Jump to content
Dogomania

Chore serce Grety-pomóżmy suni!!!Liczy się każda złotówka i każda rada!Ratunku!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ANETTTA']Marku czy jakas Fundacja pomaga ci w utrzymaniu GRETY

jak sprawa karmy ????[/QUOTE]
Tak, pomaga mi Fundacja Azylu Pod Psim Aniołem w ten sposób, że korzystam ze zniżek fundacji w lecznicach, fundacja płaci przelewem za leczenie Grety, ale muszę zwrócić fundacji wydane na Grete pieniądze. Jest to duża pomoc bo nie zawsze Greta ma pieniążki na koncie, a już było tak że trzeba było pilnie jechać z sunia do weta a w kasie Grety były pustki. Bardzo dużą ulgą są też zniżki w lecznicach z którymi fundacja ma podpisane umowy na leczenie zwierzaków.
Co do karmy to Greta musi na razie jeść karmę dla psów chorych na serce Cardiac. Koszt takiej karmy to 290 zł za 14 kg worek.
Byłem z Gretą na kontrolnej wizycie u kardiologa i jest duża poprawa. Serce pracuje równiej, nie ma dodatkowych skurczów, ale leki będzie już brała do końca życia.

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś zrobi banerek. Można by wpisać w tytule,że zbieramy deklaracje stałe i jednorazowe np. na jedzenie. Bazarek cegiełkowy też jest wskazany. Jak będzie operacja potrzebne będzie allegro cegiełkowe. Nowy wątek nie jest potrzebny, tylko ten trzeba rozsyłać.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może zrobić bannerek???? Proszę! Tytuł zmienię,oczywiście...

Jak się robi bazarki serduszkowe,cegiełkowe czy jakieś inne...? Szkoda Kreski-tyle już przeszła!!!
Marek jej nie odda,ale przecież nie może zostać z tak chorym psem bez pomocy!

Link to comment
Share on other sites

Przedwczoraj dzwoniła do mnie pani w sprawie adopcji Grety. Miała kiedys bardzo podobna suke która odeszła ze starości. Była bardzo zainteresowana adopcją do czasu jak opowiedziałem o chorobie Grety i niestety pani zrezygnowała. Wiedziałem że tak bedzie. Greta jest pięknym psem, ludzie się za nia na ulicy ogladaja ze słowami "Jaka śliczna sunia" tylko co z tego, jej choroba będzie wszystkich odstraszać od adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qeram']Przedwczoraj dzwoniła do mnie pani w sprawie adopcji Grety. Miała kiedys bardzo podobna suke która odeszła ze starości. Była bardzo zainteresowana adopcją do czasu jak opowiedziałem o chorobie Grety i niestety pani zrezygnowała. Wiedziałem że tak bedzie. Greta jest pięknym psem, ludzie się za nia na ulicy ogladaja ze słowami "Jaka śliczna sunia" tylko co z tego, jej choroba będzie wszystkich odstraszać od adopcji.[/QUOTE]

mogłes zaproponowac inna sunie dac namiary an zuzlikową czy mnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Czy ktoś może zrobić bannerek???? Proszę! Tytuł zmienię,oczywiście...

Jak się robi bazarki serduszkowe,cegiełkowe czy jakieś inne...? Szkoda Kreski-tyle już przeszła!!!
Marek jej nie odda,ale przecież nie może zostać z tak chorym psem bez pomocy![/QUOTE]
Są na dogomani osoby co zajmują sie robieniem bazarków. Np. dogomaniaczka hitoshi robi różne bazarki, trzeba zapisać się w kolejce. Ma taki wątek bazarkowy, gdzie są zapisy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Banerek mogę zrobić, tylko co trzeba na nim umieścić?

A bazarek z cegiełkami też mogę wystawić-takimi rozsyłanymi wirtualnie, tylko ktoś musiał by mi tekst jakiś napisać.[/QUOTE]

Bardzo proszę o bannerek...Umieść na nim Gretę z początku wątku (taką smutną) i napis typu: Chore serce,chore uszy...Pomóż mi!

A o bazarku pomyślę za dwa dni-muszę na krótko wyjechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Do góry,dziewczynko! Co z Tobą będzie?!!!:shake::-([/QUOTE]
Zwróć się do dogomaniaczki lilk_a z Częstochowy. Wystawia ona allegra cegiełowe na chore psy. Niektóre to idą super. Lilk_a rozsyła maile do osób, które biorą udział w jej akcjach. Ja nie będąc na dogomani wzięłam udział w takim allegro. Później to już byłam zawiadamiana o każdym wystawionym przez Lilkę. Życzę powodzenia:lol:

Link to comment
Share on other sites

Grecie leki na serce bardzo pomogły ale na żołądek niestety zaszkodziły. Od kilku dni nie chciała jeść, wymiotowała, była osowiała. Widać było że źle się czuje. Przedwczoraj co wzięła do pyska to natychmiast zwróciła. Pojechałem z nią do weta. Została w szpitalu na kroplówkę i badania. Wetmedin bardzo podrażnił jej żołądek. Dostała antybiotyk i ma brać osłonowo Ranigast i nasienie lnu do jedzenia. Jutro idziemy do kardiologa, zobaczymy co dalej.

Link to comment
Share on other sites

Jak nie urok,to .......!:( I kto by pomyślał,że taka młoda suczyna może mieć aż takie problemy ze zdrowiem!:shake: Strasznie mi jej (Was) żal!:placz:

Dostałam odpowiedź od lilk_a z Częstochowy....(Dziękuję,Bakusiowa,za podpowiedź :))Nie odmówiła pomocy i za ok.tydzień zrobi allegro cegiełkowe dla Grety.Qeram,czy można podać nr konta Fundacji?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...