Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

Zap lubi obserwować. Wybrał sobie miejsce na podwórku gdzie sobie leży i obserwuje otoczenie. Szkoda, że buda nie zdążyła przyjechać przed nim. Najzabawniejsza sutuacja była jak Zapciu oznaczył budę Hektora, a gapa Hekciu nie wiedział jak ma się zachować i przyszedł do mnie ze skargą na kolegę. Przyzwyczaiłem się do tego, bo gapcia Hekciu, nawet jak mała Rudzia zabierze mu zabawkę to przychodzi żeby pomóc mu ja odebrać, a sam nic nie zrobi :-)

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o budę to Magda mówiła że są małe szanse na to że Zap ją wybierze ;) bo on domowym psem jest ;)  podobno nawet trudno wyprowadzić go było na dwór , sam z siebie nie jest aktywny  , może  teraz Hektor i Rudzia go rozruszają  :)

Link to comment
Share on other sites

Ale cudowna wiadomość :klacz:

Gdyby trzeba było wpłacić deklaracje i za październik, dajcie znać.

 

możesz delikatnie na to się naszykować , ale pod koniec października, będę wtedy wiedzieć jak stoimy finansowo ,

na razie zapłaciłam za  sierpień, transport i budę i za Magdy powrót do domu

mamy do zapłacenia jeszcze za wrzesień i  tydzień października , ale to tak jak mówię , odezwę się po dwudziestym w sprawie deklaracji

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałem napisać dzisiaj rano byliśmy pierwszy raz sami( znaczy bez Magdy) na spacerze z Hektorem i Zapem. Zgodnie z zaleceniem Magdy Zapciu chodził luzem. Miał przypiętą 6 metrową linkę w razie czego, ale wszystko było ok. Hektor też jest bardzo zadowolony z nowego kolegi, bo są podobnych rozmiarów i bawią się tak jak z Rudzią nie mógł. :-)

Link to comment
Share on other sites

przekopiuję tutaj bo nie każdy jest na fb

tak napisała Magda pod filmem z psiakami:

 

"Trochę jeszcze zagubiony, ale i tak bez mojego wsparcia spokojny. Teraz duuużo smaczków, spacerów z Toba sam na sam i ćwiczeń i będzie super. Musicie zbudować relację, ale to akurat z Zapem bardzo proste, bo on potrzebuje oparcia w człowieku. Tak więc smaczki i ćwiczenia i będzie cacy."

 

"Dumna jestem i z psa i z Was. Jak na psa dość trudnego i tak sobie nieźle radzi w zupełnie nowym środowisku, a zmiana jest trudna dla kazdego psa. Jak na dwie doby - fajnie. A i zupełnie bezproblemowe psy potrafią duzo gorzej radzić sobie ze zmianą."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...