Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

A moje Sowińskiego. ;p Jak napoczątku przeczytałam post Merenwen, że chodzi do Batorego to sie przeraziłam, bo u nas ta szkoła jest jedną z najlepszych w Warszawie i piekielnie trudno jest się tam dostać, zawsze jest w top 3, nie znam nikogo kto chociaż tam startował. Dopiero potem się kapnełam, że nie to miasto. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']A ja mam 30 osób w klasie.. :( i tylko 6 chłopców. :o :(


dziewczyny już sobie grupki utworzyły,bo się znają, a ja znam z klasy może z 6 osób, ale niektórych z widzenia.[/QUOTE]
Oj tam ciesz się, ciesz :D Ja mam 38 dziewczyn w liceum w klasie mojej i żadnego chłopaka :roll: Same dziewczyny...
My się chyba pozabijamy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

U mnie w miare wyrównane, tylko troche więcej dziewczyn. Też 30 osób w klasie. Też zaczynają się robić grupki, bo sporo osób się znało. A ja znam jak narazie 1 osobe, bo dzisiejszy dzień wgl jakiś szalony był apel, 10 min. w klasie i do domu. Zobaczymy jutro. Ale to wgl tragedia jak nie znam ani jednej osoby w szkole, nawet z widzenia i jeszcze jestem ogólnie wstydzioch < niestety>. eh. jakoś to będzie. ;p
Mam tylko nadzieje, że kocić jakos strasznie nie będą. ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guptasek']Paula - ja muszę wstawać o 5:40 jak mam na 8 :lol: moja szkoła też jest wielka. Dziś nikogo nie znałam .. ale już znam :) teraz może być tylko lepiej ! Głowa do góry :) będzie dobrze :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Ja też tak 5.40 - 5.50 :)

Link to comment
Share on other sites

No to macie.
[url]http://imageshack.us/clip/my-videos/64/hmbz.mp4/[/url]
Jest tylko podlinkowany, bo robiłam go w wersji testowej programu do obróbki video i dopiero jak zrobiłam 10 min filmu i chciałam zapisać, to mi wyskoczył komunikat, że będę miała to logo i żeby się go pozbyć, trzeba sobie kupić pełną wersję, która kosztuje 140 zł, więc sobie podaruję. Będę próbowała jeszcze to jakoś pociachać i się go pozbyć, wtedy wrzucę gdzieś na youtube.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']No to macie.
[URL]http://imageshack.us/clip/my-videos/64/hmbz.mp4/[/URL]
Jest tylko podlinkowany, bo robiłam go w wersji testowej programu do obróbki video i dopiero jak zrobiłam 10 min filmu i chciałam zapisać, to mi wyskoczył komunikat, że będę miała to logo i żeby się go pozbyć, trzeba sobie kupić pełną wersję, która kosztuje 140 zł, więc sobie podaruję. Będę próbowała jeszcze to jakoś pociachać i się go pozbyć, wtedy wrzucę gdzieś na youtube.[/QUOTE]
hahahaaha :D Fajny! Mati który zabija Franie, koń rafał :D Draco zawsze koło Chapsi...
Ale widać które moje filmy, mam małą rozdzielczość czy jak to się zwie i są mini :<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...