Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

może [B]patusiove [/B]umie pocisnąć pojedyncze osoby a jak są w grupie to już nie? nie wiem jak to możliwe ale z tego co pisała można to tak zrozumieć....Ale ja uważam,że bez sensu dalej dyskutować wszystkie 3 jedziecie na dwójke po co psuć sobie atmosfere ? :)

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, leżę...znowu :evil_lol:
No cóż, bywają takie "niedomówienia"... :diabloti:

Była tu niedawno dyskusja na temat kagańca, a haltera...Czy gdybym na obóz zabierała Narinę, to mogę mieć ją tylko na halterze? Musiałabym kupować specjalnie kaganiec i na dodatek męczyć się, żeby w ogóle się w nim ruszyła...
Ale za to dla Blanki szukam, szukam i znaleźć nie mogę :cool3:

W ten weekend robimy mega-zakupy na OZP :) no i oczywiście paaaaakowanie!

Link to comment
Share on other sites

A ja biorę kaganiec dla mojego potworka :evil_lol: Bo jakby mu się zachciało zasmakować Blaneczki , czy cuś... XD

ale Jacky wtedy nie chce nic zrobić, ruszyc sie nawet ciężko, w autobusach to masakra, a mnie Dominika i Patusiove namówiły to jeżdżę w kantarze. XD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe'].Ale ja uważam,że bez sensu dalej dyskutować wszystkie 3 jedziecie na dwójke po co psuć sobie atmosfere ? :)[/QUOTE]
Patusiova nie jedzie na OZP2.

[quote name='MakeBelieve']Taa, my niby trójeczka, ale wiesz.. ::PP
[/QUOTE]
Dlaczego "niby"? :eviltong:

Edited by Fantowa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']Zapewniam, że wiem lepiej, co mam lub miałam na myśli :)[/QUOTE]

Dominika - napisałabym "i vice versa", ale to w końcu nie ja z Tobą dyskutuję tylko [B]patusiove[/B] :roll:
Napisała wyraźnie, że miała co innego na myśli, kiedy już Jej wytłumaczyłaś, co na myśli masz Ty. Oczywiście, że jest to tylko forma obrony lub też tak zwane wycofanie się z honorem (bynajmniej, próba), ale po co dalej to ciągnąć? Nie wiem, może czerpiesz z tego wewnętrzną satysfakcję. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dominika - napisałabym "i vice versa", ale to w końcu nie ja z Tobą dyskutuję tylko [B]patusiove[/B] :roll:
Napisała wyraźnie, że miała co innego na myśli, kiedy już Jej wytłumaczyłaś, co na myśli masz Ty. Oczywiście, że jest to tylko forma obrony lub też tak zwane wycofanie się z honorem (bynajmniej, próba), ale po co dalej to ciągnąć? Nie wiem, może czerpiesz z tego wewnętrzną satysfakcję. :roll:[/QUOTE]

Zaraz, zaraz... Patusiove napisała, że się wstydzi czy jest skrępowana przed publicznością - już nie chcę pokręcić, ale taki był sens wypowiedzi. Ja na to odpisałam, że nie przejmuję się i na luzie robię tego typu rzeczy, mogę zrobić z siebie pajaca przy klasie, bo wszyscy się z tego RAZEM śmiejemy i po prostu umiem w takich sytuacjach gadać, więc ludzie nauczyli się, że nie mają na mnie większego wpływu swoimi gadkami.

Potem nagle Patusiove pisze, że ona też... czym zaprzecza swojej poprzedniej wypowiedzi. Coś nie gra.
A teraz nagle dowiaduję się, że mowa o pojedynczych osobach.



edit.:

No przepraszam bardzo, ale bynajmniej ja tu wiem o czym rozmawiam - nie skaczę z wersji na wersję. I swoim postem zakończyłam dyskusję.

Teraz ja mogłabym się równie dobrze spytać w jakim celu napisałaś to, co napisałaś..
Pragnę podkreślić, że nikomu nie umniejszałam - jednak jak ktoś mi mówi co ja miałam na myśli i co ja napisałam, to szlag mnie trafia.

