Jump to content
Dogomania

jak BORDER COLLIE z rozszczepem podniebienia - w DT - szukamy DS. Ma dom


missieek

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może być taki tekst do ogłoszeń?

[COLOR=#0d3f65][FONT=Trebuchet MS]Rufi to około 6 miesięczny piesek w typie border collie. Śliczny, puchaty szczeniak, który zamiast do nowego, kochającego domu trafił do schroniska. Dlaczego??? Prawdopodobnie, dlatego, że Rufik urodził się z wadą – rozszczepem wargi i podniebienia. Rufikowi nie przeszkadza, to jak wygląda, a jego wada nie rzuca się w oczy. Czasami przekrzywia śmiesznie główkę w prawo, żeby się czemuś przyjrzeć, ale generalnie świetnie sobie radzi. Został przebadany na UP u neurologa dr. Wrzoska, diagnoza – drobne zmiany neurologiczne w tym występujący czasami oczopląs, są wrodzone i nie przeszkadzają psu w normalnym funkcjonowaniu. Rozszczep również w niczym mu nie przeszkadza, pies normalnie je i pije.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#0d3f65][FONT=Trebuchet MS]Rufi jest w DT we Wrocławiu, gdzie ma szansę na resocjalizację, codziennie spotyka nowe psy, nowe wyzwania, coraz lepiej sobie radzi, ale potrzebuje przede wszystkim swojego człowieka, swojego domu, kogoś, komu nie przeszkadza jego drobna wada i pokocha go takiego, jaki jest.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#0d3f65][FONT=Trebuchet MS] Kontakt w sprawie adopcji Rufiego : [/FONT][/COLOR][COLOR=#0d3f65][FONT=Trebuchet MS][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0080e1][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR][COLOR=#0d3f65][FONT=Trebuchet MS] , tel. 606 457 650. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kilka niusów
Wampirek został dzisiaj zaszczepiony.
Na spacerach przez ostatnich pare dni chodzi już bez smyczy i reaguje na przywołanie!!
Za to moze sie wybiegac co oznacza ze stal sie w domu nieco spokojniejszy ;)
Po dlugim spacerze i gonitwach za borderami pada kompletnie, spi do gory lapkami i jest cicho :D Magda wie o czym mowie :D
Jest naprawde wspaniały ale szybko musimy mu znaleźć dom bo maluch sie coraz bardziej przywiazuje a rozstania sa dla niego trudne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARTEMIS1']Kilka niusów
Wampirek został dzisiaj zaszczepiony.
Na spacerach przez ostatnich pare dni chodzi już bez smyczy i reaguje na przywołanie!!
Za to moze sie wybiegac co oznacza ze stal sie w domu nieco spokojniejszy ;)
Po dlugim spacerze i gonitwach za borderami pada kompletnie, spi do gory lapkami i jest cicho :D Magda wie o czym mowie :D
Jest naprawde wspaniały ale szybko musimy mu znaleźć dom bo maluch sie coraz bardziej przywiazuje a rozstania sa dla niego trudne[/QUOTE]
co za slodki malec

Link to comment
Share on other sites

Jaki Słodziak.... Mam nadzieję, że szybko znajdzie dobry domek... Ja strasznie chciałabym przygarnąć jeszcze jednego lub dwa pieski - mam warunki (dom z dużym ogrodem) ale mamy już wspaniałego psiaka Kłapusia (również przygarniętego), który jest okropnie zazdrosny... psu babci, która mieszka obok nas, nie pozwala nawet zbliżyć się do drzwi domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARTEMIS1']Kilka niusów
Wampirek został dzisiaj zaszczepiony.
Na spacerach przez ostatnich pare dni chodzi już bez smyczy i reaguje na przywołanie!!
Za to moze sie wybiegac co oznacza ze stal sie w domu nieco spokojniejszy ;)
Po dlugim spacerze i gonitwach za borderami pada kompletnie, spi do gory lapkami i jest cicho :D Magda wie o czym mowie :D
Jest naprawde wspaniały ale szybko musimy mu znaleźć dom bo maluch sie coraz bardziej przywiazuje a rozstania sa dla niego trudne[/QUOTE]

hahaha ja też wiem o czym mowa ze szczekaniem Rufika :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam list:

[FONT=sans-serif][SIZE=2]Witam, [/SIZE][/FONT]

[FONT=sans-serif][SIZE=2]znalazlam Pani ogloszenie o psiaku Rufim. To prawdziwy słodziak! jest cudowny! mimo tego biednego noska. [/SIZE][/FONT]
[FONT=sans-serif][SIZE=2]Widze, ze ogloszenie zamieszczone jest juz ponad misiesiac i zastaniam się czy ten psiaczek znalazł juz nowy dom?[/SIZE][/FONT]
[FONT=sans-serif][SIZE=2]Poniewaz jestem bardzo wrazliwa na krzywde zwierzat, a ten piesek wyjatkowo ujal mnie za serce, postanowiłam wyłać to ogłoszenie do wszystkich moich znajomych z mojego rodzinnego Krakowa i calej Polski.[/SIZE][/FONT]

[FONT=sans-serif][SIZE=2]Mam nadzieje, ze Rufi ma juz nowy dom, a jesli nie, to ze szybko go znajdzie!!![/SIZE][/FONT]
[FONT=sans-serif][SIZE=2]

Pozdrawiam serdecznie,
Karolina M.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Zaprosilam Panią Karolinę na wątek Rufika.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dzięki!
Ja też dzisiaj roześlę info o Rufim do wszystkich znajomych z prośbą żeby podać dalej. Zrobimy mu też allegro. Innych ogłoszeń niestety robić nie umiem.
Skończyła nam się też już kasa na Rufika, za ostatnie pieniążki został zaszczepiony, potem zrobię nowe rozliczenie. Mam nadzieję, że znajdzie dom i nie będziemy musieli robić kolejnych bazarków.
Nadal bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu młodego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...