Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wróciłam, zaraz rozsyłam konto, robię aktualizacje bazarków i wątku... Boże, nienawidzę nie mieć internetu... Szukamy transportu dla Cinka, bo miejsce nie będzie czekać wieczność!

PW wysłane do:
Shania
Livka
omi
hovomaniaczka
zebrazebra
muza_51
Bonsai

Konto ma już paulinken, z bazarku z Oriflame.

Czy ktoś jeszcze chce konto? Bardzo proszę, Livko, paulinken, Shanio - gdybym długo nie odpisywała, wyślijcie konto moje na PW do zainteresowanego, ok? Ja teraz już mam net, ale mam też masę roboty w pracy i stąd mogę z opóźnieniem odpowiadać.

Zaraz zrobię bazar Oriflame następny, jeden z obrazami i fantami od zebryzebry

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Witam wszystkich i zapraszamy razem z Topi na bazarek dla Cinka :loveu:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/196033-Mieszanka-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-pomoc-Cinkowi.-Do-15.11.-do-godz.-22-giej.[/URL][/QUOTE]

Wpisałam do pierwszego postu, dzięki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zebrazebra']Dziewczyny, ja bym tylko ujednoliciła opis Cinka, bo widać sprzeczność - w pierwszej informacji jest uległy, później - diablątko... To może wprowadzać w błąd.

Pierwszy zakup na bazarku już jest ;)[/QUOTE]
Dla ułatwienia sobie życia skopiowałam pierwszy post z poprzedniego bazarku :oops: mogę coś zmienić :roll:

Dziękuję za zakupy :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Dla ułatwienia sobie życia skopiowałam pierwszy post z poprzedniego bazarku :oops: mogę coś zmienić :roll:

Dziękuję za zakupy :multi:[/QUOTE]

Sorry, moja wina, zapomniałam zmienić. Już możesz przekopiować od nowa - zmieniłam pierwszy post.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na następny bazar Oriflame, w całości dla Cinka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196041[/url]

I kolejny bazar, z białymi krukami pośród płyt muzycznych, zapraszam bardzo - fanty podarowała zebrazebra :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/196045[/url]

[B]E-S[/B], czy ten bazar z obrazkami ma być cały na Cinka, czy jak? Bo ja już nie pamiętam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Zapraszam na następny bazar Oriflame, w całości dla Cinka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196041[/url]

I kolejny bazar, z białymi krukami pośród płyt muzycznych, zapraszam bardzo - fanty podarowała zebrazebra :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/196045[/url]

[B]E-S[/B], czy ten bazar z obrazkami ma być cały na Cinka, czy jak? Bo ja już nie pamiętam :oops:[/QUOTE]

Miałyśmy wystawić po 1/2 z Szantą amstafką.

Link to comment
Share on other sites

A właśnie, no coś mi świtało, dzięki. Dziś wieczorem wystawię. paulinken, spoko, na razie trzeba podnosić te trzy, co są :)

Słuchajcie, jest transport pati-c, płatny, do samego hotelu. Koszt całkowity to 860 zł + opłaty autostradowe - podzielony na dwa, bo jedzie Cinek i Iwa z Zamościa. Czyli 430 + coś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']A właśnie, no coś mi świtało, dzięki. Dziś wieczorem wystawię. paulinken, spoko, na razie trzeba podnosić te trzy, co są :)

Słuchajcie, jest transport pati-c, płatny, do samego hotelu. Koszt całkowity to 860 zł + opłaty autostradowe - podzielony na dwa, bo jedzie Cinek i Iwa z Zamościa. Czyli 430 + coś...[/QUOTE]

Matko, jaka kwota...

Link to comment
Share on other sites

Jest też druga opcja - Formica zgodziła się zabrać Cinka do transportera na razie Lublin-Zabrze, za niewielką dorzutkę do paliwa. Potrzebujemy wówczas transportu Zabrze-Bogatynia. Formica jedzie 15stego - może uda nam się coś znaleźć? [B]Cinek bardzo prosi o pomoc![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']A właśnie, no coś mi świtało, dzięki. Dziś wieczorem wystawię. paulinken, spoko, na razie trzeba podnosić te trzy, co są :)

Słuchajcie, jest transport pati-c, płatny, do samego hotelu. Koszt całkowity to 860 zł + opłaty autostradowe - podzielony na dwa, bo jedzie Cinek i Iwa z Zamościa. Czyli 430 + coś...[/QUOTE]

Zabiło mnie to ...

