Jump to content
Dogomania

Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje


Lumix

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czarek ma nowy bazarek, propagujcie proszę.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241765-%E2%99%A5-na-zam%C3%B3wienie%E2%99%A5-do-17-04-13r?p=20680007#post20680007"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241765-%E2%99%A5-na-zam%C3%B3wienie%E2%99%A5-do-17-04-13r?p=20680007#post20680007[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudakacha']"Najgorsza" w tym wszystkim jest jego żywotność... i te obtarcia:-( Co to za qrestwo się do niego przyplątało...:shake:[/QUOTE]

żebyś wiedziała , że qrestwo i to przez duże Q. niewymowny żal ze tyle ludzi takie środki a pomóc nie można.

Link to comment
Share on other sites

Lumix, czy ci weterynarze do których wozisz Czarka powiedzieli,że nie da się mu już skutecznie pomóc, poza uśmierzaniem bólu?...A może spróbować internetowo skonsultować jego przypadek z innymi ortopedami, neurologami? Czy już nie ma czasu na to?...

Link to comment
Share on other sites

Może nie doczytałam na wątku, ale czy ta choroba Czarka ma jakąś nazwę? Bo chyba łatwiej walczyć z czymś, co jest określone...co jest wiadome, co można nazwać? Gorzej jeśli jest to mieszanka różnych dolegliwości. Bo albo weterynarze grają w rzutki i może trafią z diagnozą:shake: Chcę wierzyć, że to kompetentni ludzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudakacha']Może nie doczytałam na wątku, ale czy ta choroba Czarka ma jakąś nazwę? Bo chyba łatwiej walczyć z czymś, co jest określone...co jest wiadome, co można nazwać? Gorzej jeśli jest to mieszanka różnych dolegliwości. Bo albo weterynarze grają w rzutki i może trafią z diagnozą:shake: Chcę wierzyć, że to kompetentni ludzie.[/QUOTE]


W poscie nr 1 pisze tak (fragment):


[COLOR=red][B]"Czaruś[/B] [/COLOR]był zdiagnozowany jakiś czas temu w przychodni AMICIS w Gdańku przez doktora Zalewskiego. Diagnoza: uszkodzony móżdżek."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Lumix, czy ci weterynarze do których wozisz Czarka powiedzieli,że nie da się mu już skutecznie pomóc, poza uśmierzaniem bólu?...A może spróbować internetowo skonsultować jego przypadek z innymi ortopedami, neurologami? Czy już nie ma czasu na to?...[/QUOTE]

Zachary czasu jemu nikt nie zabierze, oby tylko sam się nie poddał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']A reszta mojego pytania.....:roll:?[/QUOTE]

Czarek niczym nie ma nie ma uśmierzanego bólu, nie ma takiej potrzeby. Cały czas radosny i z wigorem. Niespokojny był tylko w miniony wtorek jak pisałam w podroży do kliniki. Może to dyskomfort, może strach ale raczej nie ból, tak przynajmniej mi się wydaje. Widziałam cierpiące psy. Czekam na odpowiedź weta z Wa-wy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties']Sprawami neurologicznymi zajmuje sie doktor Lenarcik w klińice malych zwierzat na SGGW... Czy Czarek mial robiony tomograf komputerowy mozgowia?[/QUOTE]

Nie nie miał, ale weci wykluczyli uszkodzenie móżdżku.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR][/COLOR][/COLOR]:-(
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Ale cały czas myślę o tych wszystkich zwierzakach i pamiętam o nich jak również o Was[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova'][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR][/COLOR][/COLOR]:-(
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Ale cały czas myślę o tych wszystkich zwierzakach i pamiętam o nich jak również o Was[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/QUOTE]

dzięki i za to a może szal z bazarku dla Czarka w podpisie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']nie nosze :-) ugotowałabym się :loveu: ale zajrzę i pokażę znajomym :-)[/QUOTE]

To nie są szaliki tylko ażurowe szale, zagotować się w nich byłoby naprawę trudno. Lekkie niczym piórko, wzoru pajęczyny teraz właśnie kupujcie drogie dziewczyny ponieważ:

Osłonić ramiona wieczorową porą,
szal tak niezbędny, wierzaj mi miła.
W wiosenne poranki i letnie wieczory
trzeba w nim chodzić jako na nieszpory,
skutkiem-
niczym niezmącony spokój randkowania,
bo komar ladaco, porażony wzorem
krewki nie utoczy, nie przeszkodzi bzyczeniem
będzie czas na rozmowę i czułe westchnienie;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...