Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

wstawię basenowe zdjęcia naszego Zapusia

[IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/sami/s151.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/sami/s152.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/sami/s153.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

witajcie , mam nadzieję że zdjęcia wrócą , wyłączyli mi dostęp do serwera bo zapomniałam zapłacić , ale już wszystko ok , niestety nie mam ostatnio głowy do niczego , uaktualniłam wpłaty , arkusz wrzucę na serwer tak szybko jak tylko będzie to możliwe


[SIZE=1]edit:[/SIZE]
o ! szybko zadziałali zdjęcia już są :)
aktualne rozliczenie pod linkiem na pierwszej stronie

i prośbę taką mam :( mógłby ktoś z Was włączyć się w szukanie domu dla Zapa , nie wiem , może pilnowanie ogłoszeń , inne sposoby , nie mam ostatnio czasu ani siły już :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tak , skończyło się , muszę zrobić następne , to już chyba czwarte , myślę o stronie , wtedy nie trzeba by było odnawiać , już sama nie wiem co robić cisza tutaj , cisza na fb , wszyscy o nim zapomnieli ,  jestem tylko szczęśliwa że jeszcze deklarowicze się nie wykruszyli wszyscy , choć brakuje nam coraz więcej co miesiąc , nie wiem co robić , sama tego nie pociągnę , wszyscy , którzy tak ochoczo wyciągali Samsunga ze schroniska umilkli, nie ma tu już nikogo , prawie nikogo ... i nie wiem co dalej

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze w takiej sytuacji to chyba trzeba napisac nowy tekst do ogloszen, skoro stary nie zdaje egzaminu, no i watek rozeslac. 

Wiem, ze same rady nie pomagaja...., ale tylko to narazie moge zrobic dla Zapa. Prowadze watek Henia, ktory wrocil z adopcji i jakos zmniejszyly mi sie psie mozliwosci. 

Bardzo duzo zalezy od tego jak sie napisze ogloszenie ( wiem, bo pracuje w marketingu), sa ludzie ktorzy potrafia napisac ogloszenie tak, ze jest ogromny odzew mimo, ze pies jest taki sam jak 100 innych. 

Link to comment
Share on other sites

Mam potencjalny dom dla Zapa , ale w zestawie z budą, tzn Zap z budą ,( musielibyśmy kupić ) do dyspozycji duże podwórko , razem z owczarkiem niemieckim , mała sunia w domu , możliwość wejścia do domu i spania w domu jeśli by chciał więc pełen luz ....jak dla mnie to dobra opcja

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestes pewna, ze dobry ? bo ma byc w pakiecie razem z buda, a ma spac w domu.

Magda , to owczarkowaty , sierść ma chyba nawet mocniejszą niż owczarki , jeśli miałby wolny wstęp do domu to dlaczego nie , i tak pobyt u Magdy w domu można uznać za epizod w jego życiu , bo całą jego resztę spędził w budzie , jeśli będzie miał kontakt z ludzmi , codzienny, będzie chodził sobie wolny po podwórku , a budę uzna za swoje bezpieczne miejsce to dlaczego nie ? Moje psy są czały czas teraz na dworze , wpadają do domu zameldować się i pędzą dalej , no ok , śpią w domu , ale nie wiem czy w to gorące lato które było , gdyby mogły nie wybrały by podwórka

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja... Trzeba zrobić wizytę, by dowiedzieć się więcej. Jak są traktowani rezydenci, czy buda miałaby być schronieniem tylko na czas przebywania na zewnątrz, ale pod obecność ludzi w domu pies miałby z nimi swobodny kontakt i możliwość np. nocowania w domu, czy jest pewność, że się wszystkie zwierzaki dogadają... A mnie jeszcze ciekawi dlaczego to "my" mamy kupić budę, skąd ten pomysł?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...