Jump to content
Dogomania

Proszę o zamknięcie tematu


Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

patrzcie-o nich na watku jakos nikt sie nie czepia o nic.
to jest milosc? niewysterylizowanie swoich kotow i doprowadzenie do rozmnazania sie w domu to jest ok?
nikt jakos nie czepia sie ze maja zwierzaki
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220543-Potrzebna-pomoc-ukochane-24-koty-w-kawalerce!!!/page4[/url]

Link to comment
Share on other sites

sabusiu, a mi ręce opadły jak weszłam na podany przez Ciebie wątek:shake:
nie wiem jak można do czegoś takiego dopuścić, rozumiem, że ludzie są nieświadomi, można nie wiedzieć o sterylkach.... ale informacje o tym, że nie mają na nic pieniędzy, a pan mimo to jest przeciwny wydaniu chociaż części kotów do adopcji... dobrze, że na sterylki się chociaż zgodził.
przerażają mnie ludzie-zbieracze i to jaką krzywdę mogą nawet całkiem nieświadomie wyrządzić i sobie i zwierzętom, które wciąż przygarniają.
trzeba umieć mierzyć siły na zamiary.

Sabusiu, rozumiem, że Blacky to Twój pies i nie potrafisz się z nim rozstać, ale jeśli nie chcesz oddać Blacky'ego/Bleckiego (nie wiem już jak jest ok, bo używacie tych imion zamiennie, a w tytule jest Blecki;)), to może część z kotów, które tymczasujesz? jest szansa na zdjęcia i krótkie opisy do ich ogłoszeń? można im już szukać domków?
zastanów się nad tym, zawsze Cię to trochę odciąży. nie wszystkie nowe domy są złe, też się boję wydawać zwierzaki obcym ludziom, skóra mi cierpnie jak czytam czarne kwiatki, ale zdarzają się też naprawdę dobre domki.

Edited by jumanjiana
literówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='jumanjiana']sabusiu, a mi ręce opadły jak weszłam na podany przez Ciebie wątek:shake:
nie wiem jak można do czegoś takiego dopuścić, rozumiem, że ludzie są nieświadomi, można nie wiedzieć o sterylkach.... ale informacje o tym, że nie mają na nic pieniędzy, a pan mimo to jest przeciwny wydaniu chociaż części kotów do adopcji... dobrze, że na sterylki się chociaż zgodził.
przerażają mnie ludzie-zbieracze i to jaką krzywdę mogą nawet całkiem nieświadomie wyrządzić i sobie i zwierzętom, które wciąż przygarniają.
trzeba umieć mierzyć siły na zamiary.

Sabusiu, rozumiem, że Blacky to Twój pies i nie potrafisz się z nim rozstać, ale jeśli nie chcesz oddać Blacky'ego/Bleckiego (nie wiem już jak jest ok, bo używacie tych imion zamiennie, a w tytule jest Blecki;)), to może część z kotów, które tymczasujesz? jest szansa na zdjęcia i krótkie opisy do ich ogłoszeń? można im już szukać domków?
zastanów się nad tym, zawsze Cię to trochę odciąży. nie wszystkie nowe domy są złe, też się boję wydawać zwierzaki obcym ludziom, skóra mi cierpnie jak czytam czarne kwiatki, ale zdarzają się też naprawdę dobre domki.[/QUOTE]

jumanjana słonce ja mam 3 koty na dt i tylko one ida do adpocji, one juz maja watki na miau,oraz rozpytuje wsrod znajomych
i nieznajomych :)))))))))te dt dla tych 3 kotow jest tymczasowe :))))))zostaly uratowane z glodu chorob i bezcelowego rozmnazania sie



( dlaczego nie moge wlaczyc emotikonow? klikam na nie a one nie wyskakuja na poscie??)


co do watku ktorego link przytoczylam uważam ze rozsadny kochajacy wlasciciel to taki ktory sterylizuje wszystkie swoje zwierzeta (nie rodowodowe, nie przeznaczone do reprodukcji)
uważam ze to zwykly sadyzm dopuszczsac do tego żeby w domu w ktorym zwierzeta mialy miec schronienie sie niekontrolowanie rozmnazaly!:((((((((((
ja mam wsio wyczyszczone :))))))))))nawet te ktore tyczasuje od razu po podleczeniu do ciachania poszly:)))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']musimy teraz spłacić dług u Budrysek- prosimy o fanty na bazarek[/QUOTE]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Załatwilam na wtorek badanie hormonow nwatarczyce za 30 zl to koszt przesylki
i zobaczymy czy to tarczyca czy grzyb........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']no to super, czyli za około 160 zł moglibyśmy ją zbadać w Krakowie-- trzeba się zastanowić[/QUOTE]
Uwazam, ze to doskonaly pomysl przebadac w Krakowie. Doloze na badania , kto mi pomoze?

