Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shania']a ja mam pytanie, ponieważ-za co przepraszam, nie śledze ciągle wątku..czy juz zbieramy na coś i jest nr konta???[/QUOTE]

Wg mojej wiedzy zbieramy na to: "[B][COLOR=red]Cinek ma szansę na hotel w Bogatyni, gdzie z psami pracuje p. Marek - pod jego opiekę trafiały m.in. amstaffy i CCty mające problemy dominacyjne oraz z agresją na różnym tle. Miesiąc w hotelu to 400 zł - uważamy, że warto zainwestować w przyszłość psiaka, niż miałby trafić do obojętnie jakiego hotelu, w którym nikt by z nim nie pracował. Jeśli w ciągu tygodnia bądź dwóch uda nam się znaleźć pieniądze na opłacenie 3 miesięcy, Cinek pojedzie do hotelu. Obecnie mamy jedynie na jeden miesiąc. Prosimy o wsparcie! "[/COLOR][/B]

Konta jeszcze nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Pada mi net w domu, jakaś awaria. Zgadzam się, że narkoza u nosówkowego ozdrowieńca to ryzykowny pomysł. W zależności od tego ile będziemy mieć pieniędzy zdecydujemy albo o chemicznej kastracji albo odczekamy i będziemy organizować kastrację z hotelu. Agaga21 - dzięki za info i oświecenie jak tam sytuacja wygląda z wetami, Evl za trzeźwy umysł. Mam zapalenie oskrzeli i średnio funkcjonuję, także proszę mi jakieś niezręczności wybaczyć bo mało przytomna jestem.

[quote name='Szarotka']Mnie sie wydaje, ze tego typu odzywania sie na dogo tez wiele nie wnosza ......., i raczej psu nie pomagaja, o ile wiem to szukacie chetnych, ktorzy by psa chcieli utrzymac. Jednej chetnej sie juz pozbyliscie. Znam Ingrid osobiscie i wiem, ze bardzo psy kocha. Glownie pomaga psom, ktore nie sa ani mlode ani zdrowe.
Pies jest bardzo trudny i szkoda, ze zamiast zdobywac chetnych do pomocy (takich co jeszcze moga finansowo pomoc), to sie ich pozbywacie. Jezeli E.S dzialas na dobro psa, to tym razem Ci nie wyszlo...............[/QUOTE]

Szarotko, równie duzo wniosłaś tym postem. Poza tym Ingrid nie oferowała niczego Cinkowi, a stwierdziła, że w swym zamyśle tak planowała dopiero w poście w którym się z wątkiem żegnała, więc wiesz ... takie deklaracje na do widzenia "nie znacie mnie ale jakbyście znali toi bylibyście mili bo ja zapłaciłabym jakby było miło" to każdy potrafi składać.
Jako że znasz ją lepiej niz mnie zapewniam Cię, że działam wyłącznie na szkodę psów i przetapiam je na smalec oraz wyadoptowuję na łańcuch, dlatego jestem na dogo, to przeciez jasne :D
Dlatego w ramach szkodzenia Cinkowi proszę z Lady, aby każdy kto może mu pomóc - po prostu pomógł :)

Link to comment
Share on other sites

Niedługo spłyną ostatnie wpłaty z mojego bazarku i bazarku [B]omi[/B], który wystawiam dlatego już poproszę o nr konta, na które mam przelać pieniążki dla Cinka :loveu:


Zaglądnęłam na pierwszą stronę i mam ogromne obawy czy uda nam się zebrać deklaracje stałe :shake:, ale można całkiem niezłe pieniążki zdobyć bazarkami :)
Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek fanty to bardzo prosimy !
Gdyby ktoś miał problem z wystawieniem bazarku chętnie pomogę ;) widziałam, że i paulinken służy pomocą :loveu:

Jeżeli istnieje taka możliwość aby Cinek pojechał do hoteliku ze szkoleniowcem od zaraz to byłoby super - na pierwszy miesiąc pieniążki już są, o następne będziemy walczyć :evil_lol:

Co Wy na to ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']
Zaglądnęłam na pierwszą stronę i mam ogromne obawy czy uda nam się zebrać deklaracje stałe :shake:, ale można całkiem niezłe pieniążki zdobyć bazarkami :)
Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek fanty to bardzo prosimy !

[/QUOTE]
Mam taki gadżet: "świecąca podstawka chłodząca pod laptopa".
Może na jakiś bazarek z różnościami się Wam przyda ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Topi']Mam taki gadżet: "świecąca podstawka chłodząca pod laptopa".
Może na jakiś bazarek z różnościami się Wam przyda ?[/QUOTE]
Zawsze można spróbować wystawić takie cudo - może się komuś przyda ;)
Jeśli możesz przysłać zdjęcie z opisem i ceną będę wdzięczna :) mój adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Zakończę te, które prowadzę w tej chwili i wystawiamy następne.
Kto jeszcze może podarować coś dla Cineczka :) ?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam fanty (tzn zdjęcia i opisy) od E-S i zebrazebra, dziś, jeśli uda mi się wyczołgać spod nawału pracy, zrobię bazar - pewnie późno w nocy. Dzięki dziewczyny za wsparcie.

Konto będzie moje, napisałam kilka postów wyżej, że użyczę w takiej sytuacji - bardzo bym prosiła o pomoc w rozsyłaniu, bo naprawdę nie mam zbyt czasu w tej chwili, aby wysłać tyle PW - mogę liczyć na pomoc?

Pan Marek na Cinka czeka, muszę sie dowiedzieć, czy pies ma jakieś szczepienia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Bardzo jestem wszystkim wdzięczna za pomoc :) :Rose:
Ja też jeszcze przenypię chałupę jak trochę wyzdrowieję, bo jest źle na razie.[/QUOTE]

"Po to Pan Bóg dał Ci dupsko
byś je wypiął na choróbsko".

[I](drogi Moderatorze: to jest fraszka J.I.Sztaudyngera)[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Topi']"Po to Pan Bóg dał Ci dupsko
byś je wypiął na choróbsko".

[I](drogi Moderatorze: to jest fraszka J.I.Sztaudyngera)[/I][/QUOTE]

He, he :D toteż cały bity tydzień wypinałam zasuwając z zapaleniem zatok i krtani. Dzięki czemu mam już zapalenie oskrzeli i płuc i z kaszlu wypadł mi dysk z szyi, stąd dupska nawet nie wypnę :D Nie ma jak, sztywna jestem. W przenośni oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego ja ten bazarek na Cinka przegapiłam i nic o nim do dziś nie wiedziałam ?

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/194596-KOSMETYKI-ORIFLAME-NOWY-KATALOG%21-Na-psy-w-LSOZ-i-Cinka-chudego-jamnika-do-17.11"]http://www.dogomania.pl/threads/194596-KOSMETYKI-ORIFLAME-NOWY-KATALOG!-Na-psy-w-LSOZ-i-Cinka-chudego-jamnika-do-17.11[/URL]

jedną rzecz Wam genialną pokażę, dla psiarzy i odwiedzających psiaki schroniskowe, idealne, antybakteryjny żel do mycia rąk [B]bez użycia wody[/B]:

[URL]http://pl.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCat=body&prodFilter=ptbdhandcare&prodCode=11286[/URL]

No, może po kolejnej wizycie w schronisku nie będę musiała myć i perfumować kierownicy i dźwigni zmiany biegów w aucie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...