Jump to content
Dogomania

Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!


caromina

Recommended Posts

I my cieszymy sie że jest Cioteczka z nami - przez naszą Jasię. Ona tak pieknie wygląda, a pamiętam, gdy wygladała zupelnie inaczej. Żeby wszystkie parówki miały takie szczęście. Czekamy na wieści o naszej nowej. Miała wysoką gorączkę - ale walczymy.

Link to comment
Share on other sites

biedna mała...i za co to cierpienie?....ehhh lepiej w tej chwili pomyślę jak pomóc!!!!! ...dopisek dla jamniczki !
...wszystkie jamnicze moce niech będą przy nowej...mam nadzieję że będą ....dobre wiadomości....
Powodzenia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']I my cieszymy sie że jest Cioteczka z nami - przez naszą Jasię. Ona tak pieknie wygląda, a pamiętam, gdy wygladała zupelnie inaczej. Żeby wszystkie parówki miały takie szczęście. [COLOR=purple][B]Czekamy na wieści o naszej nowej. Miała wysoką gorączkę - ale walczymy[/B][/COLOR].[/QUOTE]
Sorki, że na wątku Jasieńki, ale masz Supergoga jakieś foteczki jamnisi? I co o Niej wiesz? Może znalazłby się jakiś DT???

Link to comment
Share on other sites

..kochana jesteś Bernadko :) i już mi lepiej jak jestem tu i widzę to serce...chęć pomocy...ja dzisiaj nie mogłam spać!!!ale jak pomyślałam ile taka sunia musiała przejść..żeby doprowadźić ją do siusiania krwią:angryy: jeszcze nie wiem jak? zajrzałam na pierwszą stronę Jasi:angryy: po co? chyba bym pozabijała tych ludzi ..uważałam siebie za urodzoną pacyfistkę??? ale nie !!! nie miałabym litości !!! nie - żadnej tolerancji!!! nie mieści mi się w głowie :angryy: i co takie okrucieństwo..bestialstwo..a później z żoną na spacer? dziecko na kolankach?-widzę że nie ma we mnie pokory:shake: widzę że muszę się od Was kochane ciocie jeszcze wiele nauczyć !!!!!!
Pani Małgosiu kochana wczoraj zrobiłam drugi przelew ,oby tylko coś pomogło ! będziemy czekać na wiadomości o jamniczce i jak Pani widzi kochane cioteczki są chętne do pomocy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']..kochana jesteś Bernadko :) i już mi lepiej jak jestem tu i widzę to serce...chęć pomocy...ja dzisiaj nie mogłam spać!!!ale jak pomyślałam ile taka sunia musiała przejść..żeby doprowadźić ją do siusiania krwią:angryy: jeszcze nie wiem jak? zajrzałam na pierwszą stronę Jasi:angryy: po co?[COLOR=purple][B] chyba bym pozabijała tych ludzi ..uważałam siebie za urodzoną pacyfistkę??? ale nie !!! nie miałabym litości !!! nie - żadnej tolerancji!!! nie mieści mi się w głowie :angryy: i co takie okrucieństwo..bestialstwo..[/B][/COLOR]a później z żoną na spacer? dziecko na kolankach?-widzę że nie ma we mnie pokory:shake: widzę że muszę się od Was kochane ciocie jeszcze wiele nauczyć !!!!!!
Pani Małgosiu kochana wczoraj zrobiłam drugi przelew ,oby tylko coś pomogło ! będziemy czekać na wiadomości o jamniczce i jak Pani widzi kochane cioteczki są chętne do pomocy :lol:[/QUOTE]
Aniczko! Ja dokładnie tak samo jak Ty [COLOR=red][B]nie mam litości:2gunfire: dla takich[/B][/COLOR] gnojów:mad::mad::mad:, którzy jakieś swoje kompleksy wyładowują na biednych, oddanych im całym swoim psim serduszkiem i wpatrzonych w nich mimo wszystko:shake::shake::shake:...........

Link to comment
Share on other sites

czekamy na jakieś wieści o jamniczce ale pewnie Supergoga bardzo zajęta ,nawet nie dzwonię ...wiem jak to jest...praca...psiaki...dom...teren i takie interwencje na Cito itp...poczekamy ....trzymam kciuki za malutką ...bardzo mocno..
ale jeśli chodzi o tych co jej to zrobili i mojej Jasi i Dusi I Sopelkowi i innym ...to mi ..nie przeszło....nie wiem-jak z nimi walczyć? czy jest to możliwe? Czy tylko Sąd Ostateczny ???

Edited by anica
dopisek
Link to comment
Share on other sites

to super super że lepiej :) teraz trzeba szukać !!!???....chciałabym pomóc ! będę pytać !! ale to mój pierwszy raz....dobrze że jesteście cioteczki...uczę się cały czas...jeśli coś mogę zrobić ...to po prostu mówcie :)

Link to comment
Share on other sites

anico mam dla Ciebie i Jasieńki prezent weekendowy :)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/194315-Chora-cierpiąca-jamniczka-szczęśliwa-we-własnym-domu!-Dziękujemy!"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-F5RtaCixIwA/T10cRu6OfwI/AAAAAAAABx0/PEIcGjNlyso/s250/jasia.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jofracy']anico mam dla Ciebie i Jasieńki prezent weekendowy :)

......zaniemówiłam...łzy radości...wow wow....ja nie wiem co mam powiedzieć???:)...jofracy...to że Ciebie kocham to już mówiłam wcześniej...jesteś....niesamowita..jak pięknie to zrobiłaś !!!!! czasem jak wchodzę na dogo to wydaje mi się że...jestem na innej planecie..:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']ale jak to zrobić ? proszę o pomoc :)[/QUOTE]
ja robię tak:
przy poście z banerkiem klikam na odpowiedz z cytatem, kopiuję kod banerka
potem w ustawieniach ( na samej górze obok wyloguj się) wybieram opcje sygantura i wklejam
[quote name='Isadora7']ja już się boję gdzieś wchodzić :([/QUOTE]
czemu się ciociu boisz?

Link to comment
Share on other sites

nie widziałyśmy z Sarunią jeszcze nic...bo walczyłyśmy z wstawieniem banerku!!???:shake:
mam ogromne skrupuły bo ja naprawdę z tego szczęścia zapomniałam że to dzisiaj koniec bazarku-nie wiadomo o co chodzi ale nie wchodzi ???:crazyeye::placz:
spróbujemy może jeszcze raz ale ustawienia mamy takie same bo Sarunia sprawdzała i nic?? gdzieś musi być błąd ???:placz:
czy znowu kolejna bieda :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...