Jump to content
Dogomania

PROSIMY O PRZENIESIENIE.Sunia Charta ma juz własny kochajacy domek.


ajcka

Recommended Posts

:bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:

jupiiii!!

nasza przecudowna dziewczyneczka jest zdrowa!! jesli pominąc wygłodzenie i zaniedbanie!! i anemie!!

wiec tak : glukoza w normie:klacz: wiec tym samym trzustka działa prawidłowo!

krew w porzadku, podwyzszone leukocyty ma ale to i wina upałów i jej stanu fizycznego!

koopka w miare czysta, w miare bo konieczne jest odrobaczenie ktore dzis zostanie przeprowadzone!

Wiec pan doktor powiedział, że może isc spokojnie kurować się do domku! pod warunkiem, że domek bedzie podawac jedzonko i witaminki!

i teraz tak: można ją odebrac albo w weeken - wówczas potencjalny własciciel bedzie musiał w poniedziałek powtórzyć badanie glukozy we krwi bo 3ba to jeszcze raz skontrolować zeby sie upewnić!

albo do odebrania jest w poniedziałek - wtedy o 12 bedzie miec to badanie i o 18 tej juz beda wyniki!
wiec jakie plany !??:cool3::cool3::cool3:

Ewcia dopisuj się tutaj! dzwoń do Kóz! umawiaj sie na transport! organizujemy sie kochane!!raz raz!!!!

ale fajnie...:cunao::cunao::cunao:

i czemu tu juz nikt nie zagląda co??:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ambra']:bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:

jupiiii!!

nasza przecudowna dziewczyneczka jest zdrowa!! jesli pominąc wygłodzenie i zaniedbanie!! i anemie!!

wiec tak : glukoza w normie:klacz: wiec tym samym trzustka działa prawidłowo!

krew w porzadku, podwyzszone leukocyty ma ale to i wina upałów i jej stanu fizycznego!

koopka w miare czysta, w miare bo konieczne jest odrobaczenie ktore dzis zostanie przeprowadzone!

Wiec pan doktor powiedział, że może isc spokojnie kurować się do domku! pod warunkiem, że domek bedzie podawac jedzonko i witaminki!

i teraz tak: można ją odebrac albo w weeken - wówczas potencjalny własciciel bedzie musiał w poniedziałek powtórzyć badanie glukozy we krwi bo 3ba to jeszcze raz skontrolować zeby sie upewnić!

albo do odebrania jest w poniedziałek - wtedy o 12 bedzie miec to badanie i o 18 tej juz beda wyniki!
wiec jakie plany !??:cool3::cool3::cool3:

Ewcia dopisuj się tutaj! dzwoń do Kóz! umawiaj sie na transport! organizujemy sie kochane!!raz raz!!!!

ale fajnie...:cunao::cunao::cunao:

i czemu tu juz nikt nie zagląda co??:mad:[/quote] Co znaczy nie zagląda, zagląda, ale jak nie ma nic do powiedzenia, to milczy. A teraz mam coś do powiedzenia: cieszę sie, ze ona jest zasadniczo zdrowa i nie wymaga niczego szczególnego poza troskliwą opieką. :multi::multi::multi::sweetCyb::cunao::cunao:

Link to comment
Share on other sites

jasne, ze zaglada, sledzi jej losy, martwi sie i nie spi po nocach, a teraz z radosci szaleje :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Niech dziewczynka szybko zdrowieje i cieszy sie nowym zyciem w nowym domku.

I jakie imie bedzie miala???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elviss']czy Pan doktor potwierdzi na piśmie stan suni, tzn. wygłodzenie ?[/quote]

Ewa ty musiałabys sie spytać czy nam opisza stan suni jak została przywieziona! i pamietaj niech na kartce wypiszą rozliczenie takie jak Fuksowi! kojarzysz?

według takich moich bardzo uproszczonych obliczen i braku wiedzy ile badania kosztują i antybiotyki to przypuszczam ze kwota do zapłty wyniesie jakieś 250> z ł:roll:
można rowniez zakupić u nich te witaminy o ktorych oni mowili za pieniądze z alarmowego itp.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']:bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:

jupiiii!!

nasza przecudowna dziewczyneczka [B]jest zdrowa[/B]!! jesli pominąc wygłodzenie i zaniedbanie!! i anemie!!

wiec tak : glukoza w normie:klacz: wiec tym samym trzustka działa prawidłowo!

krew w porzadku, [B]podwyzszone leukocyty[/B] ma ale to i wina upałów i jej stanu fizycznego!
i czemu tu juz nikt nie zagląda co??:mad:[/quote]

:multi: :multi: :multi: zaglada, zaglada:lol:

[COLOR=cyan]ja bym byla czujna z tymi leukocytami[/COLOR].

