Jump to content
Dogomania

Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!


Marycha35

Recommended Posts

[quote name='mari23']z ogłoszeniowego bazarku tu trafiłam.....
Misiu, niech ten pech wreszcie sie od ciebie odczepi!
znajdź domek - kciuki trzymam!
cudny jesteś psiak :)[/QUOTE]

Ale niepodzianka :-) Witaj Marysiu na wątku Miśka :-)
Ja wierzę że już nie będzie długo czekał na domek :)
Przy takiej obstawie jaką tutaj ma ;-) będzie ten domek :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']
Plusy:
- my (z punktem ciężkości na mnie, nawet na to się zgadzam ;-)) spokojni

[COLOR=blue][I][B]i to o ile spokojniejsi [/B][/I][/COLOR]:)

- ataK spokojna

[COLOR=blue][I][B]... zaiste...
[/B][/I][/COLOR]
- i daj Boże Misiek zadowolony (nowe miejsce ale i nowe psiaki do towarzystwa, warunki wewnętrzne, a na zewnątrz miejsce do wyszalenia się)

[COLOR=blue][I][B]o to również jestem spokojna [/B][/I][/COLOR]:)

- plus oboczny, wizja dodatkowych zdjęć sprzed wyjazdu

[COLOR=blue][I][B]Zdjęć nigdy za wiele [/B][/I][/COLOR];)

Minusy:
- konieczność regulowania płatności

[COLOR=red][I][B]DAMY RADĘ![/B][/I][/COLOR]

- konieczność ogłaszania (a tu, jak dotąd, to nie było z naszej strony dotąd pokpione)
[COLOR=blue][I][B]
Zawsze jest taka konieczność. PR to podstawa [/B][/I][/COLOR]:lol: [/QUOTE]

[quote name='mari23']z ogłoszeniowego bazarku tu trafiłam.....
Misiu, niech ten pech wreszcie sie od ciebie odczepi!
znajdź domek - kciuki trzymam!
cudny jesteś psiak :)[/QUOTE]
Ooo, witamy! Ciesze się, że zajrzałaś :loveu:
A ja Ci właśnie na priv odpisałam :lol:

[quote name='Romi']Słuchajcie, to może ja porobię Misiowi zdjęcia podczas odbioru w New Sączu oraz podczas przekazania Miśka w Kraku (ku ścisłości to ja jadę po Miśka do N.Sącza) :)[/QUOTE]
jak najbardziej! Może uśmiechnięty pychol Misiowy w końcu zobaczymy :)

[quote name='Iljova']Ale niepodzianka :-) Witaj Marysiu na wątku Miśka :-)
Ja wierzę że już nie będzie długo czekał na domek :)
Przy takiej obstawie jaką tutaj ma ;-) będzie ten domek :-)[/QUOTE]
[B]AMEN! [/B]:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romi']Słuchajcie, to może ja porobię Misiowi zdjęcia podczas odbioru w New Sączu oraz podczas przekazania Miśka w Kraku (ku ścisłości to ja jadę po Miśka do N.Sącza) :)[/QUOTE]
Ale ciołek matołek ze mnie. Przecież jasna sprawa Romi to nie tylko świetny kierowca, ale także wytrawny fotograf. Izuniu, te zdjęcia Soni z hoteliku są Jego autorstwa.
A ku ścisłości, Romeczku, to już Cię przedstawiałam jako "podwodę" Misia więc Cioteczki zorientowane są kto zacz :)
Romi bardzo Ci dziękuję za propozycję zrobienia sesji zdjęciowej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Ale ciołek matołek ze mnie. Przecież jasna sprawa Romi to nie tylko świetny kierowca, ale także wytrawny fotograf. Izuniu, te zdjęcia Soni z hoteliku są Jego autorstwa.
A ku ścisłości, Romeczku, to już Cię przedstawiałam jako "podwodę" Misia więc Cioteczki zorientowane są kto zacz :)
Romi bardzo Ci dziękuję za propozycję zrobienia sesji zdjęciowej :)[/QUOTE]

