Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Są dwie tak jak pisałam, jak się idzie taką piaszczystą drogą jakby wzdłuż jeziora :> Tam boisko jest i zawsze grają ludzie.
A liceum to nie wiem oO W Mikołajkach? Giżycku? Współczuje...
Oleńkoo ja to tam pod drzewkiem wolę :P Ew wiesz gdzie hahahahahaha.
Nie mów do mnie MejkByliw -.-

Link to comment
Share on other sites

Siema, chciałam zaznaczyć, że i ja i Nika żyjemy i mamy się dobrze xd Niestety, nie udało mi sie przekopać przez wszystkie strony mojej nieobecności, więc przepraszam jeśli będę pytała o coś, co już było xd A mam takie pytanie, o co chodzi z tymi samodzielnymi wyjściami poza teren obozu, co rodzice muszą się na nie zgodzić? Do sklepu, czy cu? :D
A pogoda, jak u Dominiki, tylko u nas trochę chłodniej. :P

Link to comment
Share on other sites

Molowe - dziękuję za odpowiedź :) Tylko taka sprawa, tak rodzice zaznaczą, że się NIE zgadzają na moje samodzielne wyjścia, to czego nie mogę robić?
Sorki, że tak gmatwam, ale chcę jutro wypełnić papiery i odesłać :P

Link to comment
Share on other sites

no to po prostu wszystkie zakupy będziesz musiała robić podczas wspólnego wyjścia do miasta oprócz do sklepu nie ma po co wychodzić z ośrodka no jeszcze na spacer z psami ale to wszyscy razem idą.Spoko spoko jak masz pytania to pisz chętnie pomogę :)

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki, bo mam pytania. :D
W tym zgłoszeniu trzeba napisać o przebytych chorobach - a jeśli pies nie przebył żadnej poważnie choroby, to po prostu zostawić puste?
Przy charakterze, trzeba się jakoś specjalnie rozpisywać? xd A, i przy szkoleniu - można napisać, że "szkolenie domowe" czy coś? :D Dobra, więcej nie męczę, bo skończyły mi się pomysły xd

Link to comment
Share on other sites

nie ma sprawy dla mnie to nie problem pytaj :)

Jeżeli nie było żadnej choroby to zostawiasz puste albo jakąś kreskę zrób,przy charakterze wątpię żeby miało to aż tak duże znaczenie i żeby ktokolwiek to czytał i analizował napisz w paru zdaniach i wystarczy.Przy szkoleniu no to tak domowe sądzę,że tak będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

U nas wczoraj deszcz, dzisiaj upał...nie ogarniam -_-

Co do chorób to lepiej napisz po prostu >>brak<< ;) A o charakterze w zeszłym roku pisałam tylko, coś że >>nie jest agresywny, na początku nieufny w stosunku do innych psów, energetyczny i w pełni zdrowia<< coś takiego, krótkiego. Przy szkoleniu >>brak, ćwiczenia samodzielne<< Coś w tym stylu :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...