Jump to content
Dogomania

Krajowa Wawa 09.09.2006


MichalMi

Recommended Posts

[quote name='Agama']jo-jo ja nigdy bedac zarejestrowana w warszawskim zwiazku na warszawke nie wysylalam ksero rodowodu natomiast Dyplom chmpiona TAK ,po terminie moga i maja prawo umiescic psa w klasie otwartej[/quote]

Ja jestem akurat zarejestrowana w Związku Łódzkim, a certyfikaty to Mł.Ch.Pl i Mł.Zw.Pl, i pies w klasie pośredniej, tylko mam problem z tym rodowodem bo jak bez tytułu pryjma to trudno, i tak od trzech wystaw jesteśmy podwójnym Mł.Zw.Pl zamiast Mł.Zw.Pl i Ml.Ch.Pl :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ani ja ani nasza Shojo nie jesteśmy jeszcze znani w gronie wystawiających ale właśnie na tej wystawie mamy zamiar zadebiutować. Nasza Shojo będzie już w klasie szczeniąt i chcemy zobaczyć jak to jest na wystawie bo chcemy tez pokazać się tydzień później w Łodzi na Wystawie Akit. Więc ta na Gwardii bez względu na tłok lub jego brak oraz inne niedogodności będzie dla nas pewnego rodzaju "przetarciem szlaków". Do zobaczenia zatem.

Link to comment
Share on other sites

Sylwek, będziemy Was wypatrywać:p Ja juz wczoraj niestety z Wawy odjechałam, ale postaram sie jak najwczesniej na wystawe dotrzec;) A tym czasem cwiczcie, cwiczcie i jeszcze raz cwiczcie. Duzo socjalizacji, z tlumem, z ludzmi, poudawac troche sedziego:cool3:

Link to comment
Share on other sites

ja dzis zgłosiłam dwie malamutki:)
mam nadzieje ze nie zmienia nam sedziego bo Pan Jakubowski jeszcze mi malamutków nie oceniał,a tatuś Luny w końcu intera u niego skończył,wiec przez ciekawość bedziemy...no i w końcu blisko mamy:)
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ofca']ja dzis zgłosiłam dwie malamutki:)
mam nadzieje ze nie zmienia nam sedziego bo Pan Jakubowski jeszcze mi malamutków nie oceniał,a tatuś Luny w końcu intera u niego skończył,wiec przez ciekawość bedziemy...no i w końcu blisko mamy:)
pozdrawiam iwona[/quote]
Polecam pokazać psa u TEGO sędziego! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... powiem delikatnie, ze juz teraz zaluje zgloszenia na ta wystawe! Zadzwonilam do oddzialu warszawskiego z prosba o potwierdzenie, czy wszystko dotarlo - gdyz jak pisalam nie otrzymalam potwierdzenia na mail'a. Pani powiedziala, ze zk w wawie nie zajmuje sie organizacja wysrawy id odeslala mnie na tel kom do pewnego Pana, ktory od 3 dni nie odbiera telefonu... i badz tu czlowieku madry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote]
NO TAK TAK... sama jestem w niemalym szoku, bo do tej pory... a nie na jedna warszawska wystawe zglaszalam psiska (nie tylko swoje) i nie bylo problemu z takim info!
Nie mam pojecia co sie tam w tym oddziale dzieje! Dzwonilam od poniedzialku, w nadziei, ze trafie na inna osbe odbierajaca... ale wciaz dostaje to samo info :angryy:

Link to comment
Share on other sites

To czemu na stronie jest takie info...:roll:
[quote][SIZE=1][COLOR=#808080]Adres organizatora - Organizer's address[/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=1][COLOR=#005633]Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Warszawie
[/COLOR][/SIZE] [/B][SIZE=1][COLOR=#005633][B]03-802 Warszawa, ul. Lubelska 5/7 [/B](Poland)[B]
tel.[/B]/phone (0048)[B] 022-618-25-70, 022-618-25-66
tel./fax [/B](0048)[B] 022-618-26-62
e-mail: [/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=1] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#005633]
Biuro czynne: pn - pt 9.30 - 18.30
[/COLOR][/SIZE] [/B][SIZE=1][COLOR=#005633]Office hours: Monday - Friday 9.30 a.m. - 6.30 p.m.

Strona oddziału: [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#005633][B] [URL="http://www.warszawa.zkwp.pl/"] www.warszawa.zkwp.pl[/URL][/B][/COLOR][/SIZE]

[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']To kierownik sekcji gonczych i wyzlow zdaje sie w oddziale warszawskim, sedziowal w tym roku w Plocku, ja osobiscie nie mialam przyjemnosci i miec poki co nie bede, bo nie zglaszam :)[/quote]
Ten pan sędzia jest z Poznania, nie z W-wy. I dodam tylko tyle, że jest od wyżłów. Więcej nic nie wiem.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']jo-jo ja nigdy bedac zarejestrowana w warszawskim zwiazku na warszawke nie wysylalam ksero rodowodu natomiast Dyplom chmpiona TAK ,po terminie moga i maja prawo umiescic psa w klasie otwartej[/quote]
[B]Jo-jo - Agama[/B] dobrze napisała. Członkowie O/Warszawa nie muszą dołączać kserokopii rodowodu dla psów z tego Oddziału. Natomiast wszelkie certyfikaty/championaty - TAK.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...