Link to comment
Share on other sites

wszystko jutro załatwie, nie martwcie się. rozmawiałam juz z wetem, obiecał że jak wróci do domu to policzy wszystko. poproszę również o dokonanie na piśmie "obdukcji" psiuty, że był papier dla elviss w razie potrzeby, w jaki stanie została przyjęta do kliniki. wezmę jej jeszcze w ramach wyprawki na nowe zycie kilka kilo karmy tej puriny i witaminki.

a jutro o 8 rano przyjeżdzam po psiutkę i zawoże do domku!!! domek się cieszy już bardzo i szykuja się na jej przyjazd.

jakby co co piszcie co mam jeszcze załatwić, zpytać lub zrobić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewkabz']wezmę jej jeszcze w ramach wyprawki na nowe zycie kilka kilo karmy tej puriny i witaminki.[/quote]

Jeśli domek się już szykuje i gotuje domowe jedzonko, to chyba sucha karma niepotrzebna, bo niektóre autorytety twierdzą, że nie miesza się suchego z mokrym. JA to bym wolała, żeby to biedne psisko jadło domowe, pachnące, z warzywkami..., jajeczko, sereczek, kurka jakaś, mięsko...czasami pierożek lub naleśniczek :cool3: czego nigdy nie dostała :-( No ale to domek zadecyduje, a przede wszystkim pan Doktor - jeśli domowe, to co, jeśli tylko karma, to jaka.
TRzeba Ją trochę dopieścić i pozwolić, żeby żołądek i jelitka zaczęły normalnie pracować.
Ona to właściwie do końca życia powinna być rozpieszczana :razz:
Pamiętajcie proszę o umowie adopcyjnej, z zastrzeżeniem sterylki i zarejestrowaniu (muszą mieć pozwolenie, mixy charta też).

Link to comment
Share on other sites

i na pozwolenie na charta beda czekac pół roku a ona co?...

purine bym jej wziela bo to karma avtiv wiec wysokoenergetyczna! nawet jakby miała stac w misce pod tytułem przekaska!

ale fajnie ze jutro jedzie do domku...

[SIZE=1]a ja po cichu zdradze że chart z milowic dzis może pojedzie do domku tymczasowego, tylko na benzynke i wykupienie go ze schronu - 50 zł pieniązki są bardzo potrzebne...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Zdam za Dianę krótkie sprawozdanie z pobytu suni. Po pierwsze sunia dostała nowe imię Tamara. Pierwszego dnia po wyjeździe ewkibz czegoś sie bardzo przestraszyła i leżała ze 2 godziny na końcu ogrodu. Potem dała się sprowadzić do domku i zaanektowała sobie łóżeczko Diany. Uwielbia leżeć na poduszkach. Gdy dziewczyny pokazują jej gdzie jest jej spanie udaje, że nie rozumie. O ile wczesniej nie chciała wejść do domu, to teraz nie chce z niego wyjść. W nocy była głodna więc postanowiła wziąć worek z jedzeniem, które było schowane w zlewie i zaniosła do Diany prosząc, żeby jej dała. Nie znam jej, ale z opowidań to wspaniała sunia. Śpi źle, ciągle coś jej sie śni. Płacze i jęczy przez sen. Diana odkryła, że w łapie ma dużą rankę, która ją bardzo boli. Jak tam dotknęła to zaskamlała rozpaczliwie. Jutro pójda do weta. Boją się jednak, czy to nie są zmiany grzybicze. Póki co smarują jakąś maścią ichtiolową. Nie mam zdjęć, bo nie mogę tam na razie jechać, ale podobno ewkabz robiła zdjęcia to pewnie je umieści. Ja znalazłam tylko zdjęcia samego ogrodu, które robiłam w czerwcu więc możecie sobie w nim sunie wyobrazić.