[quote name='ladySwallow']Jest też druga opcja - Formica zgodziła się zabrać Cinka do transportera na razie Lublin-Zabrze, za niewielką dorzutkę do paliwa. Potrzebujemy wówczas transportu Zabrze-Bogatynia. Formica jedzie 15stego - może uda nam się coś znaleźć? [B]Cinek bardzo prosi o pomoc![/B][/QUOTE]

A ile jest km z Zabrza do Bogatyni ?
W ogóle jest ktoś z Zabrza na dogo ?

Link to comment
Share on other sites

To też jest dobry hotelik, w którym z psem się pracuje - poczytajcie :cool3: może cena będzie niższa bo odległość podobna :roll:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191412-Otwieramy-nowy-hotelik-dla-quot-dogomaniackich-psow-quot-mamy-wolne-miejsca[/URL]

Spróbować nie zawadzi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muza_51']Witam. Przed chwilą przelałam na podane konto jednorazową deklarację dla Cinka.Pozdrawiam Marta.[/QUOTE]

Dziękujemy :)

Dziewczyny, nie wiem co robić, potrzebuje Waszej rady.
Odpadł zupełnie transport do Bogatyni kombinowany z Zamościem, bo Iwa jedzie pod Warszawę, a same nie wydamy prawie 1000 zł na transport...
Jest transport 15.11. z Lublina do Zabrza - ale Zabrze to jeszcze 300 km od Bogatyni.
Jest hotel w Zabrzu, właśnie rozmawiałam z Panią - bardzo sympatyczna, kompetentna, mówiła jak pracuje z psami; hotel współpracuje z kilkoma fundacjami w kwestiach takich właśnie zachowań psów - wszystko cacy, tylko 20 zł/doba. Czyli miesięcznie 600 zł. I co ja mam robić? Bo już nie mam siły...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Słuchajcie, jest transport pati-c, płatny, do samego hotelu. Koszt całkowity to 860 zł + opłaty autostradowe [...][/QUOTE]

Załóżmy, że z Lublina do Bogatyni jest ~1400km w obie strony. Średni benzyniak, w trasie, pali powiedzmy 6,5 litra na 100km. Litr benzyny - 4,6 pln. Czyli ta trasa wychodzi tak plus minus 380zł dla benzyniaka, jakieś 330zł dla diesla. W związku z powyższym, rozumiem, że pati jeździ czołgiem bądź prywatnym odrzutowcem?

Nie ma sensu, moim zdaniem, wywalać tyle kasy na transport.

Edit: widzę, że ta opcja jednak odpada, uff. Jednak boję się trochę, że 600zł miesięcznie za hotel to też jest kwota zaporowa :roll: To nie bernardyn tylko po prostu krnąbrny jamnik.

Kurde, żeby to wszystko było takie proste...

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, coraz gorzej to widzę. Zrobiłam teoretyczną symulację - mamy 60 zł deklaracji stałych, reszta to bazarki. Jeśli zapłacę 400 zł za hotel, zostaje obecnie 345 zł. Nie daj Boże, jeśli pies się rozchoruje - to ta kasa będzie niczym, licząc leczenie u weta + dojazd do niego. I nie będzie na drugi miesiąc. Nie zdecyduję się dać psa z takimi deklaracjami na drugi koniec Polski, szczególnie, ze sam transport zabrałby całość tego, co teoretycznie jest uzbierane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Wiecie co, coraz gorzej to widzę. Zrobiłam teoretyczną symulację - mamy 60 zł deklaracji stałych, reszta to bazarki. Jeśli zapłacę 400 zł za hotel, zostaje obecnie 345 zł. Nie daj Boże, jeśli pies się rozchoruje - to ta kasa będzie niczym, licząc leczenie u weta + dojazd do niego. I nie będzie na drugi miesiąc. Nie zdecyduję się dać psa z takimi deklaracjami na drugi koniec Polski, szczególnie, ze sam transport zabrałby całość tego, co teoretycznie jest uzbierane...[/QUOTE]
lady spróbuj napisać do Jamora

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/138231-Hotel-dla-ps%C3%B3w-JAMOR[/URL]

to świetny szkoleniowiec, a do Warki około 150-170 km, może znajdzie miejsce dla naszego psiurka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...