Jump to content
Dogomania

Murzynek/Muffi już w nowym domu, kciuki za wyleczenie! :)


pinkmoon

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pinkmoon']Tak, dotarły dwa przelewy zatytułowane 'z bazarku Ingrid' jeden na 94 zł, i drugi 184.
Poprzednia wpłata z 20.12 521 zł jest już odnotowana w rozliczeniu :)[/QUOTE]

Czyli jest :
W sumie wszystkich wpłat na Murzynka było dotąd 1769 zł

[B]Wydatki[/B]
DT październik 40 zł
DT listopad 300 zł
DT grudzień 310 zł
DT styczeń 310 zł
W sumie DT 960 zł
pakiet ogłoszeń na bazarku 15 zł

[B]Na koncie Murzynka obecnie 794 zł.[/B] + 94 + 184 = [B]1072 zl .[/B]

Pinkmoon, Czy ja dobrze mysle ?

Link to comment
Share on other sites

malo ze fajny to w dodatku jeszcze myszolap;)
ostatnio zawekowala sie w moim domku myszka...brrrrrrr:(o czym nie wiedzialam.....
a Murzynek ja wyweszyl za szafka na przedpokoju...i drapal wiec odsunelam szafke a te myszowate cholerstwo wybieglo......
a Murzynek ja pare razy czapnol i puscil i mysz zrobila zjazd do bazy....powachal ja i odszedl dumny do reszty lobuziakow...cala akcja trwala kilkanascie sekund....

Link to comment
Share on other sites

telefon sie zgadza..tyle ze u mnie czesto brak zasiegu...ja nie mialam zadnych nieodebranych polaczen....
moze w takim razie skoro ten telefon nie zawsze dziala jak powinien damy namiary na kogos innego...bo szkoda by bylo gdyby
przez to Murzynek mial stracic szanse na domek...a noz moze w tych dzwoniacych byl sensowny dom....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']telefon sie zgadza..tyle ze u mnie czesto brak zasiegu...ja nie mialam zadnych nieodebranych polaczen....
moze w takim razie skoro ten telefon nie zawsze dziala jak powinien damy namiary na kogos innego...bo szkoda by bylo gdyby
przez to Murzynek mial stracic szanse na domek...a noz moze w tych dzwoniacych byl sensowny dom....:([/QUOTE]


Tylko na kogo?

Link to comment
Share on other sites

A co do wpłaty Akrum - jest zapisana jako Agnieszka P. , na stronie internetowej mojego konta jest ucięte i zawsze widzę tylko pierwsze kilkanaście znaków tytułu przelewu ;) Przy następnej aktualizacji konta w końcu to zmienię.

Dzisiaj doszło też 10 zł od Paulinken.

Link to comment
Share on other sites

Ja pracuję, w pracy telefonu nie mogę odbierać. Ludziska tez dzwoni w przedziwnych porach. Poza tym co ja moge powiedzieć, tyle co w ogłoszeniu. Musi być do kogoś kto ma kontakt z psem.A ma chłopka kilku obserwatorów i kilkaset wejść. Jedna aukcja kończy się za 10 godzin, druga za 4 dni. Telefony zaczynają się najczęściej od 3 dnia przed końcem, a bywa że dzień dwa po.

Dając swój telefon muszę mieć tez komfort dostępu do informacji. Niedawno się złamałam (nieprędko następny raz) i że tak powiem zebrałam plony. Udostępniłam swój kontakt dla jamniczki Calineczki. Pomijam fakt ze telefon sie urywał, niemalże o każdej porze dnia i nocy. Jak również to ze płynęła dla nie j pomoc. Najważniejsze ze prowadzące wątek przestały mieć czas, na bieżące informacje o psie. Nie odpowiadały nikomu również na maile. Ludziska się z deczka zaczęli wQrwiać. I to ja wiem jako odbierająca telefon. Ludzie dali pomoc, nie oczekiwali już nawet ze akurat zostaną domem, ale dając pomoc ma ją prawo wiedzieć co się dzieje i ja to rozumiem.

Proszdzę stronę o jamnikach i jamnikopodobnych. Sa pierwsze efekty choć strona ma dopiero miesiac. Nie będzie nic jak ludzie będą olewani jak w przypadku Calineczki. Dlatego nieprędko udostępnię swój telefon. Musze mieć GWARANCJĘ bieżących informacji.

Pomyślcie co zrobić, bo z doświadczenia jak jest tyle wejść i kilku obserwatorów to za chwilke już zaczną dzwonić.

Link to comment
Share on other sites

mialam przed chwila telefon od pani Teresy z okolic golubia-dobrzynia ,miejscowosc jesli dobrze uslyszalam -Gałczewko...nie jestem pewna bo mi ginol zasieg... zainteresowqana adopcja Murzynka.
Pani miala jamniczke ktora zmarla...zgadza sie na wizyte przedadopcyjna. Cioteczki dzialac!;)
to jej tel.665 996 616

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...