Jump to content
Dogomania

Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!


Marycha35

Recommended Posts

[quote name='elik']Uroczyście melduję, że w dniu dzisiejszym wpłynęła na konto Misia dyszka od Anna Magdaleny Ł. z Kutna.

Bardzo pięknie dziękujemy. I tu chciałam wkleić emotka z całuskiem i pękiem kwiatów, ale znowu dogo mnie htlm-em katuje i o ile jeszcze mogę coś pogrubić, pochylić, czy do nowej linii przenieść, to emotków niestety wstawić nie mogę. Obiecuję uzupełnić, jak dogo przestanie się nade mną znęcać :([/QUOTE]

Ale biedna jesteś, ciekawe czym sobie zasłużyłaś na to znęcanie ?
To ja z komórki nie mam takich problemów :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Iljova']Ale biedna jesteś, ciekawe czym sobie zasłużyłaś na to znęcanie ?
To ja z komórki nie mam takich problemów :)[/QUOTE]

Okrutniem biedna jest, a co najgorsiejsze, nie wiem co mnie tak po łebie wali - czy to dogo, czy to komp. Ale jak sie dowiem, to ja mu dopiero pokażę !!!!!!! A co do tego hoteliku, to mnie się bardzo to podoba. Tylko musimy kijoszki se posprawiać i na źebry pójść, coby na ten hotelik zarobić. A poważnie, to po znajomkach się poprzechadzać i do deklaracji pozapraszać. Każda kwota, to kilka złotych do przodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Marysiu a Ty jeszcze tutaj ?! Ciężko się oderwać ;-)
elik tylko nie wywołaj wojny ;-)
Trzeba będzie Miśkowi nałapać darczyńców wszelakich ;-)[/QUOTE]

Eeeee tam, z kijoszkami na wojnę. Jeśli już to pospolite ruszenie będzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Łaaaałłłł Akucha, jaki piękny bukiet. Ja w moich zapasach takich nie mam. Wstyd będzie teraz moje marne bukieciątka ludziom pod oczy podtykać.

To może my w duecie będziemy występowały. Ja napisze kto ile, a Ty bukietem walniesz i pięknie będzie :) Och jak pięknie :)[/QUOTE]
Służę :lol:

[quote name='majqa'][B]Uff... no to powoli coś się zaczyna wyłaniać, wici rozpuszczone, wieści pozbierane.[/B]
Wrzucam Wam info pod rozwagę i proszę o szczere odpowiedzi (mniejsza, czy po mojej myśli ;)), co o tym sądzicie.

Jest hotelik, o którym się dowiedziałam, a który uważam, że należy rozważyć.
Miejscowość Borków, gmina Daleszyce (pod Kielcami).
Warunki domowe - jednopiętrowa willi na skraju lasu. Posesja jest ogrodzona. (Właścicielka oprócz psów hotelowych ma kilka bezdomnych psów, dla których wydzieliła część posesji. Psiaki mieszkają w budach. Ona je sterylizuje, kastruje i szuka dobrych domów. Ona faktycznie ma serce do zwierząt.) Z relacji tych, co umieszczają tam psy wynika, że jest tam serce, pomyślunek, troska.
Koszt 350zł + karma.

Stoimy cienko z kasą. Czy jednak to wystarczający powód, by nie spróbować?
Ja nie lubię ryzykować, a właściwie lubię ale to zupełnie inna bajka i bez związku z dogo ale... hm... Tu byłabym skłonna iść na to ryzyko. Jeśli nie spróbujemy to możemy sobie dalej dreptać w miejscu.[/QUOTE]
Jeżeli to hotel domowy to ok.
Wartkowałoby jednak rozsnuć wici i sprawdzić warunki. Jakie psiaki ma, czy jakieś z dogo itp.
Za hotelowanie wyjdzie ponad 400zł...

Jak natrafiłaś na ten hotelik? :)

[quote name='Marycha35']Supero, jeśli wiemy, że tam dobrze jest to ja też jestem za! Zebrać pieniądze musimy i tyle. Innego wyjścia nie mamy. Z bazarków od AtaK jeszcze coś będzie, ja dalej będę wysyłała prośby.
Tanie już lecę dziękować, Agucho, bukiet dla Niej cudny:)[/QUOTE]
Mnie też się bardzo podoba ;)
Z ogłoszeniowego bazarku również coś wpadnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Nie wyjdzie, karmę Fundacja KASTOR bierze na siebie - uzgodnione w sztabie :) Trzeba nam tylko i aż 350 zetów/m-c.[/QUOTE]
Nie no... Elunia... I qrczę, co ja mam... i jak mam dziękować? Ależ teraz będzie durnie, bo wstawiam dwie, kontrastowe ikonki... :-( :multi:

[quote name='Agucha'](...) Jeżeli to hotel domowy to ok.
Wartkowałoby jednak rozsnuć wici i sprawdzić warunki. Jakie psiaki ma, czy jakieś z dogo itp.
Za hotelowanie wyjdzie ponad 400zł...

