Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Ja jestem z Barlinka (okolice Gorzowa Wlkp, Szczecina)
Na który turnus to jeszcze nie wiem ja się dostosuje do osób które będą ze mną jechać bo mi to obojętnie ;)
Ja jechałam nie pamiętam ale 6 to minimum. Potem wracałam pociągiem, 7 godzin + ok.1,5 godzina dojazdu. I Szila to bardzo dobrze zniosła nie było żadnych problemów ;) Choć najbardziej się obawiałam powrotu bo jako jedna ( w tą stronę co ja wracałam) z psem pociągiem wracałam reszta była z innych obozów. Waliza, plecak,torebka i w drugiej torebce jeszcze Szili rzeczy i do tego przecież ona. To ja sobie myślę no pięknie ciekawie jak ja mam niby wsiąść. Ale wszyscy mi bardzo pomagali Szila mogła spokojnie spać na siedzeniach itd :) Także bardzo miło wspominam wszystko :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#9932cc]madziulik_13 [/COLOR][COLOR=black]w jakim jesteś wieku bo jestem pełna podziwu , że sama z psem pociągiem....Ja mieszkam w woj Wielkopolskim i mam trochę daleko na obóz i szczerze mówiąc troche sie obawiam, myśle , że nie słusznie widząc po wypowiedziach osób , które były już na tym obozie ;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martula_t']Wow , aż mi szczena opadła :crazyeye: , skąd jechał pociąg ??W jakim wieku są mniej więcej pozostali uczestnicy ???


Ps : Sory , że zadaje tyle pytań , ale bardzo sie obawiam i muszę dokładnie wszystko wiedzieć , szczególnie jak jedzie sie z owczarkiem belgijskim :)[/quote]

Mój pociąg jechał z miejsca od Rynu oddalonym mniej więcej pół godziny drogi samochodem (nie pamiętam nazwy) W tym roku też będę pewnie wracać pociągiem ;)
Pozostali uczestniczy to tak mniej więcej 15 - 14 lat :) Są też starsi ;)

Spoko ja też zadawałam mnóstwo pytań jak jechałam pierwszy raz :D

Link to comment
Share on other sites

Jagoodkaxd - ćwiczy się z psem posłuszeństwo oraz agility. Są również wykłady na temat psów, do nas przyjechał weterynarz i dowiedzieliśmy się wiele nowych rzeczy :) Są również sprawdziany z wiedzy na temat psów oraz z wykładów. Na koniec jest egzamin z posłuszeństwa i agility ( są przyznawane miejsca ci co zdobyli 1,2,3 miejsce dostają puchary i medale a reszta medale ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']Jagoodkaxd - ćwiczy się z psem posłuszeństwo oraz agility. Są również wykłady na temat psów, do nas przyjechał weterynarz i dowiedzieliśmy się wiele nowych rzeczy :) Są również sprawdziany z wiedzy na temat psów oraz z wykładów. Na koniec jest egzamin z posłuszeństwa i agility ( są przyznawane miejsca ci co zdobyli 1,2,3 miejsce dostają puchary i medale a reszta medale ;) )[/quote]



[COLOR=black][FONT=Verdana]Fajnie , teraz to już jestem zdecydowana na 100% i na pewno pojadę na pierwszy turnus .Myślę , że z obidance nie mielibyśmy problemu ponieważ od jakiegoś czasu już to trenujemy , z agility gorzej bo jeszcze tego nie próbowaliśmy , ale dla nie wtajemniczonych dodam , że belgi to prawie jak border collie , a mój to jeszcze bardziej , ponieważ normalny belg jest dużo większy niż border , a mój Charlinek jest wielkości bordera . Szkoda , że nie ma tu zajęć z frisbee , albo tańca z psem (bo my lubimy latać), ale dyski i tak weźmiemy :)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...