Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Kadia']Hellou xd
Udało mi się przeczytać sporą część tego tematu. I wydaje mi się, że opinie na temat obozu z psem są podzielone na pół.
I w końcu nie wiem czy jechać czy też nie ;p Prosiłabym o obiektywną opinię, bo mam dylemat. Przeglądnęłam fotki z obozu z roku 2009 i domyślam się, że było fajnie ;] Cena w sumie nie jest zła jak na 11 dni. A teraz jest promocja więc w ogóle odlot ;))
Ogólnie obozy z psem wydają mi się fajne, chociaż usłyszałam o nich dopiero wczoraj ;D[/QUOTE]

Obiektywną opinię hmmm... Byłam raz na tym obozie, w 2009r i ogólnie wydaje mi się że było fajnie. To czy będzie ci się podobał ten obóz moim zdaniem zależy od tego czego od takiego wyjazdu oczekujesz ;). Atmosfera była super, ludzie boscy (do teraz organizujemy sobie od czasu do czasu spotkania z tymi co mieszkają blisko), domki... moim zdaniem nie były takie złe, choć fakt pare defektów miały, jak dla mnie pasowały, chociaż jak przyjechała moja mama to stwierdziła że są "straszne". Mieliśmy zajęcia z posłuszeństwa i agility, ale prawda jest taka że niewiele się tam moja psiula nauczyła,ale za to ja co nieco się dowiedziałam. No a poza tym to chodziłyśmy na plaże, na spacery z psami, oglądałyśmy głupkowate horrory (zwłaszcza jeden :evil_lol:), no i były podchody i boski alarm nocny. :cool3:. Więc podsumowując: jeśli chcesz się nastawić na intensywną prace z psem to wybierz inny obóz, ale jeśli chcesz spędzić fajnie czas, nie zostawiając swojego psa w domu, a przy okazji trochę z nim potrenować posłuszeństwo i aglility, to możesz się wybrać na ten obóz. Jednak nie oczekuj po nim nie wiadomo czego. ;)

Link to comment
Share on other sites

No to wszystko wygląda super ;)) Chciałabym trochę podszkolić swojego psiaka ale może na tym obozie by się też czegoś nauczył ;)
Guptasek - na stronie zpsemnawakacje.pl pisze, że promocja, ale nie piszą że dla tych co byli. Więc sama nie wiem. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kadia']No to wszystko wygląda super ;)) Chciałabym trochę podszkolić swojego psiaka ale może na tym obozie by się też czegoś nauczył ;)
Guptasek - na stronie zpsemnawakacje.pl pisze, że promocja, ale nie piszą że dla tych co byli. Więc sama nie wiem. :P[/QUOTE]

Odnośnie zniżek, są dwa rodzaje promocji:
Dla uczestników, którzy już wyjeżdżali na nasze obozy
- 100 zł - jeśli ktoś był 1 raz uczestnikiem
- 200 zł - jeśli ktoś był 2 razy uczestnikiem
- 300 zł - jeśli ktoś był 3 razy uczestnikiem
Tej promocji nie ma w tej chwili wpisanej na stronie a informujemy o niej bezpośrednio byłych uczestników obozów.

Promocja na stronie dotyczy zapisów first minute - do 30 kwietnia - jest to rabat 100 zł.
Promocji nie można łączyć.

Z pozdrowieniami, Piotr Salecki
Wandrus

Link to comment
Share on other sites

Aktualnie bardzo mocno się zastanawiam jak zorganizować dobór kadry, i kogo zatrudnić. Prowadzę rozmowy z osobami niemal "zawodowo" trenującymi agility i to jeszcze wymaga czasu. Kadra "wychowawcza" będzie ta sama co w zeszłym roku na pewno.
Pozdrowienia, Piotr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Abiutka- jedź na OZP2 :) Ja mam nadzieje, ze trafi nam sie fajna kadra i ładna pogoda :][/QUOTE]
Jeśli pojade to na pewno na ten turnus, chyba że któraś z "moich" dziewczyn z zeszłego roku będzie chciała pojechać i nie będzie jej pasować ten termin (chociaż myślę że jak by któreś jechały to by im ten turnus pasował), myślałam też o tym canisie :niewiem:, albo jeszcze jakiś inny obóz, no ale chyba nie ma za dużo fajnych obozów z piesami? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Sama nie wiem :sad: ja po prostu nie byłam jeszcze nigdy na żadnym seminarium, fajnie na nich jest? :evil_lol: Wiem że się na tym obozie za dużo nie nauczymy, ale ja po prostu go lubię, a jak jeszcze uda mi się namówić pewna osobę to już całkiem byłoby super :loveu:
Jak się spotkamy to po prostu musisz mi poopowiadać :evil_lol: coś więcej. A wybierasz się gdzieś jeszcze poza seminariami?

PS. Nie mogę się doczekać treningu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...