Jump to content
Dogomania

Krajowa Wawa 09.09.2006


MichalMi

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MichalMi']mała stawka się szykuje w Wawie[/QUOTE]

Nie cieszcie się przedwcześnie, bo się możecie przejechać:diabloti:.

[quote name='aga.aksa']a ja najprawdopodobniej będę wystawiać małą samojedke w juniorach :bigcool: :bigcool: :bigcool:[/QUOTE]

Tzn. w młodzieży? A swoją:razz:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']Nie cieszcie się przedwcześnie, bo się możecie przejechać:diabloti:.



Tzn. w młodzieży? A swoją:razz:?[/QUOTE]

nieee, w szczeniakach(?) tzn suczka będzie miała jakieś 4-5 miesięcy więc chyba na młodzież się jeszcze nie łapie? (kurcze, nigdy nie mogę zapamietać jak to jest z maluchami ;) )

niestety nie moja, znajomej która ma dwie samojedki w tym samym wieku ( a generalnie do tego jeszcze dwa dorosłe psiaki + jej narzeczony dwa malamuty i szykują się na trzeciego) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga.aksa']nieee, w szczeniakach(?) tzn suczka będzie miała jakieś 4-5 miesięcy więc chyba na młodzież się jeszcze nie łapie? (kurcze, nigdy nie mogę zapamietać jak to jest z maluchami ;) )[/quote]

4-5 mcy, to nawet nie szczeniaki wystawowo. To klasa baby, organizowana tylko na klubowych wystawach ostatnio ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MichalMi']Standardowo pewnie będzie w naszej klasie tylko rodzony brat młodego ;)[/QUOTE]

A mnie chodziło o wszystkie psy ogólnie, a nie tylko dalmatyńczyki;).
Standardowo? A to nie Wy debiutowaliście na międzynarodowej w Warszawie:cool1:?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Na stronie Związku już podani są sedziowie którzy będą sędziować poszczególne rasy, i zastanwaim się czy jednak psa nie zgłosić, ale mam pytanie

Czy jak np. dzisiaj zapłace i wyśle zgłoszenie (internetowe) to czy po terminie przyjmowania zgłoszeń (20.08 ) będę mogła dosłac rodowód i certyfikaty (kopie)? Czy musze to zrobić od razu?

Mam taki problem bo nie mam dostępu do Faxu a jestem na wyjeździe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']kurka, a ja mam w tym czaise jakieś szkolenia a bardzo bym chciała być - no cóż może dam komus psa do wystawienia - zobaczymy[/quote]
Ale faaaajnie:lol: Jestem za:eviltong:

A ja się wybiorę pokibicować (choć jak widać nie bardzo będzie komu:evil_lol:).
Ta Gwardia na prawdę taka malutka? Aż wstyd się przyznać, że przynajmniej raz w tygodniu racłąwicką przjeżdżam i nie mam pomysłu, gdzie to może być:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...