Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Ley']Hej,
Ja właśnie też zamierzam pojechać na obóz:lol:
Mam takie pytanko czemu chcecie jechać na OZP 1a?
Przecież to zaraz po zakonczeniu ....:razz:[/quote]

Ja jeżeli pojade na jakis turnus to tylko na ten bo póżniej wyjerzdżam i nie będzie mnie całe wakacje :roll:.... a ten mi bardzo pasuje a przed zakonczeniem roku szkolnego i tak za zwyczaj sa same luzy wie będe miała dużo czasu żeby sie przygotować .A Vini jeżeli uda się i sie zobaczymy na obozie z czego bym sie bardzo cieszyla to zobaczysz ,że mój pies to jest straszna bestia ... i zaraz zdanie zmienisz:diabloti::p

Link to comment
Share on other sites

Skoro tak mówisz to chyba mojego nie znasz :cool3:
Mówicie, że dzień po zakończeniu roku szkolnego... Nawet nie wiedziałam, ale i tak chce jechać na ten turnus.
Dla nas ten obóz to prawie drugi koniec Polski... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='App']Skoro tak mówisz to chyba mojego nie znasz :cool3:
Mówicie, że dzień po zakończeniu roku szkolnego... Nawet nie wiedziałam, ale i tak chce jechać na ten turnus.
Dla nas ten obóz to prawie drugi koniec Polski... :roll:[/quote]


Przekonamy się :diabloti: Ciesze sie że jedziesz na ten turnus co ja , a na który etap 1 czy 2???

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jeszcze... To jest dla mnei wogole jakies nie ten...
Nie wiem jeszcze do końca. Zobaczymy jak nam wiosną pojdzie na PT i z egzaminem...
Posłuszeństwo mojego pieska nieraz zależy od jego humorów, na które nie mam wpływu...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][quote name='App']Skoro tak mówisz to chyba mojego nie znasz :cool3:
Mówicie, że dzień po zakończeniu roku szkolnego... Nawet nie wiedziałam, ale i tak chce jechać na ten turnus.
Dla nas ten obóz to prawie drugi koniec Polski... :roll:[/QUOTE]

Ty jesteś z Krakowa? :diabloti:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

My na drugi :razz::diabloti:... z komendami jakoś nam idzie więc tak sobie pomyślałam że może drugi ...tzn jakoś musi nam iść bo jak by nam nie szło to nie jeżdziłabym do schroniska uczyć inne psy :diabloti:a fotki mamy ale nie na tej stronie [url=http://galeria.animalia.pl/galeria.php?id=47541]Animalia.pl :: Galeria :: charlie[/url] :P

Link to comment
Share on other sites

A ja nie wiem czy jechać.... Bo moja Daisy to dość strachliwy pies. Psów się dużych boi na ogół, chociaż pare razy skoczyła do labka z chęcią zabawy. Małe to różnie. Niektórych unika jak ognia, z niektórymi się bawi.... I nie wiem... Z jednej strony nie chcę, zeby ten strach sie w agresje przerodzil, z drugiej strony chce pojechac na takie cos.

Link to comment
Share on other sites

Madziu sama wiesz, że usłyszeć jak Berni szczeka graniczy z cudem.
No dobra niech Ci bedzie pojedziemy na 2 etap, najwyżej się przeniesiemy.
I weź tu takich głupot nie opowiadaj że posłuszny bo jeszcze ktoś uwierzy...
A ja mam inne pytanie: Wasze psy są konfliktowe czy raczej nie?
Mój zależy.. jak mu się jakiś pies nie spodoba to masakra wtedy...

Link to comment
Share on other sites

Mój pies szczeka tylko wtedy jak.....jakiś dorosły wejdzie do pokoju (nieznajomy, mężczyzna) , a ja nie powiem , że ma siedzieć cicho i to tylko tyle .A jeśli chodzi o tą drugą sprawe to powiem tak on LUBI RZĄDZIĆ ...., ale on i tak ustwi tam wszystkie psy:diabloti::evil_lol::eviltong: tak juz ma i jak bawi sie z jakimś z psem to on zawsze nim rządzi , a jak nie to będzie chodzil w kagańcu i nie ma problemu ... z suczkami nie ma problemu (wiadomo):loveu:

Link to comment
Share on other sites

uuu Marta czuje, że będzie problem... Mój też do suczek to wiadomo :lol: ale psami też lubi rządzić. Mam nadzieje, że jakoś się pogodzą i to twój będzie rządził. Jak narazie to Berni "uległ" tylko znajomemu Dog'owi Niemieckiemu...
Trzeba będzie dołożyć wszelkich starań, żeby tak było, bo mój nie zniesie chodzenia w kagańcu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='App']uuu Marta czuje, że będzie problem... Mój też do suczek to wiadomo :lol: ale psami też lubi rządzić. Mam nadzieje, że jakoś się pogodzą i to twój będzie rządził. Jak narazie to Berni "uległ" tylko znajomemu Dog'owi Niemieckiemu...
Trzeba będzie dołożyć wszelkich starań, żeby tak było, bo mój nie zniesie chodzenia w kagańcu...[/quote]


Mam nadzieje ,że wszystko będzie dobrze :eviltong: jakoś damy rade krew się nie będzie lała:evil_lol:A Vini twojej małej suszki nie zdepnie bo mamy kontakt z innym yorkiem , który jeździ mu na ogonie (dosłownie):lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...