Jump to content
Dogomania

Weekendowa maskotka dla Twojej rodziny! Niebieska Tola. Rozglądajcie sie po schronisk


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Owczarkowa, tak jak parę innych psów tutaj? Co i rusz piszesz, że akurat ten podbił Twoje serce. A jakoś nie widzę, żeby coś się potem działo. Najpierw się zorientuj, czy w ogóle możesz przygarnąć psa, a nie tak sobie piszesz. Prawie na każdym wątku jest Twój wpis, że akurat tego psa chcesz. I co? I g...o!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

już po niej. Nie udało sie jej znaleźc ludzi,jeżeli ktos pytał,to byli to ci,którzy chcieli do budy.
Miesiac w schronisku,totalna ropierducha w psychice. Wpierw przejscia,teraz znowu brak socjalizacji,tylko psy i psy. Juz nigdy nie bedzie normalnym psem. Bedzie wracać,wracać,wracać. I w końcu skonczy w schronie na wieki wieków amen.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']już po niej. Nie udało sie jej znaleźc ludzi,jeżeli ktos pytał,to byli to ci,którzy chcieli do budy.
Miesiac w schronisku,totalna ropierducha w psychice. Wpierw przejscia,teraz znowu brak socjalizacji,tylko psy i psy. Juz nigdy nie bedzie normalnym psem. Bedzie wracać,wracać,wracać. I w końcu skonczy w schronie na wieki wieków amen.[/QUOTE]
Moze uda sie znalezc jakis Dt w Trojmiescie...? Np.u KANY...?

Link to comment
Share on other sites

Otito,nie masz szansy sprawdzic ludzi dokładnie,ten pies jest w schronisku. Sami sympatyczni ludzie ja brali,z sercem,złym by sie nie wydało.
Każdy się "zna",każdy ma "doświadczenie wywchowaniu". Najlepsi kynolodzy świata pojawiaja sie w schronisku.
Wielka rzadkość,gdy ktoś mówi:nigdy nie miałam psa,nie znam sie,prosze nam dobrać.

Link to comment
Share on other sites

Do osób z Gdańska - jutro jadę z 2 psami do Szczecina do DT. Pilnie potrzebuję transporterka dla malutkiej suńki. Mam w domu koci transporter, ale jest za mały (długi na ok.48cm i szeroki na 32cm). Myślę, że taki transporter o 10cm z każdej strony większy by wystarczył (jakieś ~60cm x 40cm). Jadę i wracam tego samego dnia, więc mogę jutro oddać transporter.
Bardzo pilnie proszę o kontakt tel. 506 65-68-65.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...