Jump to content
Dogomania

Jamnik długowłosy Popkins ma wspaniały dom :)


snuszak

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dawaj ................................ :D

.... w Wigilię mam imieniny, będzie prezent :eviltong:

on jest cuuudny i uwielbiam go, żeby tak jeszcze zechciał być dziewczynką ......

..... choć może nasz Zorba by go polubił ... kto to może wiedzieć :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']leni on jest w DT, potrzebne jest mu tylko DS, problemów juz nie ma, nawet odrosł bardzo ładnie :)

Ewanka ja Ci go w paczce na święta wyślę :)[/QUOTE]

Aha, dzięki :) bo dt się zgłosił na jamniora, a drugi do Sylwii, obu podeślemy jakieś inne w potrzebie. A jego wrzucę na stronę, dziwne że jeszcze nie ma domku to cudo

Link to comment
Share on other sites

być może z Zorba mógłby się zgodzić, to teraz taki psiak nijak, toleruje wszystko śpi z kotami, jest obojętny do psów nie zaczepia ani nic, ale nie lubi także być zaczepiany bo albo się kuli ze strachu albo pokazuje zęby że broni miejsca co akurat w jego bezzębnym wypadku jest śmieszne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][SIZE=3][B]Popkins na stronie SOS DLA JAMNIKÓW
w ogłoszeniu promowanym
[/B][/SIZE]
klik w banerek:
[URL="http://jamniki.eadopcje.org/psiak/2"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8599/banneras0.jpg[/IMG][/URL]


:cool1:[/QUOTE]

super stronka ... :)

[quote name='nemesea']nikt nie pyta o niego?[/QUOTE]

też mnie to bardzo dziwi , przecież to urocza niekłopotliwa wiewiórka , chyba ze o czyms nie wiem ;)

Link to comment
Share on other sites

super stronka i bardzo dziękujemy za takie ogłoszenie, gdybym mogła tylko prosić o zmianę opisu bo to jeszcze ze schroniska, napiszę tutaj później i żeby tylko zamienić :)
właśnie miałam pierwsze mailowe zapytanie, wysłałam ankietę i zobaczymy.

Ewanka - no jak to wiecie o wszystkim ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']super stronka i bardzo dziękujemy za takie ogłoszenie, gdybym mogła tylko prosić o zmianę opisu bo to jeszcze ze schroniska, napiszę tutaj później i żeby tylko zamienić :)
właśnie miałam pierwsze mailowe zapytanie, wysłałam ankietę i zobaczymy.

Ewanka - no jak to wiecie o wszystkim ;p[/QUOTE]

[B]
Opieram się na pierwszej stronie i informacjach tam zawartych, jak będzie uaktualnione oczywiście poprawie. Wątku trzepać nie dam rady.[/B]

Link to comment
Share on other sites

zamiast tego "Dobre 15 minut czekałam na niego kucając w kojcu aż dał się namówić na wyjście z budy. Gdy to się udało i zaczęłam głaskać to tylko nastawiał raz jedno, raz drugie uszko do głaskania, machał też ogonkiem." proszę o wklejenie:

To typowy psiak kanapowy - tam najchętniej spędza czas. Nie lubi samotności, ale potrafi zostawać sam przez dłuższy czas w domu. Ładnie chodzi na smyczy na krótkie spacery. Toleruje wszelkie inne zwierzęta (psy, koty). Popkins bardzo potrzebuje swojego człowieka, z którym będzie mógł żyć już na zawsze, który go nie porzuci.

Zamiast:

Inne:
W schronisku przerażony boryka się z chorobą skóry, prawdopodobnie to przez nią został wyrzucony ze swojego poprzedniego domu?

Jedno jest pewne Popkins potrzebuje naszej pomocy, w schronisku nie ma warunków na leczenie, nie mówiąc o tym że jest to okropne miejsce dla tak małego, widać że domowego psiaka.

do wrzucenia to:
Popkins obecnie przebywa w domu tymczasowym pod Poznaniem. Jest po zabiegu kastracji i można go adoptować "od zaraz". Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed adopcyjną w domu oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...