[QUOTE]Zaraz się wszyscy pokłócą. STOP, ja już nie będę, wy też! [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_razz.gif[/IMG][/QUOTE]
To chyba najmądrzejsza wypowiedź jak do tej pory :)

Edited by Eta_carinae
Link to comment
Share on other sites

Ja biorę dla Kali przede wszystkim kaganiec fizjologiczny, co by się nikt nie doczepił, halter sobie daruję.. zabieram go tylko na spacery z Mariką i Matriksem, bo Kala przy nim to czysty nieogar :)

Poza tym:
-jaskrawe obroże gumowe
-jaskrawe zabawki do wody
-szelki norweskie i sledy
-długą przepinaną smycz i zwykłą, krótką (na posłuszeństwo)
-zwykłe obroże z adresówkami (!) Poprzypinam też plakietki od kluczy z numerem domku. Ale to już jak będziemy na miejscu.
-Czaprak, jakby padało
-miskę na wodę z nakładką przeciw wylewaniu się
-ręcznik żeby mieć w co ją wytrzeć przed wejściem do domku, jak będzie po kąpieli czy złapie nas deszcz...
-linka 15 m
-chwytak do kleszczy

no i inne, podstawowe rzeczy.

Dla siebie na pewno kubek, łyżeczkę, miskę, deskę do krojenia i nóż, nożyczki, co za tym idzie: płyn do mycia naczyń - ogólnie podstawowe naczynia i narzędzia. Zupki chińskie, kisiele itd też chyba biorę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']Zaraz, zaraz... Patusiove napisała, że się wstydzi czy jest skrępowana przed publicznością - już nie chcę pokręcić, ale taki był sens wypowiedzi. Ja na to odpisałam, że nie przejmuję się i na luzie robię tego typu rzeczy, mogę zrobić z siebie pajaca przy klasie, bo wszyscy się z tego RAZEM śmiejemy i po prostu umiem w takich sytuacjach gadać, więc ludzie nauczyli się, że nie mają na mnie większego wpływu swoimi gadkami.

Potem nagle Patusiove pisze, że ona też... czym zaprzecza swojej poprzedniej wypowiedzi. Coś nie gra.
A teraz nagle dowiaduję się, że mowa o pojedynczych osobach.



edit.:

No przepraszam bardzo, ale bynajmniej ja tu wiem o czym rozmawiam - nie skaczę z wersji na wersję. I swoim postem zakończyłam dyskusję.

Teraz ja mogłabym się równie dobrze spytać w jakim celu napisałaś to, co napisałaś..
Pragnę podkreślić, że nikomu nie umniejszałam - jednak jak ktoś mi mówi co ja miałam na myśli i co ja napisałam, to szlag mnie trafia.


To chyba najmądrzejsza wypowiedź jak do tej pory :)[/QUOTE]


Wybaczcie kolejny post, ale tak to jest, że jak się zacznie, ktoś coś pokręci i chce się to wyjaśnić, to trudno skończyć. Więc tak - nie wiem czego nie pojęłaś z mojej wypowiedzi. Może to ja piszę tak nieskładnie, a może Ty nie czytasz ze zrozumieniem. What ever. Nie skaczesz z wersji na wersję, racja. A Ona skoczyła, bo czuła się przyciśnięta do muru i to właśnie w poprzedniej wypowiedzi chcialam Ci uświadomić. Skoro już kogoś się "pogrążylo" i każdy, lącznie z tą osobą, jest w stanie to zrozumieć, to kontynuowanie swego dziela zniszczenia, przynajmniej dla mnie, jest niesmaczne. [B]Patusiove [/B]zareagowala w ten wlaśnie sposób, co przecież rzadkością nie jest. Wiele osób stara się wyjść bez szwanku z zzaognionej dyskusji, tlumacząc się pierwszym, mniej lub bardziej przemyślanym, argumentem. Tymczasem mam wrażenie, że znów tu się przejawia brak czytania ze zrozumieniem lub też celowe dodawanie oliwy do ognia. Na "Ty mialaś coś innego na myśli i ja", które przecież odnosi się do tego, że Ty mówilaś o występie, a Ona "o rozmowie z pojedynczą osobą", reagujesz, jakby to się nie zgadzalo (chodzi mi o to, że nie zgadzalo się to, że Ty mówisz o publicznym występie). Dodatkowo, uparcie twierdzisz, że ktoś Ci wmawia, że wie lepiej, co Ty uważasz... Odbieram to jako niezwykle impertynenckie. Przykro mi, bardziej łopatologicznie już nie umiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']
Poza tym:
-jaskrawe obroże gumowe
-jaskrawe zabawki do wody
-szelki norweskie i sledy
[/QUOTE]
Te gumowe obroże, które można dostać w Decathlonie?
Dominika, po co Ci sledy na OZP? :evil_lol:

Hmm od siebie dodam, że kliker, obroża na kleszcze(albo kropelki), woreczki, zaświadczenie o zdrowiu - żeby nikt nie zapomniał :evil_lol:, jakaś szczotka/trymer/furminator, koc/klatka/legowisko, polecałabym profilaktycznie coś na stawy, bo będą obciążone, lepiej dmuchać na zimne :eviltong:
No i oczywiście karma, smaczki, książeczka zdrowia, ale to chyba "oczywista oczywistość" ;)

A jeżeli chodzi o sprawę kantar czy kaganiec - wybrałabym kaganiec, konkretnie fizjologa, pies się w nim nie męczy i nikt mi nie zarzuci, że pies może ugryźć podróżnego. Wątpię, że Fanta by ugryzła, no ale jakby ktoś przypadkowo stanął jej na ogon/łapę - co w pociągu zdarzyć się może - pewności nie mam, że nie by nie chwyciła zębami.

Link to comment
Share on other sites

A ja biorę zwykły kaganiec, bo (niestety) to, że Jacky kogoś ugryzie jest bardzoooo prawdopodobne. Sledy ja tez biorę, jakby coś :) Oczywiście kantarek też, bo bez niego nie przeżyję (zamierzam kupić jeszcze jeden " w razie czego ", bo gdyby mi się podarł czy coś, to nie przeżyłabym tego obozu, bo kantar jest naszym zbawienieem <3 ) . Ogólnie mam listę już.. <3 a w niej zabawki na wodę ( jeszcze jedną dokupię <3 ), frisbee oczywiście, szarpaki, piłki, piszczałki... <3 I miliony smakołyków i ... mówiłyście, że tam gdzieś jest Biedronka? W Biedronce jest kilogram parówek za 6 zł.. :loveu:

Edited by Goldog
nie zauważyłam odpowiedzi Fantowej
Link to comment
Share on other sites

Hm... ja nikogo do ściany nie przyciskałam, nie poniżałam, więc problemu nie widzę, ale mniejsza, wszak to do mnie się doczepić trzeba ;) Nie skomentuję tego, bo brak tej rozmowie najmniejszego sensu. Rozmowa naturalną koleją rzeczy przybrała dość nieprzyjemny obrót, proponuję na tym więc zakończyć.

[QUOTE]Dominika, po co Ci sledy na OZP? :evil_lol:[/QUOTE]

Hm... do biegu terenowego...? :diabloti:
Co prawda mam jedynie przepinaną smycz i amortyzator własnej roboty, ale wychodzę z założenia, że nie potrzebuję profesjonalnego sprzętu, skoro miałabym go użyć raz na rok :evil_lol: A taka tandetna podróba nieźle się może sprawdzić na takim krótkim odcinku :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']Jacky jest czasami agresywny ? :)[/QUOTE]

Nie tyle co agresywny.. Ogólnie dwa problemy ma:
1. Jak się bawi, to gryzie tak dla zabawy, ale to potrafię ogarnąć, jednak jeśli ktoś się go będzie bał, no to będę musiala chyba chodzić w kagańcu.. :-(
2. On "choruje" na lęk separacyjny, np. jak chcę go zamknąć w kennelu, tak po prostu bez żadnych przysmaków i niczego, to się wyrywa, a w ostateczności gryzie, po prostu, żeby go puścić. Dlatego prośba już dziś: JEŚLI CHCECIE, ŻEBY MÓJ PIES BYŁ ZAMKNIĘTY W KENNELU - WOŁAĆ MNIE! :eviltong:

Ogólnie tyle, jeszcze on się tak bardzo mnie nie słucha, więc jeśli miałby wpaść w konflikt z jakimś psem, to wtedy też będzie nosił.. No, ale mam nadzieję, że nie będzie tak źle i że go trochę ogarnę przez te dwa turnusy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...