Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[quote name='Flaire']A tam spotkanko - ja chcem miejscówkę!!![/QUOTE]

To już trzeba robić zapisy- bo tam jedziemy ekipą z Gdańska. No ale miejsca tam jest. Domek główny, drugi domek gościnny.. i w razie czego duuuuuuużo miejsca na namioty. Tylko trzeba po pierwsze sprawić by była pogoda, bo całość jest nie ogrzewana :evil_lol: jako wkupne zabrać dużo alku z Polski, bo w najbliższym sklepiku to tam można kupić jakieś niby-piwo 3,5 %.. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[B]zach,[/B]

No to swoje przezyliscie :roll: Rzeczywiscie bol zeba to nic przyjmnego, wiec Ludi mimo, ze twardziel to musial cierpiec :shake: Wcale Ci sie nie dziwie, ze sie rozkleilas :roll: Trzeba miec nadzieje, ze Arystokrata czuje juz znaczaca ulge, a zab do konca pieknie sie wyleczy :-)

A co do kregoslupa, to zalecam basenik z hydromasazami :cool3: Cudowny relaks i wspaniala terapia :cool3: Dwa lata temu tak niefortunnie kichnelam (zreszta bardzo dyskretnie a nie tubalnie ;)), lekko pochylajac sie do przodu, ze w tym sklonie pozostalam :evil_lol: Bol byl tak silny, ze mialam wraznie, iz powoli paralizuje mi nogi i plecy :-( Pomogl silny zastrzyk przeciwbolowy, mocne leki rozkurczowe i blokady. Dopiero po ok. 2 - 3 tygodniach moglam sie w miare swobodnie poruszac i wtedy zaczelam chodzic na basen i masaze. Ulga przyszla bardzo szybko :loveu: Od tego czasu staramy sie z Markiem przynajmniej raz do roku wybywac do jakiegos SPA, z pelna opcja masazy, hydromasazy, zupelnym odkryciem jest dla mnie whirlpool, oraz parafango (to raczej malo zwiazane z kregoslupem ;)). Polecam, moze nie jako oddzielne zabiegi (bo strasznie drenuje kieszen), ale jako pakiet zimowych lub letnich wakacji :-)

No i duzo zdrowka dla Ciebie zach i dla Ludiego :loveu:

W.

Link to comment
Share on other sites

[B]Zach[/B], dzielny, grzeczny Ludwiś. :loveu:
Nie umiejszając w niczym jego dzielności - niekoniecznie oczuwał bardzo silny ból zęba. U ludzi też zdarzają się przypadki wysokigo progu odczuwania bólu zębów - ja tak mam. W zasadzie nie wiem, co to ból zęba. Niestety nie ma to samych zalet:mad:

Ludzie, jak tak piszecie o tych kręgosłupach, to aż strach się ruszać.

Proszę o uwzględnienie mojej kandydatury na spotkanie w S ;).

Link to comment
Share on other sites

[B]Zach [/B]wycałuj tego dzielnego piesa od cioci Rity,tym bardziej,ze nie znosze wizyt u stomatologa/trauma z dziecinstwa/.Pewnie bym tak samo zareagowała na to wszystko,czyli:placz: trzymajcie sie ciepło.[B] Wind [/B]wystraszyłas mnie troche,az sie boje kichac:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']
Dwa lata temu tak niefortunnie kichnelam (zreszta bardzo dyskretnie a nie tubalnie ;)), lekko pochylajac sie do przodu, ze w tym sklonie pozostalam :evil_lol: Bol byl tak silny, ze mialam wraznie, iz powoli paralizuje mi nogi i plecy :-( Pomogl silny zastrzyk przeciwbolowy, mocne leki rozkurczowe i blokady. Dopiero po ok. 2 - 3 tygodniach moglam sie w miare swobodnie poruszac
[/quote]
O, rany, jaka to niebezpieczna czynność to kichanie. Do tej pory żyłam w błogiej nieświadomości, że jedynym niebezpieczeństwem jest możliwość - za przeproszeniem - urwania ryja, a tu się okazuje, że i plecki mozna uszkodzić. Trzeba być ostrożnym, no, no :-o .
A o takim spa to też myslę od jakiegoś czasu, bo już niejedna osoba rozpływała się w pochwałach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][[B] Wind [/B]wystraszyłas mnie troche,az sie boje kichac:cool3:[/QUOTE]

