Jump to content
Dogomania

7 krasnoludków XL - już nie ma ale mama czeka nadal w schronisku


martaipieski

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ludzie to w ogóle sie doszukują nie wiadomo czego...
a moja znajoma miała odwrotnie, tkwiła w przekonaniu że ma w domu tzw. kundla
i kiedyś kumpela wyciagnęła ją na imprezę zwaną wystawą psów rasowych,
znajoma - jako że ma przekorne poczucie humoru i chciała zagrać na nosie wszystkim wyznawcom rasowości - wzięła swojego kundla
na którego przeuroczo wołali w domu "Parówa!"
no i okazało się że Parówa jest jak najbardziej rasowo-unikatowy
aż go ze zdumienia na szybko wystawili i wrócili z pucharem do domu
Parówa dumnie nosi głowę wyżej od tej pory bo już wie, że jest Wybitnie Rasowy:)

* za cholerę nie przypomnę sobie nazwy rasy Parówy...... ten alzheimer....

jakby tak zabłądzić z Gansą i Foxem na jakąś wystawę to może by sie okazało dopiero...

Link to comment
Share on other sites

Angeliko - w typie- nie w typie - mix - nie mix - Gansa jest absolutnie przepiękna[B] i szlus[/B] :D :D :D

...ależ ma te rączynki ;)

Od pańciostwa Foxowych dostaliśmy życzenia świąteczne z peesem - " Fox ma się znakomicie " - co jest wiadomością dość skąpą ale i tak optymistyczną :)

Link to comment
Share on other sites

Koleżanki moje drogie - wleźcie na ten wątek. Ma się nijak do obory, bernardynów i amstaffów z tejże :) - ale to jeden z szóstki psiaków, przywiezionych przeze mnie z tzw. interwencji. Ich adopcje są tylko i wyłącznie na mojej głowie. I póki nie wyadoptuję tej szóstki - nie mogę brać na tę głowę niczego następnego. Więc sprawa pilna.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/199366-KOSZALIN-kudłaty-CORALGOL.-Rasy-Brudna-Śmierdząca-Szmatka-Polska[/URL].

.

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

O mateńko przenajświętsza.... Yyyy- prawdę mówiąc...zaniemówiłam...może dlatego, że nie wiem , ja wygląda teraz Fox . Muszę to nadrobić , żebym w/w mowa mi wróciła :p
Tymczasem gotuję gar z ryżem dla moich rezydentów i tymczasowiczek ... Niech i one wyglądają należycie !

Andżeliko - jak tak dalej Gansa będzie przyrastać, to przepukliny się nabawisz, kobieto ;)
...a łapięta dalej takie "koronkowe " :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

O mateńko przenajświętsza.... Yyyy- prawdę mówiąc...zaniemówiłam...może dlatego, że nie wiem , ja wygląda teraz Fox . Muszę to nadrobić , żebym w/w mowa mi wróciła :p
Tymczasem gotuję gar z ryżem dla moich rezydentów i tymczasowiczek ... Niech i one wyglądają należycie !

Andżeliko - jak tak dalej Gansa będzie przyrastać, to przepukliny się nabawisz, kobieto ;)
...a łapięta dalej takie "koronkowe " :loveu:[/QUOTE]

:megagrin::megagrin::megagrin:
Wet dzisiaj też zaniemówił (ja w ogóle nie mówiłam tylko sapałam,bo klocka niosłam -wiesz było błoto,a to jednak dziewczyna:cool3:),więc wracając do weta...czy my na pewno nie widzieliśmy się miesiąc?...:evil_lol:
Gotuj kobieto, gotuj- ja już na zapach ryżu z kurczakiem mam mdłości,ale jestem dzielna i też mieszam i mieszam,a tej mojej mało i mało :placz:i warczy na miskę,że niby głupia miska,bo taka pusta.

Ps. Muszę ograniczyc wizyty u weta,bo:
1) Gansa cieszy się na jego widok
2) jest z niej dumny jak paw (to mój pies:angryy:) i tylko kombinuje co w nią jeszcze "wpakowac",żeby jej się lepiej żyło/rosło/rozwijało itp.
3) mój portfel tego nie wytrzyma:shake:
Buziaki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czyli portfel chudnie odwrotnie proporcjonalnie do gabarytów Gansy .:razz:

Właśnie sobie zdaliśmy z Farmerem sprawę ( bo go tu przyciągnęłam przed monitor ), że przywiozłam te szczeniory do domu dokładnie [B]10-go listopada [/B]. Czyli dwa miechy temu . Bijecie z wetem wespół w zespół wszelkie rekordy....no Gansa też :lol:

Link to comment
Share on other sites

o rany! :crazyeye:
o rany!!!:mdleje::mdleje::mdleje:

ale pluszak! :loveu:

Ja też chcem takiego :placz: - ale żeby mi zwisał z rąk grzecznie, jak Toto na zdjęciu - a nie szalał po domu non stop, jak ostatnio opowiadała Angelika :diabloti:.

