Jump to content
Dogomania

Kraków szczeniaki jamniczki! Zielona ['], Czerwona ma dom, a Tola zostaje u nas!


kiwi

Recommended Posts

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]dzisiaj od Wiedżmy przyszło 30 złotych na jamniczki.[/B] :loveu: :loveu: Bardzo dziekujemy . tak jak prosila Kiwi przekazuję kasę na konto które mi podała (udostępione kuzyna)

Link to comment
Share on other sites

Przypominam ze mala jest do adopcji
probowalam przeforsowac 2 psa ale mi sie nie udalo, przynajmnjje jak narazie...
co innego gdybym byla w kraju i mogla sie zajac dwojka, ale mnie nie ma do wrzesnia...
jeszcze chcialabym zeby zostala zaszczepiona kiedy jest u nas, bo boje sie zeby nie zlapala czegos w miedzyczasie
nie wyobrazam sobie jeszcze jak ja oddamy :(

Link to comment
Share on other sites

wczoraj moja siostra urzadzila mala impreze podczas ktorej tolcia byla gowna atrakcja ;)
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy12/1210/174380/previews/4215407_demon_943.jpg[/IMG]

patrzcie jaka duza dziewczynka
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy12/1210/174380/previews/4215400_demon_944.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

U malutkiej wszysko w porzadeczku:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Jest tak kochana ze nawet nie potrafie tego opisac.Po prostu urocza:loveu:Kupki sa "ładne":oops: wiec mysle ze bedize zdrowa i bedzie dalej tak rosla jak rosnie i niedlugo nawet Demona przerosnie:multi:

Link to comment
Share on other sites

Balck sheep, jedyny jedyny ulubiony :lol:
tam ucieto ich przyjaciolke, a ona strasznie urosla!
dorothy, przeciez ja jej niemal nie poznaje, ona jest juz dwa razy wieksza :iloveyou:
rosnie jak na drożdzach ;)
ale faktycznie nawet pani weterynarz mowila ze to moze byc maly jamniczek, byc moze tez przez to niedozywienie na poczatku rozwoju:(

Link to comment
Share on other sites

Kiwi a w jakiejs miejscowosci jestes? (ja dalej z tymi pytaniami...,nudna jestem, wiem) A dasz rade jeszcze mi tez kupic ten zestaw za 5 zł dla psa? 5 zł, tzn za 1 funt?
Kurcze ze szczeniakami to jest tak, ze rosna jak na drozdzach. Dlatego nie rozumiem ludzi, ktorzy chca tylko szczeniaka, przeciez w koncu i tak bedzie duzy! A taki roczny czy kilku letni piesek tez sie łatwo uczy! Nawet moj Denis wariat się szybko uczy;)

Link to comment
Share on other sites

hahha, no wlasnie przeczytalam to co przed chwila napisaalam ;)
przyjaciolka ma gabaryty niczego sobie, w normie w normie, ale za o tola ma brzuch coraz wiekszy
siostra mi mowila ze potrafi isc do miski, siedziec przez 15 minut i caly czas upychac w siebie jedzenie;)
a jak slyszy dzwiek chlebaka to jest pod blatem przed demonem :lol:
tak to jest zostawic psa na wychowanie mojej rodzinie ;)

Link to comment
Share on other sites

tak, tak moge kupic kompletow ile chcesz, kosztuja 1 funta, ale zaokraglijmy do 5 zl, jak wroci moja siostra to przywiezie aparat i wtedy zrobie zdjecie i wam pokaze jak wygladaja
jak dla mnie wygladaja calkiem fajnie czy sa solidne to przetestuje jako-pilkowo-misiowe zabawki dla psow, wielkie piszczace gumowe zabwki, miski metalowe, maty do samochodu ale gorszej jakosci niz u nas za 20 zl wiec nie ma co oszczedzac) i na kazdym kroku mozna kupic to co u nas jest tylko w zoologicznych czyli woreczki na psie kupy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...