Jump to content
Dogomania

Krajowa Wawa 09.09.2006


MichalMi

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Natomiast co do przydomka - wydaje mi sie, że imię i przydomek Twojego psa jest błędnie wprowadzony do komputera i przy kazdej następnej wystawie/zgłoszeniu powiela się ten sam błąd. Albo osobista wizyta w O/W-wa albo pismo (polecone!) z prośba o sprostowanie.
Pzdr.[/quote]

Asiaczku, a czy myślisz że to samo dotyczy tytułów,? Mój pies powinien mieć wpisane Mł.Ch.Pl i Mł.Zw.Pl. 05' a zamiast tego ma wpisane podwójnie Mł.Zw.Pl, dzieje się to od Warszawy, poprzez Gdynię i Sopot, wydaje mi się że katalogi na te wystawy są robione przez jedną i tę samę osobę w Olsztynie ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jo-jo']Asiaczku, a czy myślisz że to samo dotyczy tytułów,? Mój pies powinien mieć wpisane Mł.Ch.Pl i Mł.Zw.Pl. 05' a zamiast tego ma wpisane podwójnie Mł.Zw.Pl, dzieje się to od Warszawy, poprzez Gdynię i Sopot, wydaje mi się że katalogi na te wystawy są robione przez jedną i tę samę osobę w Olsztynie ;-)[/quote]
[B]Jojku [/B]- tak, zdecydowana większośc oddziałów przesyła materiały do Olsztyna do pana T.M. Z tego może wynikać, że to u niego w bazie są błędy. Może uda ci sie nawiązac kontakt z panem T.M. i to skorygować? Albo na zgłoszeniu [B][SIZE=3]DUŻYMI I TŁUSTYMI[/SIZE][/B] literami zaznaczyć tytuły?
Bo przeciez Mł.Ch.PL i Zwy. Mł. PL to są dwa zupełnie różne tytuły!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No to ja też się zaliczam do tych co jeszcze potwierdzenia (żadną drogą) nie otrzymali, choć na liście wystawców jesteśmy :-).

Też chętnie chciałbym poznać innych Dogomaniaków na wystawie ale ponieważ jest to nasz debiut to pewnie będę tak zestresowany i zdezorientowany, że nie będę wiedział co się wokół mnie dzieje ... no i jeszcze na naszym ringu (13) przed nami będą Bull Teriery ... mam nadzieję, że moja Shojo dożyje do swojego debiutu :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shirrrapeira']Bede na wystawie , moze jakis dogomaniakow poznam??[/QUOTE]
Agata, ja sie wybieram. Nie wystawiamy naszego boksia, ale chętnie poznam koordynatorkę akcji na terenie Warszawy. Może się do czegoś przydam? Czy juz na tej wystawie planowane sa jakieś działania? Rozwiesznie plakatów, wręczanie ulotek? Gdzie są ostateczne wersje do pobrania, bo w tym zamieszaniu z "lewym" blogiem Ozziego, to juz się trochę pogubiłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madalenka']Jak myslicie, o ktorej moze byc BIS Puppy? Jakie sa warunki dostania sie do tej konkurencji (tylko wygranie porownania z najlepszym psem z klasy w rasie czy tez, np. oc. w.o)??;)[/quote]

Przede wszystkim musisz dostać ocene w.o. (wybitnie obiecująca). Szczeniaki nie wchodzą do porównania o rasę. A, i w szczeniakach nie ma wyboru Najlepsze szczenię w rasie, tak więc na BIS PUPPY wchodza i pies i suka z kl. szczeniąt ( pod warunkiem otrzymania oceny w.o.).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Jojku [/B]- tak, zdecydowana większośc oddziałów przesyła materiały do Olsztyna do pana T.M. Z tego może wynikać, że to u niego w bazie są błędy. Może uda ci sie nawiązac kontakt z panem T.M. i to skorygować? Albo na zgłoszeniu [B][SIZE=3]DUŻYMI I TŁUSTYMI[/SIZE][/B] literami zaznaczyć tytuły?
Bo przeciez Mł.Ch.PL i Zwy. Mł. PL to są dwa zupełnie różne tytuły!!!
Pzdr.[/quote]


Asiaczku, ale wiesz, ja im wysyłam zgłoszenie które wypełniam KOMPUTEROWO, a tam jak byk Mł.Zw.Pl i Mł.Ch.Pl wszystko w pełni napisane :shake:

Chyba następnym razem jak będę zgłaszać to zadzwonie i tak powiem, chociaż osta. jak dzowniłam potwierdzić, to Pani pokoleji czyatła co w kopercie było, a tam Mł.Ch.Pl i Mł.Zw.Pl, więc ręcę mi uż opadły :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wszystko sie zgadza. Ale u pana T.M. ten błąd już wcześniej mógł być zapisany. On np. sprawdza dane psa, ale tytułów już nie sprawdza. A, i żeby była jasność, ja sobie tylko tak gdybam...:razz:
Pzdr.[/quote]

Ehh chyba będę musiała jakoś tego dopilnowąc nastęnym razem :shake: Myślicie że uda się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tybetan']Czy w waszych rasach tez zmienili sędziego - wedllug wstępnych danych miała nas sędziowac Viva Maria Soleckyj- Szpunar a sędziuje Joanna Kiełkiewicz. Czy ktoś coś może napisa o Pani Kiełkiewicz.[/quote]

Jedyne co ja wiem, to że jest to bardzo sympatyczna sędzina :))
W zeszłym roku na klubie doga niemieckiego sędziowąła baby'ki i sszczeniaki, i ost. w Radomiu, z tąd wiem ;-)

Nam póki co odpukac sędziego nie zienili, bo gdyby drugi raz zmienili mi tego samego do którego jechałam już 400 km, to bym się wściekła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MichalMi']U nas też zmiana sędziego- będzie oceniała nas pani Barbara Larska.
Czy macie jakieś info na co zwrócić szczególną uwagę? :)[/quote]

Ja dla tej pani specjalnie do Antoninka jechalam, ale ja zmienili... po terminie zgloszen :diabloti:
Wiec tylko ze slyszenia: sprawiedliwa, solidna sedzina, zna sie na psach mysliwskich, ma "oko" i serce do tych ras. A o szczegolach, to juz moze ktos inny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']A ja pewnie z nikim nie pogadam (z wyjatkiem Ali i Doroty i przy odrobinie szczescia Gosi, o ile na mnie poczeka), bo mam tak fajne godziny sedziowania, ze bede latac z ringu na ring :diabloti: A nie daj Boze, zeby mi jakies opoznienie wypadlo :shake:

Jakby co bede glownie pod ringiem ozdobek ;)[/quote]
A ze mną też nie pogadasz?:mad:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...