Jump to content
Dogomania

Mika znalazła swój domek


pio27

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa36']Halo halo :)
Jest tu kto ?
Mikunia ma szansę na super domek :) :) :) Państwo sami po nią pojadą do schronu w Zielonej Górze :)
Państwo są z Zagania.

Pio będę Cię łapać na komórkę :)[/QUOTE]

Jesteśmy:) i czekamy na wieści o domku.
Kiedy zostanie sprawdzony i przez kogo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36'](...) Jest odzew na ogłoszenia Miki Ciocia Paja mi przesłŁA MEILA NA PM :) :) :)
Ludzie piszą sensownie jutro będę do nich dzwonić :)
Trzymajcie kciukasy :)[/QUOTE]
Super. :-)

[quote name='ewa36'](...) Mikunia ma szansę na super domek :) :) :) Państwo sami po nią pojadą do schronu w Zielonej Górze :)
Państwo są z Zagania. (...)[/QUOTE]
Wszystko OK ale, czy zamierzacie ten dom sprawdzić wcześniej? Wizyta przedadopcyjna?

W treści ogłoszenia jest napisane:
"Mika jest zaszczepiona i odrobaczona. [B]Będzie wydana po sterylizacji[/B]."

Co zrobicie w kwestii sterylki? Chcecie ją wydać bez wysterylizowania, licząc na to, że państwo dostosują się do treści umowy, jeśli będzie zawierała taki punkt?
Nie tak dawno miałam podesłany wątek, poczytałam go ze smutkiem. Wydano spaniela/ spanielkę (mniejsza o płeć) bez wiadomego zabezpieczenia. Dom adopcyjny nie zamierza zwierzaka zawieźć na zabieg, kierując się, jak twierdził, obawami przed skalpelem. Co z takim fantem można zrobić przy niekorzystnym obrocie sprawy?
Ano, na dobrą sprawę nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']oby tylko jedna znana z miłości do owczarków userka nie zapragnęła jej dla siebie, bo czarno to widzę :roll:[/QUOTE]
Dziewczyny, oszczedzcie sobie złosliwosci, ewa36 zapłacila za ogloszenia i nic nie wskazuje, na to aby miała zabrac Mike do siebie.
Lepiej pomozmy znaleźc kogos z okolic Zagania, na wizyte przedadopcyjne. Moze sie jeszcze okazac, ze dom inaczej wyglada w rozmowie telefonicznej a inaczej z bliska. Wtedy bedziemy sie martwic, co ze sterylka.

Link to comment
Share on other sites

belo, przepraszam, ale nie napisałam nigdzie, że to ewa :roll:
ale skoro już o niej wspominasz to naprawdę cierpnę kiedy widzę, ze zainteresowała się kolejnym owczarkiem... mam nadzieje, że nie wpadnie jej do głowy jej wziąć bo a nuż nie da jej kolejny pies spać i odda go do schronu :roll:

a co do wizyty przed... czy to chodzi i Żagań czy Zagań?? bo zagania nie znalazłam na mapie..???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Dziewczyny, oszczedzcie sobie złosliwosci, ewa36 zapłacila za ogloszenia i nic nie wskazuje, na to aby miała zabrac Mike do siebie. Lepiej pomozmy znaleźc kogos z okolic Zagania, na wizyte przedadopcyjne. Moze sie jeszcze okazac, ze dom inaczej wyglada w rozmowie telefonicznej a inaczej z bliska. Wtedy bedziemy sie martwic, co ze sterylka.[/QUOTE]
Belu, daruj sobie uogólnienie proszę (chodzi mi o zwrot [I]dziewczyny[/I]). Póki co nie pozwoliłam sobie na żadną złośliwość.

Czy nie warto zmienić tytuł, wrzucić w niego prośbę o pomoc z wizytą przedadopcyjną, podać nazwę miejscowości?

Nawet jeśli dom przy kontroli wypadłby rewelacyjnie wolałabym (ale to oczywiście nie zależy ode mnie więc woleć to ja sobie mogę ;-)) dopiąć zabiegu i spać snem spokojnym, czyli od A do Z przygotować sunię przed adopcją, niż wydać ją niezabezpieczoną lub na przysłowiowy gwałt dogrywać zabieg.

Link to comment
Share on other sites

O proszę towarzystwo wzajemnej adoracji w pełnym składzie - nikogo nie zabrakło :)

Rozmawiałam z Panią zainteresowaną adopcją Miki wszystko jest na dobrej drodze :)
Pio wstawi później dodatkowe zdjęcia Miki :)
Podałam Pani telefon do Pio i dalej Pani będzie ustalać wszystko z Pio :)
Są zdecydowani i pojadą po Mikę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Uogólnienie wyjaśnione.
Przejdźmy do Żagania.
Zerknijcie proszę na ten wątek. Założycielka agrawa69 jest z tej miejscowości, może więc warto...