Jak natrafiłaś na ten hotelik? :) (...)[/QUOTE]
Tak, domowy.
Właśnie z wici te info są, czyli info wprost z dogo i psiaki z dogo. :-)
Jak natrafiłam... oj.. temat rzeka. ;) Dam znać Agucho fonem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Nie no... Elunia... I qrczę, co ja mam... i jak mam dziękować? Ależ teraz będzie durnie, bo wstawiam dwie, kontrastowe ikonki... :-( :multi:

....[/QUOTE]

Kasjerka musi się przecież zachować, jakiś wsad mieć :)

No to już wsio na dogo pozałatwiane, można iść spać, co i Wam drogie Koleżanki polecam wziąć pod rozwagę. Jutro też jest dzień :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial]Jeszcze chwilę czekam, bo... moje trutnie mają jakieś, nie wiedzieć czemu, drugie podejście kolacyjne. :roll:[/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=2]Tak czy inaczej... Wam już Dziewczyny - dobranoc i kolorowych snów! :lol:[/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

To i ja się przywitam. Kawa i bloki startowe, zaraz wet.

A ja mam pytanie dalej... czekając też na odpowiedzi innych w sprawie kluczowego (Marysia i Agucha się wypowiedziały)...
Otóż... co z transportem?

Dla mnie to klęska zorientować się, kto i jak mógłby pomóc w tym zakresie? Klęska, bo rejon odległy i nie mam pomysłu, kogo poprosić o pomoc.

Jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Tak z jedne nogi mogą być. Da to wizję prawdziwej wielkości Misia :) Ja mam chustę z napisem Szukam domu. Szkoda, że ten fotograf nie przez kraka będzie jechał.[/QUOTE]

Elik - fotograf z Krakowa będzie jechał właśnie :)

[quote name='majqa'][B]
Jest hotelik, o którym się dowiedziałam, a który uważam, że należy rozważyć.
Miejscowość Borków, gmina Daleszyce (pod Kielcami). [/QUOTE]

Majqa ws. tego hoteliku zapytaj może erkę, albo andzie69 - erka chyba tam coś miała.

Link to comment
Share on other sites

Wkurzona jestem, bo nadal dogo wita mnie html-em.

Co do transportu, to mam pewnego pomysła, ale na razie zabadam możliwości jego przeprowadzenia. Jak będę miała 70 % pewności, że jest możliwy do realizacji to oczywiście zapodam :) [quote name='majqa']To i ja się przywitam. Kawa i bloki startowe, zaraz wet.

A ja mam pytanie dalej... czekając też na odpowiedzi innych w sprawie kluczowego (Marysia i Agucha się wypowiedziały)...
Otóż... co z transportem?

Dla mnie to klęska zorientować się, kto i jak mógłby pomóc w tym zakresie? Klęska, bo rejon odległy i nie mam pomysłu, kogo poprosić o pomoc.

Jakieś pomysły?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Wstawiam te z otrzymanych, które mnie się podobały najbardziej...

[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5630/img2376d.jpg[/IMG]

[IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5841/img2378q.jpg[/IMG]

[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/2664/img2379o.jpg[/IMG]

[IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3913/img2382z.jpg[/IMG]

[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/740/img2383d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Nie wyjdzie, karmę Fundacja KASTOR bierze na siebie - uzgodnione w sztabie :) Trzeba nam tylko i aż 350 zetów/m-c.[/QUOTE]
Ja nie mogę... oczy mam przetrzeć jeszcze raz? :loveu:

[quote name='Marycha35']Eluchna DZIĘKI:):):):):) Jeśli ewatonieja podtrzyma deklarację to szukamy już tylko i aż 300zł miesięcznie:)[/QUOTE]
Bardzo optymistycznie się robi! :) :) :)

[quote name='Marycha35']Jeszcze tylko buzi from Łódź dla Kasjerki z wsadem:):):):)[/QUOTE]
Dołączam :loveu:

[quote name='elik']Wkurzona jestem, bo nadal dogo wita mnie html-em.

Co do transportu, to mam pewnego pomysła, ale na razie zabadam możliwości jego przeprowadzenia. Jak będę miała 70 % pewności, że jest możliwy do realizacji to oczywiście zapodam :)[/QUOTE]
Eluś, JESTEŚ NIEMOŻLIWA!!!
[IMG]http://www.weselinka.pl/files/images/bukiet-tulipany.jpg[/IMG]


Ps. może twój komp wariuje? Albo w ustawieniach dogo coś pozmieniałaś przez przypadek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...