Jump to content
Dogomania

TUSIA z Korabiewic...ZOSTAŁA SAMA! dług za hotel wynosi 1500zł. Wizja schroniska!


Recommended Posts

[quote name='gluchypies']Zaglądam do Tusinki, straszna cisza u niej![/QUOTE]


Oj cisza cisza ! i sytuacja patowa !
nie wiadomo co zrobić ,żeby Tusia znalazła DOM
no i za chwilę brak KASY na hotelik
czarne chmury , czarna Tusia, czarna przyszłość ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']Oj cisza cisza ! i sytuacja patowa !
nie wiadomo co zrobić ,żeby Tusia znalazła DOM
no i za chwilę brak KASY na hotelik
czarne chmury , czarna Tusia, czarna przyszłość ?[/QUOTE]
Cały czas tu zaglądam...ale już zupełnie nie wiem co tu pisać i jak odczarować tą rzeczywistość :-(

Link to comment
Share on other sites

kochani bardzo proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253534-W-Y-K-O-P-_-K-O-S-T-K-%C4%98-)-wspom%C3%B3%C5%BC-dziadusia-z-ropniem-na-pupie-(-_do-11-06_?p=22195154#post22195154"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253534-W-Y-K-O-P-_-K-O-S-T-K-%C4%9-wspom%C3%B3%C5%BC-dziadusia-z-ropniem-na-pupie-(-_do-11-06_?p=22195154#post22195154[/URL]

Edited by mdk8
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']Niestety z ogłoszeń nie było żadnych odpowiedzi. Miałam umówić na poprzedni tydzień fotografa, ale tak lało że nie był sensu. Czekam na odpowiedź czy w tym tygodniu się uda.[/QUOTE]

Jak tam sesja? Udało się zorganizować? To będziemy ogłaszać Tuśkę z nowymi fotami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Jakieś wieści? :)[/QUOTE]


przerażająca cisza!!! a już prawie połowa czerwca i zaraz Tusia zostanie bez opłacanego hoteliku ,

w serialu policja dla zwierząt w Houston - SPCA - dział adopcyjny - jedną z metod poszukiwania nowych domów dla zwierzaków jest prezentacja i apel poprzez radio !! może ktoś z dogo pracuje w radio lub telewizji może by pomógł :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']przerażająca cisza!!! a już prawie połowa czerwca i zaraz Tusia zostanie bez opłacanego hoteliku ,

w serialu policja dla zwierząt w Houston - SPCA - dział adopcyjny - jedną z metod poszukiwania nowych domów dla zwierzaków jest prezentacja i apel poprzez radio !! może ktoś z dogo pracuje w radio lub telewizji może by pomógł :)[/QUOTE]

Znajomy w Radio występował czasem w audycji Klinika Zdrowego Chomika (np. opowiadał o poszukiwaniach zaginionego Ptysia, którego też szukałam). Ale to w Krakowie jest...

[URL]http://www.radiokrakow.pl/www/index.nsf/ID/klinika_zdrowego_chomika[/URL]

Ale jest mail do pana prowadzącego audycję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']wreszcie udało się wszystko zgrać, wyniki sesji:[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.700261346711184.1073741852.252626274808029&type=1[/URL][/QUOTE]
Super fotki!!! Szczęśliwe ma oczy Tusia, oby tymi oczami nareszcie kogoś zaczarowała!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi'][URL]http://zza-oceanu.blog.onet.pl/2007/05/30/nowojorskie-schronisko-aspca-od-kuchni/[/URL]

tak działają w USA.[/QUOTE]
No tak. Ale u nas?

W temacie Tediego nick Dogo07 właśnie załatwiła coś takiego [URL]http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3471051,tedi,id,t.html?cookie=1[/URL]
- dla mnie super sprawa- może by do Niej uderzyć z Tusią? Ciocie napiszcie, zawsze warto zapytać...

Link to comment
Share on other sites

Wyniki sesji super i nie tylko Tusia na niej skorzystała;)
Astaroth, wyślij maila do psygarnij.pl z nowymi zdjęciami, jakimś wzruszającym tekstem i tytułem, że już 4 lata szuka domu. Tam siedzą przede wszystkim warszawiacy i a nuż komuś wpadnie w oko:roll:

Link to comment
Share on other sites

Tusia po kilku fotkach odmówiła współpracy i uciekła do domu, tak więc zostało trochę czasu na inne psiaki. I tak udało się lepiej niż sądziłam, to pewnie zasługa parówek ;) Jeśli psygarnij wrzuci Tusie na stronę to mamy jedną szanse, nie chce nic schrzanić, szczególnie że ostatnio jestem mocno zakręcona więc napiszcie mi co mam im wysłać, który tekst, co najlepiej napisać w mailu, tytule itd żeby go w ogóle przeczytali, bo ja kilka razy próbowałam i nigdy mi nie odpowiedzieli. Czy tylko te nowe zdjęcia czy coś ze starych też?

Link to comment
Share on other sites

Astaroth, wydaje mi się, że warto spróbować z tymi nowymi zdjęciami, bo są bardzo ładne:) Na psygarnij ważne jest to, żeby były odpowiednie rozmiarowo zdjęcia, bo inaczej od razu kasują maila i nie wrzucają ogłoszenia. Ja daje rozmiar ok.300.

W mailu trzeba napisać tytuł, tekst ogłoszenia i wskazać miejsce, w którym psiak przebywa.

W tytule chyba napisałabym, że Tusia czeka już 4 rok na dom, a co do tekstu, to może ten? Oczywiście nieaktualne informacje do zmiany i ewentualnie jeśli uważasz, że coś jeszcze powinno być dopisane, oprócz tego, że przebywa pod Warszawą.

[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]TUSIA - to młoda sunia (4 lata), która przeszła bardzo wiele w swoim życiu. Gdy przebywała w schronisku - schronisku umieralni - urodziła 8 szczeniąt. Wiedziała co je spotka.... Wykopała dół, położyła się na dwóch szczeniakach i obserwowała jak pracownik zabiera pozostałą szóstkę.. Jej serce krwawiło, ale wytrzymała... szczeniaki odkarmiła [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=sans-serif]i pozwoliła im wyjść dopiero gdy miały ok.3 tygodni. Dzięki pomocy wolontariuszy - są już w swoim domu.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Domu szuka teraz Tusia... odważna sunia....szuka go już 4 rok...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Tusia jest bardzo mądrą, ładną, przyjazną i posłuszną sunią. Na początku nieufna. Najlepiej czułaby się w domu z ogrodem, gdyż jeszcze nie potrafi chodzić na smyczy (jest w trakcie nauki). Uwielbia się bawić.. zaczepia inne psy do zabawy.. oprócz zabawy lubi leżenie na łóżku. Ma bardzo miękką sierść, dlatego można godzinami Ją głaskać...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Sunia jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]PREFEROWANY DOM DLA TUSI to dom z ogrodem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Tusia bardzo potrzebuje swojego człowieka, swojego miejsca na ziemi, swojej własnej miseczki i swoich zabawek... dużo wycierpiała... ale dalej ufa człowiekowi i wierzy, że znajdzie w końcu wspaniałych i kochających ludzi.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Sunia jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...