Jump to content
Dogomania

miniKUDŁACZ TWIX-niewidomy?niedosłyszący?PROSI O WSPARCIE DIAGNOSTYKI-DTkarma+wet


anita_happy

Recommended Posts

[quote name='dota&koka']więc decyzja zapadła,szczotek zaczyna swoją podróż ku lepszemu :)
kotów w domu nie mamy,więc nie trzeba sprawdzać :)
jeśli chodzi o wydatki na karmę i weta,większy nacisk kładźmy na weta.mam u siebie wspaniałą wetkę,która moich tymczasowiczów leczy "po kosztach".
przydałoby się chłopakowi urządzić w domu małe spa...wykąpać potrafię,ale przydałoby się mu co nieco rozczesać i przyciąć.może jest na dogo ktoś z wawy kto pomógłby mi w tej kwestii?
praga,praga,ale ta część "kulturna" haha
no i mieszkam w pięknej,świeżo odnowionej za miliony kamienicy,przy samym studiu "superstacji"[/QUOTE]

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to powiem ci, ze mieszkasz w mojej ulubionej częsci Pragi:)
i wiem o kt kamienicę sie rozchodz:) chyba moja inwentara:P
hihihih
SZACUN:P
wiking - ja nie mam problemów aby dodzwonić sie do schroniska:) tzn. na komórkę do pracownika...
juz dzwonilam...rozmawiałam ok 20 minut..o Twixe i innych:)
ale - moze miałam szczęscie :)

DOTA - piesek jest taki, ze jak ktos zbliża sie do niego, a on nie zna - to moze warkotac..ale nie zawsze - to jest spowodowane jego niesprawnością...
ale jak pozna głosy, zapach - czuje sie bezpiecznie to nie ma problemu...
Napisze do Abrakadabry :) ona coś kiedyś pisała o salonie fryz, kt znizkowo traktuje bezdomniaki:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='luisien']Schronisko ma- jak to nazywasz- bana u mnie.
Jeżeli zabierzesz Twixa 3.XI.do Warszawy/ albo wcześniej, a ktoś mi go przywiezie nawet dzisiaj do domu , to może być do tego czasu u mnie- wykąpiemy się i przytulimy, a już na pewno będzie nam ciepło i refleksyjnie w deseń :życie jednak może być fajne:-P No to jak?:evil_lol:[/QUOTE]

Ja planuje trase na Warszawe po 2 listopada, ale mam starszego po udarze i jak bedzie lepiej to spadam z jaskini lwa!!!!
ale jak bedzie lipa - to musze mamie pomagac:/

ale zaraz popytam KTO DO WAWY JEDZIE I KIEDY...jakiś szantażyk zaraz uknuje...
mam komuś pomóc rozplanować urządzenie chaty :) mialo być za free:P a nie bedzie...a z tej rodzinki duzo ludzi do Waw po 1 listopada jedzie:)

Link to comment
Share on other sites

2 listopada - Abrakadabra zabierze psa z RADOMIA po godz 15/16

Fryc - ul. Nowogrodzka - po 1 listopada mozna umawiac :)

Kto zabierze do awaryjnego DT kudłacza?

pies zarezerwowany NA MNIE!!!zostanie wydany tylko na moj fon- kto odbierze :)
wiec nikt go nie dziabnie NAM :P

dota
podaj na PW dane swojego DT...
mui byc w papierach adres i fon...
albo ja pisze na siebie, ale fon do ciebie -jakby co..OK?
ja na siebie nei chce pisac bo juz mam za duzo psów :)
jak ktos bedzie potem liczyl - statystkyki to wyjde na hurtownika

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nikt inny nie da rady zawieźć Twixa na parę dni do Luisien to ja mogę jutro spróbować się wyrawać z domu i go podrzucić, tylko podaj mi Anitko swój nr to zadzwonię do Ciebie o której mogłabym podjechać a Ty załatwisz mu przepustke na mnie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']Jeśli nikt inny nie da rady zawieźć Twixa na parę dni do Luisien to ja mogę jutro spróbować się wyrawać z domu i go podrzucić, tylko podaj mi Anitko swój nr to zadzwonię do Ciebie o której mogłabym podjechać a Ty załatwisz mu przepustke na mnie:)[/QUOTE]

0 692 407 681


[quote name='dota&koka']Anita_happy nie mogę wysłać Ci wiadomości.[/QUOTE]

skrzynia podobno pełna:)
znowu..bozeeeeeee


OD KIEDY TWIX JEST W SCHRONIE - KTO WIE?

