Jump to content
Dogomania

,,To tylko pies,,wypatrzyla mnie mama ,pokochaly z corka i mieszkam w Bielawie,dzieki


giselle4

Recommended Posts

[FONT=Book Antiqua][COLOR=darkorange]safuniu niechaj los sprawi piekna niespodziewanke dla ciebie:tree1::thumbs:[COLOR=darkorchid]serduszkami postokroc zyczymy! ciotenki ja uwielbiam spiewac operowo , ale pisenki rockowe , przerabiam je na opere :evil_lol:po swojemu staremu gonziowemu , jak spiewac zczynam :roll::shake::megagrin::look3::bad-word:to syncio z sunka maja sie ku drzwiom ...znaczy nawiewac z domku chcommmmmm.....[/COLOR][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa gonzales'][FONT=Book Antiqua][COLOR=darkorange]safuniu niechaj los sprawi piekna niespodziewanke dla ciebie:tree1::thumbs:[COLOR=darkorchid]serduszkami postokroc zyczymy! ciotenki ja uwielbiam spiewac operowo , ale pisenki rockowe , przerabiam je na opere :evil_lol:po swojemu staremu gonziowemu , jak spiewac zczynam :roll::shake::megagrin::look3::bad-word:to syncio z sunka maja sie ku drzwiom ...znaczy nawiewac z domku chcommmmmm.....[/COLOR][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

niech sie stanie Ewcia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Dziewczyny znacie może kogoś kto jeździ z okolic Wałbrzycha do Warszawy ?? transport potrzebny dla Totika
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-u%C5%9Bpienia-boksio-ma-DT-%29-teraz-szukamy-DS!-%29/page51[/url][/QUOTE]
sorry
ale ja nie;(

Link to comment
Share on other sites

Kochani, zajrzyjcie, proszę na wątek poniżej.
Gromada psów, szczeniaczki i krowy w makabrycznych warunkach (okolice Wrocławia /Środy Śląskiej) !!!
Może znacie gospodarza, który chciałby adoptować byka i krowę?

Proszę o pomoc w rozsyłaniu wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/197214-Gromada-ps%C3%B3w-i-krowy-w-makabrycznych-warunkach-!!!!!!!!?p=15822852#post15822852[/url]

[IMG]http://dru.website.pl/zwierzyle/interwencja_listopad/DSC08209.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Nikt nie pyta o piekną Safunie. Już taką nadzieję miałam ,ze jak wejdę ,to ona już będzie miała domek..[/QUOTE]
domek wrocławski mnie rozczarował
jako drugi psiak do kompletu dla szczeniaczka
i ...,,jakie sa koszty adopcji,, nooo i trzeba dowiezc
jak Wy myslicie.....

Link to comment
Share on other sites

oj safuniu safuniu coś te domki nawalają :(
ale znajdzie sie domeczek najlepszy dla Ciebie pieseczku!
Qrczę Grażynko nie wiem ... skoro problem przyjechać ,zobaczyć pieska to co to za dom?
Przecież od nas do Was nie jest daleko! Skoro to już problem i jeszcze te pytanie ile za adopcję ...
sama nie wiem,ale nie podoba mi sie to...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fochu']oj safuniu safuniu coś te domki nawalają :(
ale znajdzie sie domeczek najlepszy dla Ciebie pieseczku!
Qrczę Grażynko nie wiem ... skoro problem przyjechać ,zobaczyć pieska to co to za dom?
Przecież od nas do Was nie jest daleko! Skoro to już problem i jeszcze te pytanie ile za adopcję ...
sama nie wiem,ale nie podoba mi sie to...[/QUOTE]

mnie tez.....
bo chce aby byla kochana jzu zawsze anie wziac aby szczeniaczek miał kogos do zabawy
i te 30zł za ksiazeczke z kompletem szczepien i odrobaczenie to tak duzo?
zawsze prawie dowozimy na ,,dziekuje,, i czesto pokrywamy z własnej kieszeni
...ale Ona ma miec domek lux:) poczekamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...