Jump to content
Dogomania

Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!


Marycha35

Recommended Posts

Do ogłoszeń wklejam te zdjęcia... troszkę przerobione:
[img]http://www.morusek.pl/zdjecia/dodane/Oddam-psa_Teriery_2012022100932.jpg[/img]

[img]http://www.morusek.pl/zdjecia/dodane/Oddam-psa_Teriery_2012022100945.jpg[/img]

[img]http://www.morusek.pl/zdjecia/dodane/Oddam-psa_Teriery_2012022100954.jpg[/img]

[img]http://www.morusek.pl/zdjecia/dodane/Oddam-psa_Teriery_2012022101009.jpg[/img]

[img]http://www.morusek.pl/zdjecia/dodane/Oddam-psa_Teriery_2012022100923.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='holly101']Dziś wiecozrem usiądę do bankowych stron - bleeeeeee - i porobię przelewy :)[/QUOTE]
Dziękujemy Aniele, a.... Aniele nie z powodu pomocy finansowej tylko po ludzku, po prostu, że z nami tu jesteś i wytrzymujesz. :-)
Wiem, wiem... łatwo nie jest. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='holly101'](...) perspektywa kwiatów od Aguchy - hmmmmm. Normalnie mnie swego czasu rozpieszczała tymi bukietami ;) (...)[/QUOTE]
Nie można więc pozwolić byś odwykła... :-)

[CENTER][B][COLOR=blue][I]Specjalnie dla Ciebie, odrobina kwiatowej magii...[/I]
[/COLOR][/B]

[IMG]http://img594.imageshack.us/img594/569/magiczne.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='holly101']Dziś wiecozrem usiądę do bankowych stron - bleeeeeee - i porobię przelewy :)[/QUOTE]
Widzę, że mamy coś wspólnego :lol:

[quote name='majqa']Dziękujemy Aniele, a.... Aniele nie z powodu pomocy finansowej tylko po ludzku, po prostu, że z nami tu jesteś i wytrzymujesz. :-)
Wiem, wiem... łatwo nie jest. ;-)[/QUOTE]
To prawda, że nie zawsze jest łatwo i kolorowo, ale tym bardziej dołączam się do podziękowań :loveu:

[quote name='holly101']Hehehe - tak naprawdę to nie jest :/ Ale perspektywa kwiatów od Aguchy - hmmmmm. Normalnie mnie swego czasu rozpieszczała tymi bukietami ;) Oj Misiek, Misiek - fajne towarzycho Ci se tu zebrało :)[/QUOTE]
Należały się i nadal się należą :)

[quote name='majqa']Nie można więc pozwolić byś odwykła... :-)

[CENTER][B][COLOR=blue][I]Specjalnie dla Ciebie, odrobina kwiatowej magii...[/I]
[/COLOR][/B]

[IMG]http://img594.imageshack.us/img594/569/magiczne.jpg[/IMG]
[/CENTER]
[/QUOTE]
CUDNE!

aaaaa, na Misiowym bazarku uzbierało się póki co 219zł :)
Do końca jeszcze troszkę. mam nadzieję, że chociaż na pierwszy miesiąc uzbieramy ;)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki nie zawstydajcie mnie. To Wy jesteście niesamowite, że potrafiłyście zebrać wokół siebie i Misia oczywiście znakomite grono. Oczywiście nie siebie mam na myśli, ale przede wszystkim te wierne wielbicielki Misia.

Misiu kibluje na dogo już dość długo, a mimo to wciąż ma swoich kibiców. To cenne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Melduje posłusznie, że transport Misia z Krakowa do hoteliku jest załatwiony na przyszłą niedzielę. Jak na razie nic nas nie kosztuje. No może jakieś słodycze, czy owoce.

Pozostaje jeszcze transport od AtaK do kraka.[/QUOTE]
Za załatwiony etap Eluś dziękuję. :-)
Na wątku go nie rozliczamy. A czemu? A temu, że co uznasz z tego, co wymieniłaś, jeśli tylko masz możliwość to załatwić, o co gorąco proszę, wydatkowo biorę na siebie, czyli załatwiam z Tobą poza wątkiem, na PW, nie uszczuplając skarbonki Misia. Reasumując jest tak, jakby tego wydatki w ogóle nie było.

Zapytam może Grega, czy byłby w stanie pomóc transportowo na tym drugim etapie. Już piszę do niego na PW, czyli rozumiem, że też niedziela, czyli w niedzielę Misio powinien zostać dostarczony z Nowego Sącza do Krakowa i to tak, by zgrało się to z jego przekazaniem w dalszą podróż.

Link to comment
Share on other sites

Tak Elu.
Tu też uznajemy, że na opłatę podróży nie zbieramy na wątku, nie skubiemy Misia, czyli tego kosztu też nie ma.
Biorę go, podobnie jak tamten, poza wątkiem, na drodze PW z Tobą na siebie. Krótko mówiąc oba koszty transportowe schodzą z bolączek Misia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']... czyli rozumiem, że też niedziela, czyli w niedzielę Misio powinien zostać dostarczony z Nowego Sącza do Krakowa i to tak, by zgrało się to z jego przekazaniem w dalszą podróż.[/QUOTE]

Jak najbardziej i to dość dokładnie, bo nie będę miała gdzie Misia przetrzymać z uwagi na to, że obecnie mam w domu 5 psów, a przede wszystkim mój Bongo nie zaakceptuje w domu przystojnego, młodszego od siebie faceta.

