Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Klaudicos']Wcześniej było 1299, potem 1399, potem 1499 i teraz 1599...
Widać, jakie sobie zyski robią.
Nie lepiej na [URL]http://canissapiens.pl/[/URL] ??? wyjdzie taniej, profesjonalniej, bo nie uczą Cię zwykli ludzie bez doświadczenia, lecz w pełni doświadczona kadra.
Rozmawiałam(z konta Klaudica, które już porzuciłam, bo nie da się konta aktywować) z Panią, która to organizuje i jest od 13 lat <jupi> za zgodą pisemną i telefoniczną rodziców... Super oferta, jeden obóz z większościa pracy w wodzie... Inne takie ze wszystkim po trochu.
Podsumowując: Na Wandrusie zapłacisz 1600zł, nic sie nie nauczysz, a na [URL]http://canissapiens.pl/[/URL] zapłacisz mniej i przynajmniej piesek się czegos nauczy. I wypocznie ;)[/QUOTE]

TAK ;D
Ja trenuje agility w Psioku . zaprzyjaźniony klub , i tam agility właśnie prowadzi p.Monika z Canis.
i też rozważam ten obóz bo zapowiada sie fajna zabawa ; ]
I ludzie mają pojęcie o tym co robią i widać , że kochają psy ; )
No i warunki będą na 100% lepsze ; ]
A ty Klaudicos chcesz jechać z psem czy Suką ? ; ]

Link to comment
Share on other sites

Spoko Vini, mogę być koleżanką. XD

Jak się zawiodę to się zawiodę, ale nie sądzę, aby tak było. Nie byłam tam, ale mniej więcej orientuje się jakie są tam warunki, za jąką cenę i gdybym miała chociaż małe wątpliwości, to bym nie jechała. No i nie jadę tam szczególnie się czegoś nauczyć, bo większość rzeczy umiemy, ale też w celu socjalizacji i odpoczynku. Więc wiem co robie. :)

[QUOTE]z konta Klaudica, które już porzuciłam, bo nie da się konta aktywować[/QUOTE]
Ja na PW rozmawiam z taką osobą... ale nie wiem co się stało, bo nie dam rady wysłać odpowiedzi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...