Rośnie z niej bernardyn, jak trza. Gruba, zwalista klucha.
A że - uchylę rąbka tajemnicy :diabloti: - Angelika jest drobną, delikatną kobietką - to Gruba Klucha na jej tle wypada jeszcze grubiej i zwaliściej :shiny:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nooo- mam wreszcie info odnośnie Foxa - Kaziczka :D:D:D

Info świeżutkie ( z dzisiaj ), telefoniczne ( zadzwoniłam ) i pozytywne :D

Fox przebywa i przebywać będzie już po wsze czasy w domu siostry pana Marka. Chwilowy pobyt wywołany remontem u pana Marka zamienił się w stałe zameldowanie. Fox zawojował i dzieci i panią domu. Jest rosłym młodzieńcem z grubaśnymi łapskami. Zapowiada się na Pudziana ;) Je jak smok. Energia go rozpiera, ale o dziwo- nie dewastuje domu. I również go nie zanieczyszcza .Swą energię wyładowuje na spacerach , na które jest wyprowadzany kilka razy dziennie - a najdłużej trwa spacer wieczorny, bo 1,5 godziny ! Przeszedł powtórne szczepienie przeciw chorobom wirusowym.

Mieliśmy kłopoty komunikacyjne - pan Marek borykał się z jakąś bardzo poważną awarią serwera i nasze wzajemne maile przepadały gdzieś w przestrzeni kosmicznej . Jutro dostanę świeżą porcję fotografii i zaraz ją Wam tu co koń wyskoczy przytargam .


....och...jaka ulga.... Martwiłam się o synusia...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jak miło :loveu:,[SIZE=2]ponieważ czułam niepokój myśląc o Foxsie[/SIZE]. Nie lubię ciszy po adopcjach,ale kamień z serca.
Czytając ,że jest rosłym młodzieńcem z grubaśnymi łapskami, i że zapowiada się na Pudziana (gdzie foty :niedowia:) ogarnął mnie lekki niepokój,obejrzałam moją czy przypadkiem nie zmalała,bo MOJA MUSI BYC NAJ,NAJ :eviltong:

Mieliśmy pierwsze,poważne "najście" obcych i Gansa obcując tylko ze swoją rodziną wykazała postawę w 100% obronną,a nawet bardzo agresywną.:crazyeye: Mój dom, moi ludzie,a Wy tu czego . Nie było mowy o głaskaniu. Będą z niej "ludzie":cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika8']
Mieliśmy pierwsze,poważne "najście" obcych i Gansa obcując tylko ze swoją rodziną wykazała postawę w 100% obronną,a nawet bardzo agresywną.:crazyeye: Mój dom, moi ludzie,a Wy tu czego . Nie było mowy o głaskaniu. Będą z niej "ludzie":cool3:[/QUOTE]

no proszę, brawo Gansa, niech się z Tobą liczą! tak by jeszcze komuś z tych ludziów przyszło do głowy pożartować na Twój temat.... a tak - żartów nie ma, pełna powagi postawa Psa Stojącego na Posterunku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika8'] ogarnął mnie lekki niepokój,obejrzałam moją czy przypadkiem nie zmalała,bo MOJA MUSI BYC NAJ,NAJ :eviltong::[/QUOTE]

ale co, nie zmalała? :eek2:
bo wiesz, ona broni honoru wszystkich psów koszalińskich, które muszą, muszą być NAJ - i nie możemy pozwolić, aby jakiś-tam-Fox ją przebił :diabloti:


[quote name='Angelika8'] Mieliśmy pierwsze,poważne "najście" obcych i Gansa obcując tylko ze swoją rodziną wykazała postawę w 100% obronną,a nawet bardzo agresywną:[/QUOTE]

czyli jednak amstaff :roflt:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

udało sie i wczoraj upolowałam mamuske niestety tylko aparatem :( ona bardzo sie boi jak tylko zagwizdałam dała dyla!!!!
[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_k4A7eE5Pd-0/TWFLEr5WJ7I/AAAAAAAAAZ8/q5mnkM2bDLc/IMG_6069.jpg[/IMG]




[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_k4A7eE5Pd-0/TWFLEaGa8oI/AAAAAAAAAZ4/8JSP-ibmy1k/IMG_6072.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...