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191004-AMPER-%C5%BBaga%C5%84-m%C5%82ody-husky-prosi-o-wsparcie[/URL][/QUOTE]

Ja znalazłam trzech użytkowników dogo z Żagania, wśród nich właśnie agrawa69.
Może się to info przydać:

[FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=&quot]agaci-x [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=2]klaudusia0219[/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=2]agrawa69[/SIZE][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']tylko, ze chyba skontaktować się powinna założycielka wątku bo co my wiemy o suni :roll:
powinna osoba która zna sunię powiedzieć komuś kto ma zrobić wizytę przed adopcyjną na co ma szczególnie zwrócić uwagę..[/QUOTE]
Jasna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Dziewczyny, oszczedzcie sobie złosliwosci, ewa36 zapłacila za ogloszenia i nic nie wskazuje, na to aby miała zabrac Mike do siebie.
Lepiej pomozmy znaleźc kogos z okolic Zagania, na wizyte przedadopcyjne. Moze sie jeszcze okazac, ze dom inaczej wyglada w rozmowie telefonicznej a inaczej z bliska. Wtedy bedziemy sie martwic, co ze sterylka.[/QUOTE]

Dzięki Kochana, ale szkoda Twoich nerwów.
Najlepszą odpowiedzią na kalumnię jest milczenie. Od razu widać, czym się co poniektórzy ostro zajmują przed Świętami (i nie tylko).
A wątek Majki taki opuszczony :)
Już się tam nie udzielacie :) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Dzięki Kochana, ale szkoda Twoich nerwów.
[B]Najlepszą odpowiedzią na kalumnię jest milczenie[/B]. Od razu widać, czym się co poniektórzy ostro zajmują przed Świętami (i nie tylko).
A wątek Majki taki opuszczony :)

Już się tam nie udzielacie :) ?[/QUOTE]


[quote name='Asior']no osoba dzięki której majka wylądowała w schronie zainteresowała się innym pieseczkiem, tego też można zagłodzić, nie?? :angryy:[/QUOTE]

Chcę zebyś wiedziała, że zapracowałaś u mnie sobie na to by Towarzyszyć Ci i wspierać w każdym Twoim wpisie, co też robię.

Proszę Cię bij mnie jak chcesz, ubliżaj mi, ciagaj po sądach ale na miłość boską nie wypowiadaj sie w temacie Majki, wszyscy tylko nie TY!

Ewo nie bez przyczyny (w tym i za sprawą Majki) wylądowałaś na cz.kw.

Więc może przyszedł czas byś wzięła sobie swój własny wpis do serca i dotrzymała słowa - taki prezent gwiazdkowy dla psiaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Dzięki Kochana, ale szkoda Twoich nerwów.
Najlepszą odpowiedzią na kalumnię jest milczenie. Od razu widać, czym się co poniektórzy ostro zajmują przed Świętami (i nie tylko).
A wątek Majki taki opuszczony :)
Już się tam nie udzielacie :) ?[/QUOTE]

Mamy zamiar Ewo ostro zajmować się psami w potrzebie nie tylko przed Świętami, ale też po:-) Dożywotnio:-)
Wątek Majki jest opuszczony na szczęście przez tych, którzy nigdy nie powinni się tam znaleźć, ale nadal jest tam obecna opiekunka Majeczki i inni:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196094-Maja-%C5%9Bliczna-5-miesi%C4%99czna-sunia-kopana-na-ulicy-brakuje-ok.-150z%C5%82-na-hotelik%21%21%21/page10"]http://www.dogomania.pl/threads/196094-Maja-%C5%9Bliczna-5-miesi%C4%99czna-sunia-kopana-na-ulicy-brakuje-ok.-150z%C5%82-na-hotelik!!!/page10[/URL]

Proponuję, aby założycielka tego wątku oraz inne dziewczyny przeczytały wątek Majeczki, łącznie z linkami które są tam wstawione. Ciekawy wątek;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196094-Maja-%C5%9Bliczna-5-miesi%C4%99czna-sunia-kopana-na-ulicy-brakuje-ok.-150z%C5%82-na-hotelik%21%21%21/page10"]http://www.dogomania.pl/threads/196094-Maja-%C5%9Bliczna-5-miesi%C4%99czna-sunia-kopana-na-ulicy-brakuje-ok.-150z%C5%82-na-hotelik!!!/page10[/URL]

[B]Proponuję, aby założycielka tego wątku oraz inne dziewczyny przeczytały wątek Majeczki, łącznie z linkami które są tam wstawione[/B]. Ciekawy wątek;)[/QUOTE]

Obowiązkowo! Uważam, że powinna być opcja przylepienia tego do profilu Ewa36 wtedy każdy, kto na nią trafi, mógłby sam ocenić, czy chce od niej jakiejkolwiek pomocy w czymkolwiek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...