Link to comment
Share on other sites

wklejam ze strony schronu, to chyba o naszego Twixa chodzi ale nie było zdjęcia przy opisie:

Pies mix owczarek nizinny, czarny, mały, włos długi falowany, ok. 7 lat. Znaleziony w Parku na Plantach 11.02.2010. Jest wykastrowany i zaszczepiony. [COLOR=#9999bb]miejsce pobytu: [/COLOR]PSY 07 - jesli tam był wcześniej to on

Link to comment
Share on other sites

Jeny kochane. Dopiero weszłam do domu, butów nie zdjęłam tylko komputer odpaliłam co u mojej bidy a tu widze ,ze kochane cioteczki pięknie Go pilnowały i ...................Cyba żle widze.....................Kocham Was . zaraz przeczytam te 3 strony uważniej .

Link to comment
Share on other sites

Jestem Wam ogromnie wdzięczna za pomoc.Czyli teraz nam księgowy będzie potrzebny i pieniążki.Dziewczyny i Wiking czy dajemy te ogłoszenia teraz juz czy jak nasze słonko dojdzie do siebie. Piszcie co i jak bo ja tu nowa jestem z niewielką wiedzą ,ale sercem dobrym . Oczywiście Wy wybierzcie najlepsze dla Twixa ogłoszenia ja opłacę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']wklejam ze strony schronu, to chyba o naszego Twixa chodzi ale nie było zdjęcia przy opisie:

Pies mix owczarek nizinny, czarny, mały, włos długi falowany, ok. 7 lat. Znaleziony w Parku na Plantach 11.02.2010. Jest wykastrowany i zaszczepiony. [COLOR=#9999bb]miejsce pobytu: [/COLOR]PSY 07 - jesli tam był wcześniej to on[/QUOTE]

tak, to ON- jest od lutego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Cicho sie zrobilo :roll: Co dalej? :lol:[/QUOTE]

Ja czekam na Twixa, ma do mnie dzisiaj trafić, jak wszystko dobrze pójdzie będę jego 3-4 dniową przystanią:p( ta postać w zielonym swetrze na zdjęciach i robiąca pozostałe portrety to ja, chwaląc się;)) Dalej ,chyba 2.XI zostanie przewieziony w ramiona opiekuńczego DT, i ten DOM napewno poda nr konta, byśmy mogli szczodrze go wspomóc:evil_lol:

Chciałam prosić o wzmożone zainteresowanie losami Raisy, ma babeszjozę, anemię, od poniedziałku w klinice i szuka DT/ DS:loveu: jest na wątku radomskiego schronu (zdjęcia na str.4, opis na str.3)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195056-Schronisko-w-*RADOMIU*-setki-wpatrzonych-w-kraty-oczu-czeka-na-pomoc[/url]!

Link to comment
Share on other sites

coś za CICHOOOO....
Trzeba organizowac FUNDUSZ TWIXA :/

Potrzebne dobre foty z dokuntacja CO MU JEST...
luisen - zrobisz
uszy??
pysk
futer...

wszystko 0 im wiecej tym lepiej - na fb wrzuce

W GWOLI WYJAŚNIENIA....ja zrobiłam wątek i nie Tylko ja odpowiadam ZA PSA - w sumie ja odpowiadam najmniej...cholerka...
DECYZJE o sprawach psa podejmujemy kolektywnie - ten pies nie ma JEDNYNEGO opiekuna w sieci...niestety
kazdy kto moze - rozsyął PW z prośbą o zapoznanie się z jego historią....
zbieramy złotówki bo potrzeba bedzie ich sporo!!!
a moze jakas Fundacja....
sami nie damy rady - pies "po terminie ważności" - bedzie ciężko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...