Link to comment
Share on other sites

Eluś, skoro dogrywasz te dwa etapy, czy jesteś w stanie z tymi osobami od transportu tak to skoordynować, doprowadzić do ich wzajemnych uzgodnień, by miało to ręce i nogi i nastąpił dopięty Miśkowy przekaz?

[B]Ato[/B], czy możesz przygotować Misia do drogi na niedzielę? Mam tu na myśli również Twoją dyspozycyjność do przekazania Misia, przygotowanie jego książeczki i tego, co Ci tam jeszcze może przyjść do głowy, a co ma związek z Misiem? O nic innego, co nie należy do Misia, a było mu tylko przez Ciebie użyczone nie proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Eluś, skoro dogrywasz te dwa etapy, czy jesteś w stanie z tymi osobami od transportu tak to skoordynować, doprowadzić do ich wzajemnych uzgodnień, by miało to ręce i nogi i nastąpił dopięty Miśkowy przekaz?

<b>...[/QUOTE]

Inaczej sobie tego nie wyobrażam :) :) :)

Na pewno wiesz Ato, że nie należy karmić psa przed podróżą, zwłaszcza przed tak długą podróżą wiec bardzo proszę podaj mu tylko śniadanie, żeby się chłopak nie męczył w drodze.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mogę skopiować i wkleić zdjęcia, a chciałam zwrócić Waszą uwagę na to, jak Misiu bardzo potrzebuje człowieka. Na wszystkich zdjęciach jest wyraźnie smutny, a na zdjęciu trzecim od doły, na którym obejmuje czyjąś nogę i jest głaskany, widać zadowolenie na jego pycholku - błogostan wręcz. Zdaje się mówić: Chwilo trwaj !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Niestety nie mogę skopiować i wkleić zdjęcia, a chciałam zwrócić Waszą uwagę na to, jak Misiu bardzo potrzebuje człowieka. Na wszystkich zdjęciach jest wyraźnie smutny, [B]a na zdjęciu trzecim od doły[/B], na którym obejmuje czyjąś nogę i jest głaskany, widać zadowolenie na jego pycholku - błogostan wręcz. Zdaje się mówić: Chwilo trwaj ![/QUOTE]

Rozumiem że o to zdjęcie chodzi

[IMG]http://www.morusek.pl/zdjecia/dodane/Oddam-psa_Teriery_2012022100945.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]No i mamy na pierwszy miesiąc hotelowania [/B]:cunao:
Do końca bazaru jeszcze 8 dni. Wszystko się zdarzyć może i może uda się uzbierać na kolejny? :siara:

Dopilnujcie dokumentów Misiowych, wszelakich wyników itp.
Czy jakąś karmę dostanie? Uważam, że na pierwsze dni przynajmniej powinien dostać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romi']Rozumiem że o to zdjęcie chodzi

[IMG]http://www.morusek.pl/zdjecia/dodane/Oddam-psa_Teriery_2012022100945.jpg[/IMG][/QUOTE]

Witam Cię Romi - "podwodo" Misia :) Jak trafiłeś na ten watek ? Romi to super facet, świetnie jeździ i jest bardzo wyrozumiały przy ustalaniu kwot za przewożenie dogomaniackich psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha'][B]No i mamy na pierwszy miesiąc hotelowania [/B]:cunao:
Do końca bazaru jeszcze 8 dni. Wszystko się zdarzyć może i może uda się uzbierać na kolejny? :siara:

Dopilnujcie dokumentów Misiowych, wszelakich wyników itp.
Czy jakąś karmę dostanie? Uważam, że na pierwsze dni przynajmniej powinien dostać.[/QUOTE]

Agucho wielgachne dzięki. Okazuje się, że Misiu to panisko pełną gębą :)

Jeśli chodzi o karmę, to nie koniecznie musi dostać gościńca :) Ja już dzisiaj zamówię na allegro, tylko poproszę Izunię o adres dostawy. Karma będzie na Misia czekała.

Może tylko faktycznie, żeby nie było gwałtownej zmiany karmy, przydałoby się trochu tej, która Misiu je, żeby na początek mieszać trochy obecnej i trochu nowej, żeby w końcu przejść zupełnie na nową. Jeśli oczywiście Ato jest taka możliwość. Jeśli nie, to Misiu będzie musiał sobie poradzić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Witam Cię Romi - "podwodo" Misia :) Jak trafiłeś na ten watek ?... [/QUOTE]

Jak trafiłem ? Ma się to przeszkolenie policyjne :evil_lol:



[quote name='elik']... Romi to super facet, świetnie jeździ i jest bardzo wyrozumiały przy ustalaniu kwot za przewożenie dogomaniackich psiaków :)[/QUOTE]

Oj tam, oj tam, już mnie tak Eluś nie chwal bo się zarumienię i się stanę nieśmiały :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...