A no właśnie już po wpisie uświadomiłem sobie że mnie już przedstawiłaś :) Widzisz Eluś, ze mnie też taki ciołek-matołek :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Akurat... aparat to taka odsiecz/ pewnik ale i ten pewnik bez dobrej ręki i oka... ;-)[/QUOTE]
Podpisuję sie pod tym obiema rencami. Ja z najlepszego aparatu, ani w połowie tak dobrych zdjęć nie potrafię zrobić, jak Ty Romi :)

Link to comment
Share on other sites

Misiek w górę. Poproszę o emisję ;-) pozytywnej energii ku... allegro. Ekran faluje ale co tam... Misiek, kawałek siebie powystawiałam, chłopie. Niech się tylko posprzedaje. :-) A tak w ogóle... Koniec tego siedzenia na czyjości... Ty masz mieć swojego ludzia, który Cię zakocha, zatuli i porozpieszcza do upadłego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Misiek w górę. Poproszę o emisję ;-) pozytywnej energii ku... allegro. Ekran faluje ale co tam... Misiek, kawałek siebie powystawiałam, chłopie. Niech się tylko posprzedaje. :-) A tak w ogóle... Koniec tego siedzenia na czyjości... Ty masz mieć swojego ludzia, który Cię zakocha, zatuli i porozpieszcza do upadłego.[/QUOTE]
A co tam ładnego wyprzedajesz?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']A ja witam Miśka i Was wszystkich w sobotni poranek poprzedzający Miśkową niedzielę :-)[/QUOTE]
Wierzę, że ta niedziela będzie przełomowa! :)

[SIZE=1].. a Wam zalecam wykonać jeszcze telefon ze szczegółowymi instrukcjami coby Miś się z łapą w nocniku nie obudził...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ludzieeeeeeee co sę dzieje z dogo ????
Ja przecież rano napisałam, że bardzo, bardzo, bardzo, bardzo wszystkich przepraszam, a Atę przed wszystkim, że to nie w tą niedziela ma być przeprowadzka Misia, tylko następna. Pomyliły mi się tygodnie, a wszystko przez to, że miałam dwa szczeniaki na tymczasie, a chałupa, ani cała reszta, nie przystosowana do takiej ilości psów (5) w tym 2 szczylki. Urwanie kapcia.
Przepraszam najmocniej :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Wszystko będzie tak jak było uzgodnione, tylko tydzień później. Przepraszam bardzo. Napisałam to koło godz. 11-tej i potem musiałam wyjść z domu. Wróciłam niedawno i dopiero teraz mogłam usiąść do kompa. Szukam reakcji na mój wpis, a tu nie ma wpisu.
Pisałam też o tym do Izuni na PW. Izuś, czy Ty też nie dostałaś mojej informacji ? Lecę sprawdzić w wysłanych PW.

Edit

PW informujące o mojej pomyłce mam w wysłanych. Czy otrzymałaś go Izuniu ?

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Uduszę :evil_lol:..... a ja tu przygotowana psychicznie że Misiek jutro jedzie a Ty pomyliłaś tygodnie ???? :-o:shake:[/QUOTE]
Taaaak przepraszam najmocniej i daje du... do bicia. Można mnie bezkarnie walić po łebie.
Ale co się dzieje z dogo ? Wczoraj nie można się było w ogóle na forum dostać, a dzisiaj post mi wcięło.
Rano dzwoniłam i do obu "przewoźników" i do hoteliku więc na szczęście Ci, którzy będą brali bezpośredni udział w przewiezieniu Misia są powiadomieni od rana.
Wybaczcie proszę. Wstyd mi, bo stara baba, a taką gafę jak małolata popełniła :oops:

Ale mam tez i dobra wiadomość. Te htmlki to sprawka mojego kompa laptopa, a nie dogo. Teraz podsiadłam starego, piszę na stacjonarnym i mogę p[isac normalnie bez maczków Html-a. Uzupełnię więc zmiany w majątku Misia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']...Rano dzwoniłam i do obu "przewoźników" i do hoteliku więc na szczęście Ci, którzy będą brali bezpośredni udział w przewiezieniu Misia są powiadomieni od rana.
Wybaczcie proszę. Wstyd mi, bo stara baba, a taką gafę jak małolata popełniła :oops:
[/QUOTE]

Ano "przewoźnik" Romi powiadomiony :) Kolejna niedziela zaklepana :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...