Jump to content
Dogomania

Simba i Bambo - zakochana para. SIMBA szczęśliwa w nowym domu!!!


Aleksandra_B

Recommended Posts

  • Replies 877
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleksandra_B']Nie wiem czy to dziecko. Czekam na jakiś konkretny kontakt.
Nie ona jest zainteresowana adopcją więc pozwoliłam sobie zrobić nadzieję.[/quote]
ja też a wszystko dlatego,że tak bardzo bym chciała aby pieski znalazły swoje miejsce na ziemi:shake:

Link to comment
Share on other sites

Gdgt, pieniążki doszły- 170 zł. Ogromne dzięki.
Narazie wstrzymam się z ogłoszeniem w Moim Psie, poczekam kilka dni na kontakt od tej zainteresowanej osoby. Ogłoszenie, żeby ukazało się w listopadzie muszę wysłać do połowy października więc mam jeszcze troszkę czasu. Jeśli w ciągu kliku dni nie będzie konkretnego odzewu to przeznaczę te 70 zł na ogłoszenie.

W porządku?

Dodaję więc narazie 100 zł do hotelikowego zadłużenia, w takiej sytuacji [B]hotelik opłacony jest do 2 września.[/B]

[B]Dług na dzień dzisiejszy wynosi: 480 zł.[/B]

(jeszcze nie doliczałam pieniążków z AFN)

Link to comment
Share on other sites

ho ho, jak dług będzie w takim tempie topnieć to Simba zostanie sponsorką Bambo!
Ja bym stawiała w pierwszej kolejności na dawanie wielu ogłoszeń, bo dług możemy spłacić z opóźnieniem (choć to nieładnie), a ogłoszenia mogą nas uchronić przed dalszym zadłużeniem. Jeśli rozumiecie, co mam na myśli.
Pies Wiktor szukał pół roku domku, co tydzień dawałyśmy ogłoszenia do żółtych stron GW. Odzew z tej gazety był dopiero po pół roku, bo jego przyszły właścicielka przez przypadek przeczytała tę gazetę...

Link to comment
Share on other sites

Muszę przyznać, że dług szybciutko topnieje. Dzięki Wam :loveu:

Tydzień temu wysyłałam do żółtych stron ogłoszenie ale się nie ukazało :angryy: to już któryś raz z kolei. Wyślę dzisiaj jeszcze raz.

Daję czas do końca tygodnia osobie zainteresowanej Simbie i Bambo. Jeśli nie odezwie się w poniedziałek wysyłam ogłoszenie do Mojego Psa. To i tak nie przyspieszy ani nie spowolni wydania ogłoszenia.

Też jestem z jak największą ilością ogłoszeń, inaczej spłacanie długu byłoby nieskończone....
Mam nadzieję, że gazeta tym razem nie nawali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jowita Poznań']w watku na zwierzakach wyglada ze faktycznie sa zainteresowani, Simba i Bambo to ładne psy i jesli ktos faktycznie ma warunki do trzymania to moze sie skusic. I wcale mnie by to nie dziwilo.

Trzymam bardzo mocno kciuki![/quote]
:drinking: chyba wypije za powodzenie całej sprawy (oczywiście soczek z kartoniku)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra_B']Na stronach napisane jest, że wysyła się ogłoszenia do środy do 16, żeby ukazało się w danym tygodniu. Wcześniej jak tak wysyłałam, ukazywały się.[/quote]

Teoretycznie tak właśnie jest, ale moim zdaniem decyduje kolejność zgłoszeń. Dlatego najlepiej załatwiać to w poniedziałek - wtedy skuteczność jest 100%

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...