Jump to content
Dogomania

Kraków szczeniaki jamniczki! Zielona ['], Czerwona ma dom, a Tola zostaje u nas!


kiwi

Recommended Posts

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o jakie przepiekne jak mi sie takie malenstwo marzy...a u nas w Płocku na giełdzie sa czesto hodowcy zwyklych kundli.jeden facet przywiozl owczarki na sprzedaz,ma ich hodowle(powiedzial ze 25)wszystkie bez papierow:shake:.tak wogole to w plocku jest masa ludzi ktorzy zarabiaja na rozmnazaniu zwyklych kundli,mam wrazenie ze schronisko tez to robi...

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam, jak niosłyśmy te maluchy w kartonie i jak im się spieszyło na zewnątrz. Jeden był bardzo ciekawy świata ;) Ehh myślałam, że jak już są w domu, w dobrym, przyjaznym psom domu, to będzie tylko lepiej, będą zdrowieć :shake: Bidule! Życie nie jest takie proste...

Link to comment
Share on other sites

Nasza Tola czuje sie bardo dobrze!!!:multi:apetyt ma ogromnyyyy:crazyeye:ciagle by jadla ,jadal i jadla.Demon opiekuje sie nia rewelacujnie,nic tylko patzrecz na ten cudowny widok.Mala rosnie w zawrotnym tepie,dzisiaj sama wyszla po schodach co do niedawna bylo nie lada wyczynem dla niej.Teraz spi spokojnie wiec mamy w domu troszke spokoju;)

Link to comment
Share on other sites

Mój mózg jeszcze się nie zrehabilitował bo czerwcowych egzaminach i jakoś ciężko "zaskakuje" :p
No patrz, jaki ten świat mały. Chcąc, czy nie chcąc i tak się spotkałyśmy :) A jak tam ten najbardziej ciekawski maluch z trójki?To ta psina, która u Ciebie jest?

Link to comment
Share on other sites

Kiwi nadal jest Kiwi a minia82 to siostra Kiwi:lol: kiwi wyjechala z Krakowa wiec to teraz ja zajmuje sie mala.Mala dokazuje na calego!!Jest kochana ale czasmi potrafi dac w kosc:lol: To taki maly diabelek w ciele aniolka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Troszkę mnie nie było, a tu takie wiadomości. Bidusia zielona [']:-(

Kiwi, Minia mam nadzieję, że z sunią to nic poważnego. U szczeniaczków czasem zdarza się jakaś niestrawność. Trzymam bardzo mocno kciuki za maleństwo. Jakby coś się działo to dzwońcie o każdej porze...
A jak czerwona?

Link to comment
Share on other sites

Ja tu chyba zwariuje :shake:
wlasnie chcialam radosnie wklejac zdjecia tolusi a tu taka informacja...
podobno mala dzisija wiecej spala niz zwykle,
Malenka zaraz idzie do weta z minia, trzymajcie kciuki...
tymczasem wkleje te zdjecia....

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy12/1210/174380/previews/4174945_demon_930.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy12/1210/174380/previews/4174944_demon_931.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy12/1210/174380/previews/4174948_demon_929.jpg[/IMG]

zobaczcie jaka ona jest juz duza...

Link to comment
Share on other sites

Wrocilismy juz od weterynarza.byc moze to zwykla biegunka spowodowana przejedzeniem.Oby.....Małą dostałą zastrzyk,zapłacilam 10 zł.Pani doktor zalcilla obserwacje kupek.Jesli bedzie poprawa mozna malą odrobaczyc w srode.Z dnia an dzien jest coraz wieksza, :lol::lol::lol::lol:juz wazy 1,25 kg!przytyla 0,15 kg:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...