Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulinken']No wiem, ale myślałam, że może jakieś nowe wieści. Łatka siedzi sama?[/QUOTE]

Sama w sensie, że bez Cinka - ale w boksie ma koleżanki. Nowe wieści będę miała, jak tylko dowiem się, kiedy fur będzie mogła wziąć Cinka. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Lady parę postów wcześniej pisałaś , że wpłynęły pieniądze z moich bazarków - mogłabyś uzupełnić pierwszy post bo nie mogę rozliczyć się do końca - z góry dziękuję :)[/QUOTE]

Jasne, nie ma sprawy, jak tylko mBank powoli mi na wejscie na historię konta, od razu uzupełnię - na razie wyskakuje jakiś błąd.

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza strona zaktualizowana. U nas dziś nieco cieplej, potem będę dzwonić do kierownika i pytać, jak się ma Cinek.

Edit: Rozmawiałam z kierownikiem, mówi, że Cinek zdrowieje, jak jest w szpitaliku w cieple i znów choruje, jak jest w boksie. Obecnie siedzi na kwaratannie i jest leczony, Grześ nasz kochany bardzo się nim zajmuje i o niego dba. Cinek jest zaklepany, kiero powiedział, ze i tak w obecnej chwili nie nadaje się do wydania do adopcji komukolwiek.

Będę jednak miała prośbę o pomoc - transport będzie prawodpodobnie na 10/11 grudnia, czyli za tydzień. Potrzebuje kogoś, kto się ze mną przejedzie do schroniska - ja nie mam samochodu - i go zabierze, a także osoby, która jest w stanie pożyczyć transporter na czas podróży - zostanie odesłany od razu do właściciela, wymyty i zdezynfekowany.

Link to comment
Share on other sites

10 grudnia niestety jestem w Łodzi i pewnie wrócę 11 dopiero .... transporterek mój odjechał gdzieś kiedyś z jakimś psiakiem i już nigdy do mnie nie wrócił ... masz jakieś auto, które tam dojedzie ? Bo ma znowu sypać u nas, obawiam się, że osobówka nie da rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']10 grudnia niestety jestem w Łodzi i pewnie wrócę 11 dopiero .... transporterek mój odjechał gdzieś kiedyś z jakimś psiakiem i już nigdy do mnie nie wrócił ... masz jakieś auto, które tam dojedzie ? Bo ma znowu sypać u nas, obawiam się, że osobówka nie da rady.[/QUOTE]

Ooo, wróciłaś - podejrzewam, że to śnieg tak Ci pomógł w drodze powrotnej ;) Transporter pewnie weźmiemy od Pati, bo Iwa jedzie w kennelu piranhi. Jest jedna propozycja transportu, najwyżej będę szła pieszo i wezmę go na ręce, jakby samochód nie mógł dojechać - chyba takie rozwiązanie najlepsze...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...