Z kapielami bym sie wstrzymala najpierw porzadna diagnoza i leczenie...
.

Edited by coronaaj
edit
Link to comment
Share on other sites

Nie mogę znaleźć tego, co napisałaś o podawanych lekach, ale tak w miarę na świeżo po konsultacji z 3 niezależnymi lekarzami przekazuję, co następuje:

Jeśli objawy minęły po eltroxin 50 mg - bardzo, bardzo prawdopodobne, że to nadczynność tarczycy. Leki trzeba podawać całe życie.
Jeśli pomógł tu encorton - lek sterydowy - mogło pomóc jako leczenie wspomagające tarczycę, albo, jeśli był brany w innym czasie - zaleczyć atopowe/o innym podłożu - zapalenie skóry.
Wszyscy lekarze postawili na tarczycę, ale jako, że ma być robione badanie - będziemy wiedzieć więcej.
Ja swoją droga odsyłam do Czerdy - ona jest lekarzem i sądzę, że się wypowie na temat piesków.
Napiszcie jej na PW.
Jeśli chodzi o grzybicę - tak, dokładnie jak pisze Energy + podawanie osłony - Hepatil, Heparegen, Halicid na przykład...
Z tym miałam bezpośrednio do czynienia i osłona potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

A wiec tak probki wymazy i siersci wyslane do martka na badanie grzyba i bakterii


Po co do krakowa jechac? jak wyjdzie ze to grzyb to leki mogę kupic w wadowicach?

Iwoniam-pies je eltroxin caly czas mimo to sie wygryzał

Edit;: na dzien dzisiejszy pies jest zarosniety- tylko ktroche wystrzyzony na grzbiecie po ucinaniu sierci do badan:)

Badania na tarczyce zrobie jutro, jak dojdzie wynik dam znac
na razie nie zbierajcie zadnej kasy po co?

jesli wyjdzie grzyb to bym prosila o kupno jakiegos leku na grzyba ktory zaleci wet

a jak hormony to po prostu wet mi powie czy zwiekszyc czy zmniejszyc dawke

[B]Prosze o pomoc w spłacie długu w lecznoicy budryska prosze skontaktujcie sie z nią[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za info

[quote name='sabusia']A wiec tak probki wymazy i siersci wyslane do martka na badanie grzyba i bakterii


Po co do krakowa jechac? jak wyjdzie ze to grzyb to leki mogę kupic w wadowicach?

Iwoniam-pies je eltroxin caly czas mimo to sie wygryzał

Edit;: na dzien dzisiejszy pies jest zarosniety- tylko ktroche wystrzyzony na grzbiecie po ucinaniu sierci do badan:)

Badania na tarczyce zrobie jutro, jak dojdzie wynik dam znac
na razie nie zbierajcie zadnej kasy po co?

jesli wyjdzie grzyb to bym prosila o kupno jakiegos leku na grzyba ktory zaleci wet

a jak hormony to po prostu wet mi powie czy zwiekszyc czy zmniejszyc dawke

[B]Prosze o pomoc w spłacie długu w lecznoicy budryska prosze skontaktujcie sie z nią[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']ale trzeba oddać forsę Budrysek
A jak on się teraz czuje?[/QUOTE]
Jak na zarosnietego mopa to dobrze:)))))))
nie widze zeby sie wygryzał.........
moze ten ketokonazol zadzialal z opoznieniem?
niestey badania przelozone na jutro, bo weci jakas operacje teraz maja:(((((((((
ale to nic......skoro widze ze sie nic nie dzieje to jest dobrze
daje mu codziennie beta glukan

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lusia91']Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ja niestety nie mam nic na ewentualne zrobienie bazarku dla niego. Może ktoś ma jakieś niepotrzebne rzeczy??[/QUOTE]

lusia a czy jakis grosik mogłabys podesłac do budryska na spłate długu za szampony dla bleka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...