Z tyłu, za domem
[IMG]http://image007.mylivepage.com/chunk7/3615/187/03.jpg[/IMG]
Przed domem. Pewnie trzeba będzie z czasem pomyśleć o podwyższeniu zabezpieczenia.
[IMG]http://image007.mylivepage.com/chunk7/3615/187/02.jpg[/IMG]
Bardzo stary piesek, zupełnie głuchy, chory na padaczkę. Tamara już się z nim poznała i sądze, że nie ma żadnego niebezpieczęństwa
[IMG]http://image007.mylivepage.com/chunk7/3615/187/01.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze zapomniałam, że Diana dziękuje osobie która podarowała jakieś ubranko na zimę suni. Dziekuje bardzo. Mam prośbe, na początek nie zaostawiajcie ich samych z sunią. Może czasami ktoś do nich zadzwoni i się zapyta co słychać, jak sunia... Moja siostra jest na rencie, więc sunia nigdy (przynajmniej na razie) nie zostanie sama. I otrzyma bardzo dużo miłosci od nich wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bunia50']Zdam za Dianę krótkie sprawozdanie z pobytu suni. Po pierwsze sunia dostała nowe imię Tamara. Pierwszego dnia po wyjeździe ewkibz czegoś sie bardzo przestraszyła i leżała ze 2 godziny na końcu ogrodu. Potem dała się sprowadzić do domku i zaanektowała sobie łóżeczko Diany. [B][COLOR=red]Uwielbia leżeć na poduszkach[/COLOR][/B]. Gdy dziewczyny pokazują jej gdzie jest jej spanie udaje, że nie rozumie. O ile wczesniej nie chciała wejść do domu, to teraz nie chce z niego wyjść. W nocy była głodna więc postanowiła wziąć worek z jedzeniem, które było schowane w zlewie i zaniosła do Diany prosząc, żeby jej dała. Nie znam jej, ale z opowidań to wspaniała sunia. Śpi źle, ciągle coś jej sie śni. Płacze i jęczy przez sen. Diana odkryła, że w łapie ma dużą rankę, która ją bardzo boli. [/quote]

:loveu::loveu: prawdziwa charcica od urodzenia,z krwi i kosci!:loveu: :loveu:

Moze jej sie cos tam wbilo w lapke,nie sadze aby zmiany grzybiczne az tak bolaly...:shake: No narazie tyle zmian to i zle bedactwo spi ale...jesli tak bedzie dalej to nie lekcewazylabym tych podwyzszonych leukocytow:shake: :shake: A jak bardzo one sa podwyższone:shake:

Link to comment
Share on other sites

jeszcze raz piszę, bo coś mi skasowało cały post:

DOMEK JEST SUPER!!! Panie są przemiłe i zaraz zaczęły mizaiać psiutkę, były nią zachwycone. Ogródek jest tam przeogromny, naprawdę mała będzie miała gdzie biegać i rządzić:cool3:

Co do łapki, myślę że to nie grzybica, bo jak ją odbierałam to wszystko było z nią ok, ale zdarzył się nam wypadek i może wtedy się zraniła, bo obie chciałyśmy przeskoczyć grządkę i zderzyłyśmy się dosyć mocno. psiutka wyrwała do przodu i pognała aż na kompostownik w drugim końcu ogrodu i zakopała się w suchych liściach, strasznie mi było wstyd i przeprosiłam ją ale wyszła jak słysząłyście po 2 godzinach dopiero:oops: . Więc sobie myślę, że łapkę mogła zranić właśnie wtedy, coś jej się mogło wbić przez przypade, bo ona strasznie delikatna jest, prawdziwa dama.

CO DO ROZLICZENIA:

MORFOLOGIA - 31
LEKI - 80
HOTEL - 120
VITAPED NA DROGĘ - 29
PURINA - 24,50
KAPIEL 25
ODROBACZENIE - 14

i do wszystkiego 7% vat. Ambra faktura jest na ciebie.

