Jump to content
Dogomania

TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wspaniala niespodzianka:loveu::loveu:dziekujemy:)
moim zdaniem Tulunia wyglada znacznie lepiej....jakos tak mi sie zdaje....ale w dalszym ciagu nie moge sie pogodzic z tym,ze ktos tak wyeksploatowal psa...........to tragiczne:-(:-(:-(
Daska-zdjecie rybek jest kwintesencja wszystkiego,kocham je,rozbawilas mnie bardzo:lol::lol::eviltong:
mialy byc rybki .......i prosze jest caly rybny:)i znowu mi cieknie slina bo ja tez kocham rybki:)jak Tulasia poje takich fladeek i sledzikow pierwsza klasa to zaraz wszystko minie;)rybki bardzoooo zdroowe!!!
super,super!!!
widze,ze z rotkiem to naprawde sa para;)fajny wybieg macie!!!

Link to comment
Share on other sites

gdyby trzeba było ciąć koszty, to mogę polecić filety rybne mrożone z ARO. Jadłam nieraz, nie są drogie a smaczne te rybki. Można ugotować np w specjalnym garnku na parze. Albo coś ;) ja mam taki garnek za 20zł, stalowy ze szklaną pokrywką i sprawdza się dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']ale nasmarowałyście!!!!!!!!!!!!1doczytałam do konca! :P

hihih

ide szukać tego Pana, co pisał na Kelp :P
moze on nam doradzi co zakupic...
ale ta maczka z alg i jedna przesyłka tez jest kusząca...
coooo

wazne, ze algi

A TEN FUTER co się rzucił na TULE!!!!!!!!!!!szok
daśka...wyadoptowujemy TULE i rezerwuje mijscówke u ciebie..dla siebie..tez mi włosy wychodzą...i potrzebuje regeneracji..ale cycochów już tą gabką do czerwoności nie bedziesz musiał mi smarowac :P
ła hahhahahaha
aha
i za Royal canin tez podzięuje...ale placki ziemniaczane z sosem...pierogi z grzybami...pierogi z truskawkami...to TAK

aha i dodam, ze lepsza ze mnie dekoratorka nizz TULA :P
dasz jakąś bonifikate :P za to dekoratorstwo :P[/QUOTE]

A na masaż cycochów przez TZ-ta Daśki też nie reflektujesz? ;)

Link to comment
Share on other sites

witam ponownie, :) Pan zaproponowal kelp bonajlatwiej gokupic, apteka. kupcie byle co oby z alg. w poniedzilek jutro robie kolejne 50 zl. ale jak teraz nie kupicie tych alg to w grudniu szlaban. :) przeczytalem, stary hodowca, ze "nuzyca minus, swierzboiowiec minus" na 50 iles tam stronie, co do grzybow nie che mi sie czytac kolejnych 30 stron postow, ale uwazam ze z kazdego psa ze schrony mozna wychodwac grzyby i nie one sa przyczna bee skory, ale niech tam niech i wet se poleczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']NIE ZAGOTOWUJE SIE BO SIE ZWARZY:cool3:
WHERE ARE YOU DASKA & TULASKA????
PEWNIE ZNOWU TEN KOMP:evil_lol:
EHHHHHHHHHHH[/QUOTE]

komp///ja just only fon...

[quote name='Mysza2']Cioteczki , podajcie ma na PW nr konta na który mam przelać pieniążki z bazarku dla Tuli.[/QUOTE]

pudziannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rekus']Daska - BOCZEK NA OLEJU??????!!!!! co za swietokradztwo dla boczku i ile trucizn ze spalonego oleju roslinnego.[/QUOTE]
och Drogi Rekus....co ja się będę przejmowała truciznami ze spalonego boczku,zjedzonego dwa razy do roku,smak niezapomniany a i tak padnę przez fajki na raka płuc;-)
Śledzie Tula dostaje w całości,w sklepie są już obrane z łusek,ja tylko patroszę i przez maszynkę elektryczną puszczam:-)
Jeżli chodzi o zakupy w realu,to mam do najbliższego reala jakieś 28 km w jedną stronę.Pozatym w sklepach rybnych na pomorzu takie same ceny co w hipkach za śledzia,a wiem,że przyjeżdżają świeżutkie:-)
Podejdę do apteki po algowy specyfik:-)
Porobię zdjęcia preparatu i rachunku i poproszę Havankę o wklejenie:-)

Link to comment
Share on other sites

Więc tak chyba mam dobry humor,jeden z komputerów jedzie dziś do Pana informatyka,więc niebawem jeden z nich bedzie działał na tip top:-)
mam kalendarzową rozpiskę Tuli
8 list Imaverol spray-spryskiwanie
10 lis Peroxyvet-szampon od wet,kapiel
12 lis Imaverol
14 lis Hexoderm
16 lis Imaverol
18 lis Peroxyvet
20 lis Imaverol
itd
codziennie mała łyżeczka oleju z wątroby dorsza (czyt popularnie znienawidzony tran;-))
codziennie 7 kropelek EFA oile kropelki od Citeczki Lolalola:-)
codziennie 3 gramy Bitidermu,preparatu z biotyną
Rano jedzonko ryż+ryba,zjadane bardzo chętnie:-)
wieczorem Royal canin skin support,również chetnie zjadany:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...