Jump to content
Dogomania

Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!


kasumi

Recommended Posts

Widzę, ze macie już dwie chętne, ja jeszcze nigdy nie odbywałam takiej wizyty, mniej więcej orientuję się co trzeba wiedzieć ale najpierw muszę przejść przeszkolenie u Isadory to wtedy proszę bardzo. Mam nadzieję, że jedna z chętnych zrobi tą wizytę. Jeśli nie to wtedy pisać szybko na pw z podaniem tel. bo musiałabym chwilę pogadać co i jak. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Wizyta w okolicach Promenady - poproście Tanitkę . Ona mieszka na Pradze stosunkowo niedaleko .
Wizyta w Ząbkach Eva3406 ( mam nadzieję,że nie pokręciłam nick-u ) mieszka w Markach a to niedaleko.
Jeżeli nikogo nie znajdziecie to w weekend mogę jedną wizytę zrobić ale w każde miejsce mam ok 40km w obie strony.
Bez problemu mogę zrobić wizytę na Ochocie,Mokotowie,.

Link to comment
Share on other sites

[B]sunia w typie JTR[/B] - już w domu w ZĄBKACH - ja pojade na poadopcyjną...
[B]
Tośka II - ul. Kamienna na Pradze[/B] - DZIEKUJE ABRA - ocena pozytywna + BUZIAK dla Abry
[B]
piesek w typie JTR[/B] - ul Rechniewskiego - do sprawdzenia - mam adres - kto moze sprawdzic...

[B]FABIO w DT w Radomiu [/B]- [B]MAM JUŻ DOM [/B]dla niego - Dom SUPER - TARGÓWEK/Wawa
[COLOR=red][B]
PILNE DOMY DT dla KMINKA i TYMKA !!!![/B][/COLOR] muszą opuścić obecne miejsce przebywania - ja moge wziać jednego!!!ale co z drugim? moze po DT FABIA???cooo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']anita wysłałam Ci pw z info, że masz trzy osoby na rechniewskiego
w pw masz linki do trzech profili[/QUOTE]

Jestem na zaproszenie Lilith27 :lol: Na ulicy Rechniewskiego mieszka Fusica :lol: ale widzę, że ma już wpis w profilu.

na Pradze mieszka Przyjaciel Koni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy'][B]nie zdejmuj - jeszcze są dwa w typie JTR - podobne...malusie[/B]

w niedziele jade foty robic...kto się pisze na pomocnika[/QUOTE]
ok to zostawiam, a jak będą foty to zrobie nowe tym maluchom, ja niestety nie dam rady pojechać, ale za to miałabym do Ciebie wielka prośbę o nowe zdjęcia Cacusia
(w schronie zwanego Czester), on jest na bytowch tak jakoś na początku schronu. Chciałam mu opłacić wyróżnione allegro a zdjęcia mamy średnie..
Anita to dzwonił ktoś o Tamarkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']a o której w niedziele? bo tak to MOŻE przełożyłabym...[/QUOTE]

ok. 10/11 I módlmy się o lepszą pogode...oby nie padało!!!!cholera
zdjęcia:
- sunia od szczyli - sterczace uszy waga ok 5 kg
- szczyle collie
- astek 7 mc
- Poldas z kwarantanny
- szczyle JTR i te czekoladowe
- cacuś /nie wiem który to/
i foty tego co można wyciagnąć na szybko
bo przepełnienie jest masakryczne

[quote name='lilith27']ja jeszcze się kuruję
więc może mogłabym prosić o[B] fotki cacka ?[/B]???
ma tylko zdjęcia zza krat
a planują dziewczyny dla niego allegro[/QUOTE]

który to...nie znam...

[quote name='tula']ok to zostawiam, a jak będą foty to zrobie nowe tym maluchom, ja niestety nie dam rady pojechać, ale za to miałabym do Ciebie wielka prośbę o nowe zdjęcia Cacusia
(w schronie zwanego Czester), on jest na bytowch tak jakoś na początku schronu. Chciałam mu opłacić wyróżnione allegro a zdjęcia mamy średnie..
Anita to dzwonił ktoś o Tamarkę?[/QUOTE]

nikt nie dzwonił o Tamare...porobie jej lepsze foty

Link to comment
Share on other sites

cholera...ja tak wcześnie się nie wyrwę do schronu...:( a tak to byśmy zrobiły więcej, bo w soboty czasami jest mnóstwo wolontariuszy, a czasami wogóle...zobaczę co da się zrobić, bo mnie dzisiaj jakaś grypka wzięła wrr...
napisałam do moda, to przeniósł na mnie tylko pierwszy post >.< napisała drugi raz i na razie czekam na odpowiedź i na zmiany...

Link to comment
Share on other sites

cholera...ja tak wcześnie się nie wyrwę do schronu...:( a tak to byśmy zrobiły więcej, bo w soboty czasami jest mnóstwo wolontariuszy, a czasami wogóle...zobaczę co da się zrobić, bo mnie dzisiaj jakaś grypka wzięła wrr...
napisałam do moda, to przeniósł na mnie tylko pierwszy post >.< napisała drugi raz i na razie czekam na odpowiedź i na zmiany...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...