Link to comment
Share on other sites

witam!
jestem koleżanką Diany- nowej właścicielki suni:)! ponieważ diana nie ma dostępu do neta, będzie korzystała z mojego konta!chciałyśmy uspokoić wszystkich zainteresowanych, że sunia ma się świetnie! jest prawdziwym żarłokiem:multi:!cały dzień łobuzuje!:evil_lol: jak na razie łapka się ładnie zagoiła,więc chyba nie będzie z nią większego problemu, pewnie coś ją ugryzło. już dwie noce przespała pięknie i spokojnie,jedynie czasami coś ją zdenerwuje to szybko wchodzi pod kołdrę, żeby się przytulić!no coż, wszystko potwierdza teorię że charty to prawdziwe kanapowce:lol: cały czas zaczepia drugiego psiaka, żeby się z nim bawić i ogólnie bardzo się już kochają!wydaje się że wogóle nie ma w niej agresji :)jedyne co ją zawstydza :oops:to mały york zza płotu:)
chciałyśmy jeszcze umieścić zdjęcia, ale musimy przyznać z bólem,że nie bardzo wiemy jak to zrobić!byłybyśmy ogromnie wdzięczne za drobną wskazówkę:lol:żeby wszyscy mogli zobaczyć uśmiechniętą Tamcię :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olo']witam!
jestem koleżanką Diany- nowej właścicielki suni:)! ponieważ diana nie ma dostępu do neta, będzie korzystała z mojego konta!chciałyśmy uspokoić wszystkich zainteresowanych, że sunia ma się świetnie! jest prawdziwym żarłokiem:multi:!cały dzień łobuzuje!:evil_lol: jak na razie łapka się ładnie zagoiła,więc chyba nie będzie z nią większego problemu, pewnie coś ją ugryzło. już dwie noce przespała pięknie i spokojnie,jedynie czasami coś ją zdenerwuje to szybko wchodzi pod kołdrę, żeby się przytulić!no coż, wszystko potwierdza teorię że charty to prawdziwe kanapowce:lol: cały czas zaczepia drugiego psiaka, żeby się z nim bawić i ogólnie bardzo się już kochają!wydaje się że wogóle nie ma w niej agresji :)jedyne co ją zawstydza :oops:to mały york zza płotu:)
chciałyśmy jeszcze umieścić zdjęcia, ale musimy przyznać z bólem,że nie bardzo wiemy jak to zrobić!byłybyśmy ogromnie wdzięczne za drobną wskazówkę:lol:żeby wszyscy mogli zobaczyć uśmiechniętą Tamcię :)[/quote]

:loveu: :loveu: cieszymy sie bardzo i dziekujemy ze Ksiezniczke adoptowala kolezanka. Jak juz Was zauroczy kompletnie to bedziecie jej niewolnikami, nawet o tym nie bedziecie wiedzialy.:cool1: To sa czarodziejki niewinne:loveu:

Tylko uwazajcie na spacerach na zewnatrz! Raczej nie polecała bym bez szmyczy. Charty "gluchną" na zewnatrz i robia same co chca:shake: To pedziwiatry kochane i zwabic takiego do domu to kupa nerwow.

Ja instrukcji zdjeciowej nie dam bo sam nie umiem ale ktos napewno zaraz pomoze. No bardzo jestem ciekawa zdjec uwodzicielki.;)

Link to comment
Share on other sites

Możesz mi wysłać na skrzynkę, a ja wstawię: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . Ale mogę to zrobić dopiero po 18, bo wychodzę. Więc może do tego czasu nauczysz się sama. Tu masz czytelną instrukcję wstawiania zdjęć (kocich :) ) :[URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=36202"]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=36202[/URL]

Link to comment
Share on other sites

olo masz prywatna wiadomość z instrukcją! jak jakies problemy to pytaj albo na gg albo na pw albo slij na mila!
ogromnie się ciesze, ze sunia juz pełna wigoru i radosci! mam nadzieje, że bedzie szybciutko do umieszczenia w dziale metamorfozy!
pozdrawiamy serdecznie Ciebie oraz Dianę!
oraz drapanka za uszkiem dla Tamary:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...