Jump to content
Dogomania

Malutki kojec, do jedzenia chleb z wodą - ZALEGAMY Z OPŁATAMI ZA GRUDZIEŃ I STYCZEŃ!


Luzia

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='clo']a ja mam pytanie co z3 biedakiem?:((([/QUOTE]


Narazie musi zostać tam gdzie jest :( z tymi mamy straszny problem bo okazało się że chłopaczek to straszny uciekinier :shake: i skacze ludziom do nóg więc są pierwsze skargi :placz: u mnie w domu 3 psy nie mam możliwości wziąć 4. TSPZ tradycyjnie gówno robi i tak to wygląda.

Psiaki już po szczepione. Łącznie wyszło 120 zł szkoda gadać :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję również za podnoszenie.

Deklaracje stałe i jednorazowe mile widziane.
Zrobiłam bazarek z wyborem imienia dla psiaków ale jak na razie cisza.
W poniedziałek może uda mi się wystawić bazarek z jakimiś fantami.
Najgorsze że z tego co przejrzałam na dogo oferty hoteli i DT to wszystko zajęte. A 8 psy muszą z działki zniknąć! :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Dziękuję również za podnoszenie.

Deklaracje stałe i jednorazowe mile widziane.
Zrobiłam bazarek z wyborem imienia dla psiaków ale jak na razie cisza.
W poniedziałek może uda mi się wystawić bazarek z jakimiś fantami.
Najgorsze że z tego co przejrzałam na dogo oferty hoteli i DT to wszystko zajęte. A 8 psy muszą z działki zniknąć! :([/QUOTE]

Kurczę... UMilki? Ania + Milka & Ulver? hotelik u lilki? mestudio? Ewanka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Kurczę... UMilki? Ania + Milka & Ulver? hotelik u lilki? mestudio? Ewanka?[/QUOTE]


Na spokojnie przejrzę jeszcze raz. Na razie robię ogłoszenia bazarowe. Najgorsze że utrzymanie 2 psów to miesięcznie wyjdzie około 600 zł..

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj psiaczek po raz pierwszy chodził na smyczy (od szczeniaka jedyną rzeczą jaką znał był kojec..)

Na wszelki wypadek założyłam mu szelki żeby się nie zdjął z obroży, pierwszym jego odruchem był otwarty bunt i wywalenie się do góry kołami. Na szczęście suczka dała mu dobry przykład i w końcu się przemógł i za nią maszerował.
Przed lecznicą obszczekał najpierw jakiegoś psiaka w typie foksteriera krótkowłosego, następnie próbował zjeść mastifa.. :diabloti:
Na szczepieniach oboje byli bardzo dzielni, przy kłuciu nawet się nie poruszyły, tak samo przy obcinaniu pazurków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...