Jump to content
Dogomania

Mika znalazła swój domek


pio27

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sekkmet, czy dostałaś moje pw z listem Pani Beaty ?
Przepraszam że pytam tak obcesowo, ale nie mam potwierdzenia w folderze "wysłane" - tak, jak poprzednim razem.
To kolejna osoba zainteresowana adopcją Miki.
Nie pisałam wcześniej gdyż byłam pewna ludzi z Żagania, co prawda zabrali psiaka, ale nie Mikę .....

Link to comment
Share on other sites

[B]WIDZĘ ŻE WIECIE O SMUTNYM DLA MIKI DOMU ŻE NIE POSZŁA DLA TEGO ŻE ONA MUSI MIEĆ OSOBĘ KTÓRA WYJDZIE KILKA RAZY NA SPACER W SCHRONISKU I SIĘ[/B]
[B]ZAPOZNA Z MIKĄ , A PO DRUGIE MIKA MUSI MIEĆ DOM KTÓRY ZAPEWNI JEJ SPOKÓJ. A JAK MÓWIŁA TA PANI TO ONA BY SPOKOJU TAK BY NIE MIAŁA I DLA TEGO. I JAK MOŻNA ZOBACZYĆ WCZEŚNIEJ LOS JEJ DAŁ ZŁE PRZE ŻYCIA I TERAZ JEJ NIE OSZCZĘDZA ALE WIERZE ŻE TA ZŁA PASA SIĘ SKOŃCZY I MIKA ZNAJDZIE DOMEK A JA JEJ W TYM POMOGĘ:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:....................
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pio27'][B]WIDZĘ ŻE WIECIE O SMUTNYM DLA MIKI DOMU ŻE NIE POSZŁA DLA TEGO ŻE ONA MUSI MIEĆ OSOBĘ KTÓRA WYJDZIE KILKA RAZY NA SPACER W SCHRONISKU I SIĘ[/B]
[B]ZAPOZNA Z MIKĄ , A PO DRUGIE MIKA MUSI MIEĆ DOM KTÓRY ZAPEWNI JEJ SPOKÓJ. A JAK MÓWIŁA TA PANI TO ONA BY SPOKOJU TAK BY NIE MIAŁA I DLA TEGO. I JAK MOŻNA ZOBACZYĆ WCZEŚNIEJ LOS JEJ DAŁ ZŁE PRZE ŻYCIA I TERAZ JEJ NIE OSZCZĘDZA ALE WIERZE ŻE TA ZŁA PASA SIĘ SKOŃCZY I MIKA ZNAJDZIE DOMEK A JA JEJ W TYM POMOGĘ:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:....................
[/B][/QUOTE]

To na pewno :)
Już Mikuni pomogłeś :)
Ale dlaczego w domu tych Państwa Mika nie miałaby spokoju ?

Link to comment
Share on other sites

ja też zaglądam i chyba muszę odnowić allegro, a myślałam, że nie będę musiała tego robić.. Mika miała kilku obserwowanych na allegro, ale nikt nie pisał na maila w jej sprawie, teraz [B]ewa36 [/B]wszystko w naszych rękach! Trzeba mocno się wysilić, ona musi znaleźć szybciutko domeczek! Ja teraz ogłąszam Tokaja, jak zainteresowałam się Fafikiem, to znalazł kilka dni później dom, a Mikusia... ? ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']ja też zaglądam i chyba muszę odnowić allegro, a myślałam, że nie będę musiała tego robić.. Mika miała kilku obserwowanych na allegro, ale nikt nie pisał na maila w jej sprawie, teraz [B]ewa36 [/B]wszystko w naszych rękach! Trzeba mocno się wysilić, ona musi znaleźć szybciutko domeczek! Ja teraz ogłąszam Tokaja, jak zainteresowałam się Fafikiem, to znalazł kilka dni później dom, a Mikusia... ? ;([/QUOTE]

To prawda Kochana, działamy !
Ale wyślij mi proszę raz jeszcze wiadome pw gdyż opróżniłam już skrzynkę ..... nie zakładałam, że Państwo zabiorą innego psiaka, chociaż bardzo się cieszę, że inna sierotka znalazła dobry dom :)
Mikunia swój także znajdzie jestem tego pewna :)

Link to comment
Share on other sites

Sekkmet, nie wiem z jakiego powodu, ale nie mam w swoim folderze "wysłane" potwierdzenia wysłania do Ciebie pw :(
Czy dotarła do Ciebie wiadomość w sprawie Miki z meilem do Pani Beaty - która także wyraziła zainteresowanie adopcją Miki ?
Jeśli nie, to mogę prosić o pw od Ciebie ?
Przekaże namiar korzystając z opcji "odpowiedz', może tak się uda.
Nadmieniam, że do innych użytkowników pw dochodzą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...