopcję, trochę pokory. Od załamania i lamentów przeszłaś do agresji, a wystarczy tylko rozliczyć bazarki. Mało masz kłopotów z kaloryferami??? Daj spokój:) Merytorycznie już jedźmy, a nie emocje, emocje, emocje.
Agucha fajny pomysł na zmianę tematu wątku, już lecę. Rozsyłałam zaproszenia do deklaracji, idę podziałać jeszcze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']
Agucha fajny pomysł na zmianę tematu wątku, już lecę. Rozsyłałam zaproszenia do deklaracji, idę podziałać jeszcze:)[/QUOTE]
Bazarek ogłoszeniowy pomaleńku ruszył, ale trzeba go rozreklamować żeby więcej osób zajrzało.

Swoją drogą - dostałam ciekawą propozycję, ale [B]potrzebuję zagramanicznych darmowych stron ogłoszeniowych[/B]. Zna ktoś? :cool3:

[quote name='majqa']Wiecie jak wrócić humor. :-) Dziękuję.

Agucho - Kraaaaków!!! Słowem - wrobienie Eli w sprawdzenie domku. :-) (A teraz Elu, wal we mnie jak w bęben.)[/QUOTE]
Ok, ok :)
Czy już mam się brać za pakiecik czy poczekać?
Ja robiłam na mazowieckie, ale Ty majeczko chyba na małopolskę, bo skuli pakietu Lusi natknęłam się parę razy ;)

Ps. Walenie w... <-- wstaw sobie co uważasz - chyba już dość w ostatnim czasie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...