Jump to content
Dogomania

Chore serce Grety-pomóżmy suni!!!Liczy się każda złotówka i każda rada!Ratunku!


jostel5

Recommended Posts

[quote name='jostel5']Jak nie urok,to .......!:( I kto by pomyślał,że taka młoda suczyna może mieć aż takie problemy ze zdrowiem!:shake: Strasznie mi jej (Was) żal!:placz:

Dostałam odpowiedź od lilk_a z Częstochowy....(Dziękuję,Bakusiowa,za podpowiedź :))Nie odmówiła pomocy i za ok.tydzień zrobi allegro cegiełkowe dla Grety.Qeram,czy można podać nr konta Fundacji?[/QUOTE]

Oczywiście że można podać konto fundacji, tylko prosiłbym z dopiskiem na Gretę.
Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
ul. Kosodrzewiny 7/9
04-979 Warszawa
[B]Rachunek bankowy
[/B]03 1020 1042 0000 8802 0109 6528

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Grety serce powinno pompować ok 10 litrów krwi na minutę. Po badaniu echa serca okazało się że pompuje tylko ok 5 litrów na minutę, stąd jej osłabienie i bladość. Greta dostała maść Nitrocard do wcierania w wewnętrzną stronę uda.
Sunia prawie cały dzień przesypia. Dobrze że mieszka w mieszkaniu i nie ma powodów do nadmiernego ruchu. Greta ma silny instynkt stróżujący, mieszkając na podwórku miała by więcej powodów do pilnowania i stresowania się, a tak to żyje sobie po malutku i w spokoju.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qeram']Grety serce powinno pompować ok 10 litrów krwi na minutę. Po badaniu echa serca okazało się że pompuje tylko ok 5 litrów na minutę, stąd jej [B]osłabienie i bladość[/B]. Greta dostała maść Nitrocard do wcierania w wewnętrzną stronę uda.
Sunia prawie cały dzień przesypia. Dobrze że mieszka w mieszkaniu i nie ma powodów do nadmiernego ruchu. Greta ma silny instynkt stróżujący, mieszkając na podwórku miała by więcej powodów do pilnowania i stresowania się, a tak to żyje sobie po malutku i w spokoju.[/QUOTE]
No i właśnie mam to samo z Kruszką. Tyle, że u Kruszki nie doszło jeszcze do kardiomiopatii roztrzeniowej jak u Greci, ale poza tym wszystko jest tak samo, choć Kruszka jest bardzo starszą damą. Z obrazu choroby wnioskując ja bym jednak dorobił profil hormonów tarczycy - tyle , że to drogie badanie - ja płaciłem za badanie w lab. w Berlinie 300 zł. Prawda też i taka, że w przypadku rozdęcia komór - powiększenia, na niewiele już można liczyć w sensie radykalnej poprawy pracy serca.
W poniedziałek robimy też badania kontrolne - po leczeniu hormonalnym tarczycy. Obraz na dziś jest taki, że jest bardzo duża poprawa ! Jak poskładam wszystko pokażę.
Leki na całe życie , ale jest zdecydowanie lepiej.
Po drodze była kuracja żelazowa i wit. B12 w celu lepszej produkcji czerwonych ciałek krwi - lepsze natlenienie krwi i serce nie musi tak 'gonić', żeby nadrabiać braki. Była poprawa, ale nie oczekiwanie wystarczająca. Był i jest nadal Biosotal i inne cuda - koniec końców dobraliśmy się do tarczycy i celnie.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam i wysłałam tekst "bazarkowy" na e-mail lilk_a,podałam też nr konta....

Lilk_a potrzebuje zdjęć Grety o dużej rozdzielczości (Nie pochrzaniłam czegoś?Nie znam się na tym!:oops:) ! Marku,pomożesz? Być może przyda się też zdjęcie tych chorych uszu...
Lilk_a pewnie tu zajrzy i podpowie,co jeszcze i ewentualnie-jak poprawić tekst...

Żeby się udało!

[B]Aha,w poście nr 680 jest piękny bannerek przygotowany dla Grety przez Paulinę_mickey...:) Podlinkowany![/B]
Proszę się częstować!

Paulina-bardzo dziękuję!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...