Jump to content
Dogomania

TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM


anita_happy

Recommended Posts

Witojcie:)
hmmm przykro mi,ze Sarunia nie wzbudza tkiego zainteresowania jak Otulina...ale mam nadzieje,ze sie uda w koncu jakis kochajacy kwadrat znalesc...hhhhmmmm:)
melduje,ze pojawie sie dopiero raczej w poniedzialek,zaloze sie,ze Tula bedzie w poniedzalek juz porzadnie zarosnieta;)ciocia pakuje walizeczke i wyjezdza wieczorem..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iljova']Pies wiedział co robi. :-) wiedział gdzie iść żeby na Daśkę trafić :-)[/QUOTE]
Na szczęście jednak odnalazł się właściciel - 30 km od Daśki !!!!!

Kolejna psia tragedia - benio, przywiązany na krótkim pasku do swego apartamentu !!!![url]http://www.dogomania.pl/threads/196394-M%C5%82oda-bernardynka-w-tragicznych-warunkach!?p=15729246#post15729246[/url]

Link to comment
Share on other sites

przywieźli mi komputer:-)
Tulina ma się bardzo dobrze:-)
Rybki ,specyfiki czynią u niej cudeńka:-)
wczoraj był u nas przez cały dzień husky.,...........piękny chłopak,ale właściciele się odnaleźli:-)
chłopak się wabi Rubinek i jeżeli pozwolicie,to prześlę do Havanki jutro jego zdjęcia.....
jego piękne błekitne oczęta.....cudne!!!!!!!!!!
gdyby mój Matek.......tolerował psikai..........ale nie toleruje....

Link to comment
Share on other sites

witamy ja już na ryby patrzeć nie mogę....dzisiaj Adama prosiłam,żeby się rybami zajął:-)
ale dobrze,że Tuli smakuje,to najważniejsze:-)
jeżeli chodzi o hexoderm,to chyba ktoś z fb zamawiał,nie przypominam sobie,żeby na wątku ktoś pisał...
Tula dzisiaj wyciągnęła sobie worek z bursztynami i zrobiła porządek:-) Idę zbierać to czego jeszcze nie zebrałam.....normalnie jak na plaży po sztormie,mopżna pośpiewać bursztynek,bursztynek,znalazłam go.......u Tuli w pokoju;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Pieniążki z Bazarku dla Tuli - 183 zł przelane.[/QUOTE]

DZIEKUJEMSJAAAAAAAAAAAAAAAAA w imieniu TULINKI otulinki :*

daśka :) błagam WYBACZZZZZZZZZZZ...pudzian kasy nie wysłała..
ILE WYSLAĆ - bo mnie chłopak molestuje..a ja to mam teraz tylko plakaty wyborcze w głoewie:)

do kiedy Otulina ma opłacone bytowanie w twym RITZU....moze razem zaplacimy??
COOO..weź no daśka napisz..bo ja nie jestem obecna na planecie ziemia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']DZIEKUJEMSJAAAAAAAAAAAAAAAAA w imieniu TULINKI otulinki :*

daśka :) błagam WYBACZZZZZZZZZZZ...pudzian kasy nie wysłała..
ILE WYSLAĆ - bo mnie chłopak molestuje..a ja to mam teraz tylko plakaty wyborcze w głoewie:)

do kiedy Otulina ma opłacone bytowanie w twym RITZU....moze razem zaplacimy??
COOO..weź no daśka napisz..bo ja nie jestem obecna na planecie ziemia[/QUOTE]

Anita spokojnie........Tula ma zapłacone do chyba!!! 22 listopada,więc póki co jest minus za ryby i za weta odrobinę,jeszcze ostatnio Adam zrobił zaspa rybek dla Tuli i wyszło coś między 30-40 zł,ale muszę rachunku poszukać.
Poczekajmy do końca tygodnia z rozliczeniem...Ty sobie Anita pozałatwiasz te plakaty i Pudzian również,ponieważ słyszałam,że również zabiegany..........
Usiądziemy później do kompów i porozliczamy:-)
A póki co o Tuli trochę.....Tula nie lubi ulewnej pogody,nie chce wtedy wychodzić na dwór,a u mnie taka pogoda już któryś dzień z rzędu,więc poluję na przerwę w opadach i dopiero wtedy Tulacia wychodzi na siii i takie tam odpadki przemiany materii:-)

Link to comment
Share on other sites

czy ktos słyszał o przysmakach z ryb? Pytam ponieważ są uszy i ogony i takie tam ze ścięgien,ale nie słyszałam o rybnych przysmakach,a przydałoby się coś Otulinie do gryzienia,ponieważ w deszczu się dziewczyna nudzi!! a wiadomo Tula zero innego mięsa poza rybami dostawać póki co nie może:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']czy ktos słyszał o przysmakach z ryb? Pytam ponieważ są uszy i ogony i takie tam ze ścięgien,ale nie słyszałam o rybnych przysmakach,a przydałoby się coś Otulinie do gryzienia,ponieważ w deszczu się dziewczyna nudzi!! a wiadomo Tula zero innego mięsa poza rybami dostawać póki co nie może:-)[/QUOTE]
Aniu, spróbuj wsypać trochę chrupek Royala do plastikowej butelki po wodzie mineralnej. Nie zakręcaj i daj to Tulinie. Pokaż jej najpierw, że w trakcie ruszania butelką, wysypują się chrupki. Jak załapie o co chodzi, będzie z nią szalała, tylko po to, żeby wypadały smakołyki. Jest przy tym dużo hałasu i to też będzie dla niej zabawą !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Aniu, spróbuj wsypać trochę chrupek Royala do plastikowej butelki po wodzie mineralnej. Nie zakręcaj i daj to Tulinie. Pokaż jej najpierw, że w trakcie ruszania butelką, wysypują się chrupki. Jak załapie o co chodzi, będzie z nią szalała, tylko po to, żeby wypadały smakołyki. Jest przy tym dużo hałasu i to też będzie dla niej zabawą !!![/QUOTE]
kurcze:)swietny pomysl Havanko,sama zastosuje:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...