Jump to content
Dogomania

,,To tylko pies,,wypatrzyla mnie mama ,pokochaly z corka i mieszkam w Bielawie,dzieki


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andegawenka']Coć się "panu" pop.....to nie komuna, nie jest nieśmiertelny w tym cba. Nie jeden na mordę wyleciał....[/QUOTE]
:cool2:Andegawuniu kochana i ja tak mysle ! Safcia juz ma raj swoj u Gisuni w schronie , a byly panciu niechaj w chorobach tonie

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196462-Wszystkie-staruszki-ze-schronu-Sosnowiec-nasze-babuszki-i-dziaduszki-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/196462-Wszystkie-staruszki-ze-schronu-Sosnowiec-nasze-babuszki-i-dziaduszki-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w[/URL]
spójżcie tu może ktoś pomoże

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abra64'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196462-Wszystkie-staruszki-ze-schronu-Sosnowiec-nasze-babuszki-i-dziaduszki-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/196462-Wszystkie-staruszki-ze-schronu-Sosnowiec-nasze-babuszki-i-dziaduszki-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w[/URL]
spójżcie tu może ktoś pomoże[/QUOTE]
byłam kochana :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']widze ze wszyscy boja sie CBA
TAKA cisza ze strach,dziekuje Ewcia
jak zamkna to nas obie:0[/QUOTE]

Horror w opłotkach w imieniu prawa:evil_lol: Zadzwoń do biura CBA, przedstaw się i opowiedz historię jak ma miejsce w związku z tym panem i jego psem.Zaręczam Ci że jak powiesz że facet Cię straszy twierdząc przy tym że jest z CBA, to zobaczysz jak szybko smród koło tyłka mu się pojawi.Żaden pracownik służb publicznych nie ma prawa posługiwać się prywatnie kompetencjami wynikającymi z zatrudnienia, ani tym bardziej kogokolwiek zastraszać będąc w takiej służbie. Za takie coś dostaje się kopa z pracy, a w cięższych przypadkach pierdel w zawieszeniu.Mam rodzinę w tym dziale, tam jest normalnie wszystko na baczność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Horror w opłotkach w imieniu prawa:evil_lol: Zadzwoń do biura CBA, przedstaw się i opowiedz historię jak ma miejsce w związku z tym panem i jego psem.Zaręczam Ci że jak powiesz że facet Cię straszy twierdząc przy tym że jest z CBA, to zobaczysz jak szybko smród koło tyłka mu się pojawi.Żaden pracownik służb publicznych nie ma prawa posługiwać się prywatnie kompetencjami wynikającymi z zatrudnienia, ani tym bardziej kogokolwiek zastraszać będąc w takiej służbie. Za takie coś dostaje się kopa z pracy, a w cięższych przypadkach pierdel w zawieszeniu.Mam rodzinę w tym dziale, tam jest normalnie wszystko na baczność.[/QUOTE]
dziekuje,masz racje
zatelefonuje bo warto
potraktują jego jak on Safie to jest zadoscuczynienie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Dziendoberek Safuni:loveu:ciociom milego dnia , Safunku po domek - najlepszy ci sie zabciu nalezy![/QUOTE]
Witam Safunię, Was Kochani i jeszcze Ewunie Gonzales, która napisała do mnie w pewnej sprawie - a link Ewunia nie wchodzi - i kliknąłem na Safunię:)
Jest naprawdę piękną Sunią i radość wielką da przyszłemu domkowi:)
Ewunia a Ty jesteś pisarką?

Pozdrawiam Safunie i Was Wszystkich;);)

Link to comment
Share on other sites

Safinko w sobotę będziesz miała gości :)
podsłuchałam jak ciocia Grażynka się umawiała z panią że przyjdzie cię odwiedzić :D
ale o tym pewnie już sama cioteczka opowie jak wróci na dogo ;)
Głaski ślicznotko i zaciskam paluchy aby sobotnia wizyta skończyła się adopcją!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Witam Safunię, Was Kochani i jeszcze Ewunie Gonzales, która napisała do mnie w pewnej sprawie - a link Ewunia nie wchodzi - i kliknąłem na Safunię:)
Jest naprawdę piękną Sunią i radość wielką da przyszłemu domkowi:)
Ewunia a Ty jesteś pisarką?

Pozdrawiam Safunie i Was Wszystkich;);)[/QUOTE]
:bye::iloveyou:witajcie ludeczkwie u Safunci - cudo sunci! Wujku :loveu:jam jest nieodkryta jeszcze przez nikogo spiewaczka i tancerka , obecnie sprzataczka dorywcza s klepie spozywczym :oops::roll:wiersze pisze namietnie , opowiadania wymyslam w 5 minut ..ale nikt mnie wypromowac niechce ,,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fochu']Safinko w sobotę będziesz miała gości :)
podsłuchałam jak ciocia Grażynka się umawiała z panią że przyjdzie cię odwiedzić :D
ale o tym pewnie już sama cioteczka opowie jak wróci na dogo ;)
Głaski ślicznotko i zaciskam paluchy aby sobotnia wizyta skończyła się adopcją![/QUOTE]
:multi::loveu:Safuniu serdunko no to zaciskamyyyyyyyyyyyyyyy za ten dzioneczek , co radosne nowinki nam moze przyniesie:multi::iloveyou::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:bye::iloveyou:witajcie ludeczkwie u Safunci - cudo sunci! Wujku :loveu:jam jest nieodkryta jeszcze przez nikogo spiewaczka i tancerka , obecnie sprzataczka dorywcza s klepie spozywczym :oops::roll:wiersze pisze namietnie , opowiadania wymyslam w 5 minut ..ale nikt mnie wypromowac niechce ,,[/QUOTE]
Ewusiu ,pisz takie opowiadania i sprzedawaj na bazarku. Kaska bedzie dla psiaczków a Ty dasz upust swojej Wenie twórczej.:) My Cie napewno docenimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:bye::iloveyou:witajcie ludeczkwie u Safunci - cudo sunci! Wujku :loveu:jam jest nieodkryta jeszcze przez nikogo spiewaczka i tancerka , obecnie sprzataczka dorywcza s klepie spozywczym :oops::roll:wiersze pisze namietnie , opowiadania wymyslam w 5 minut ..ale nikt mnie wypromowac niechce ,,[/QUOTE]
We mnie masz oddana fanke! Na tance tez sie chetnei wybiore a i poslucham slowiczego spiewu :)
Moze zbierzemy kaske i cioci Ewie machniem promo?!

Chcialam wlasnie powiadomic o sobotnich odwiedzinkach, tez dostalam cynk ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...