Jump to content
Dogomania

Szkielet psa !Stareńkie,pinczerowate cudo - JUŻ W DOMKU STAŁYM ! :)


Borówka16

Recommended Posts

[quote name='sylwiaso']Boróweczko cioteczki mamy super miejsce!!!!:multi::loveu:[/QUOTE]
Sylwuś , jak ja Cię uwielbiam :loveu: :loveu: :loveu:
To ja może dodam więcej szczegółów ;)
Miejscy było by u koleżanki Sylwii , osoby o cudownym sercu dla zwierząt - p.Ani :)
Koszty jeszcze nie wiem jakie by były - p.Ania mówi ,że nie potrafi podać dobrej sumy i mam zaproponować sama - ale ja na prawdę nie wiem jaką.
Pani Ania mieszka między Skierniewicami i Łowiczem , w miejscowości Bełchów ( o ile czegoś z emocji nie pokręciłam ;) )
[B]Więc szukamy transportu Łódź - Bełchów.[/B]
Albo też nie szukamy :)
Wszystko wyjaśni się po 20 ;)
Bo jak zadzwoniłam do Pani , u której Fuks jest obecnie powiedziała ,że był wczoraj odzew z ogłoszeń papierowych (tam na nią kontakt był) i o 20 przychodzi go obejrzeć jakaś Pani :)
Ja też mam przy tym być , wezmę ze sobą umowę ,więc bardzo proszę o kciuki :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piszę post ,który zawsze uwielbiam pisać :p
A więc powiem tak : FUKS MA DOM , TEN JEDYNY NA ZAWSZE :loveu::loveu::loveu:
Tak jak byliśmy umówieni - koło 20 przyszła Pani chętna na Fuksia ;)
Pani w starszym wieku , momentalnie zaprzyjaźniła się w Fuksolem :p
Była bardzo zadowolona ,że psiak ma te swoje ponad 10 latek ,bo powiedziała ,że nie chce przeżyć psa ,a zarazem chce dać dom staruszkowi na ostatnie dni.
Fuksowi też się p.Lucynka przypodobała , od razu rozłożył jej brzuchol do miziania :cool3:
Jeszcze tylko podpisaliśmy umowę i Pani wyszła z psiaczkiem :multi:
Nawet się nie oglądał , szedł z nią jakby znał ją od zawsze :)
Fuksik mieszka kilka bloków dalej od Pani co miała go na TDT ,więc obie będziemy mieć go na oku ;)
Dodam jeszcze ,że Szanowny Pan Fuks będzie mieszkał w towarzystwie 4 kotów :razz::p
I nowe imię - Fix ;)

Ufff...wreszcie sprawa choć jednego psa pozytywnie zakończona :multi:
Teraz tylko Misio :roll:
Przy okazji serdecznie zaproszę na jego wątek (banerek w podpisie , z napisem "o krok od śmierci").
Oraz jeszcze raz bardzo , bardzo podziękuję wszystkim ,którzy tak bardzo pomogli Fuksowi :multi::loveu:
Kochani , jesteście wielcy , to dzięki Wam wszystkim : łapaczom , kibicującym na wątku , Pani ,która miała go na TDT , p.Anetce ,Sylwusiso za to ,że tak dzielnie szukała hoteliku i znalazła :loveu:
Pani Ani ,która miała go wziąć na hotelikowanie ,SERDECZNE DZIĘKI !!!
I oczywiście mężowi Jazzbel - w końcu to on dorwał Fuksa :multi:;)
[I]Jeśli kogoś pominęłam , przepraszam , to wszystko z emocji.[/I]

***
P.Ania jeszcze nie poinformowana , nie wypada mi teraz dzwonić , z rana , koło 9 dam jej znać ,że Fuksol w DS :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

HURRRRRAAA!!!!!!!!!!!! Super Boróweczko, cieszę sie jak jasna cholera. Się Psiakowi należało, nas rolował aż miło, przeżył ostatnio dużo, niechaj sobie teraz przy ukochanych nogach Pani Swej Jedynej leży, śni o czym tam te kochane gałgany psie śnią, zajada, popija i szczeka na obcych! Bo to odważniak jest jak ta lala! Tak się cieszę! Ściskam wszystkich z ekipki i oby wiecej takich słonecznych info.:) Auuuuu! Wyje z radości:) i merdam!!!

Link to comment
Share on other sites

Ehhhh takie informacje to zawsze miód na serce! To tylko teraz psa nie puszczać ze smyczy. Boróweczko jeśli to jest starsza Pani a masz z nią kontakt to zapytaj jak ona stoi z finansami? Mnie i męzowi korona z głowy nie spadnie jak raz w miesiącu podrzucimy jej karmę czy to dla kotów czy to dla Fiksa :) :)

Pozdrawiam,
Agata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...