Od tamtego czasu ja tez :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

[quote name='Mokka']A o takim spa to też myslę od jakiegoś czasu, bo już niejedna osoba rozpływała się w pochwałach.[/QUOTE]

Najlepsza zblizajaca sie okazja jest chyba Sylwester :cool3: I tak nie ma Zawodow w Ciechocinku :-( , wiec trzeba jakos zagospodarowac ten czas :loveu: Jakby co, sluze sprawdzonymi adresami :cool3: Polenisz sie za wszystkie czasy :loveu:

Milego dzionka, zapycham do studia :-)

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Od tego czasu staramy sie z Markiem przynajmniej raz do roku wybywac do jakiegos SPA, z pelna opcja masazy, hydromasazy, zupelnym odkryciem jest dla mnie whirlpool, oraz parafango (to raczej malo zwiazane z kregoslupem ;)).[/QUOTE]

Och SPA to jest superowa sprawa, ja najmilej wspominam weekend w Villa Park Wesoła pod Warszawą. Zaproszona przez Cosmopolitan trzy dni spędziłam na zabiegach.. Czułam się po nich jak nowo narodzona :roll:

Link to comment
Share on other sites

Niestety, kręgosłup może bloleć nie tylko od kichania..akurat dziś po pracy do "mądrego" idę z własnym , szyjnym odcinkiem tegoz , bo boli mnie i jakies takie mrówki mi po nim łażą :angryy: najlepiej by było wymienić na nowy :evil_lol:

Zach-znajoma airedalka załatwiła sobie 2 zęby ,ale dietą Barfa, tzn koscią wbita w okolice zebów. Tez ropień no i zeby martwe, wetka usuwała, bo się ruszały, całe ciemne :-(.
Biedny Ludwiś :-((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']O, rany, jaka to niebezpieczna czynność to kichanie. Do tej pory żyłam w błogiej nieświadomości, że jedynym niebezpieczeństwem jest możliwość - za przeproszeniem - urwania ryja, a tu się okazuje, że i plecki mozna uszkodzić. Trzeba być ostrożnym, no, no :-o .
[/quote]

Mokka, można tez komuś wjechać autem w tyłek na światłach :p tak zrobił mój kolega :roll:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Na kręgosłup polecam sanatorium prywatne w Krojantach koło Chojnic.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A te kręgosłupy to jakas epidemia.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]W Poznaniu w piątek rano objawił się dramat - Ottowi odezwał się wypadający dysk i okazało się, że z bólu ruszyć się nie może, a tu trzeba psa będzie wystawiać. I to niskopiennego, a ważącego tak z 16-17 kg. Trzeba go i podnieść i schylić się. Na szczęście znajomy (tyż z kręgosłupem) miał solidny lek przeciwbólowy na taką okoliczność i postawiliśmy Otta na nogi.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Tak naprawdę ten Poznan to mieliśmy z różnymi problemami.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff] A, jeszcze austriakom w drodze powrotnej poszła rura wydechowa w samochodzie.:diabloti: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Sirion-zepsute i bolące kręgosłupy to niestety choroba cywilizacyjna:-(, tyle,że branie leków p/bólowych to nie leczenie przyczyny, tylko skutków :cool3: dlatego ide do specjalisty, który leczy gimnastyką i uczy , jak z takim kręgosłupem "do d**y " żyć na codzień. Z lędzwiowym juz umiem sobie radzic, z szyjnym jeszcze nie :placz:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]No to własnie robią w Krojantach. Naprawiają jak mogą, a na drogę dają kasetę z zestawem ćwiczeń.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ale w sytuacji kryzysowej trzeba było Otta poratować, bo by jego pies nie był BOB na światówce.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Weszłam na topik, czytam, a tu jakaś elyta pisze, co to tylko rozbija sie po różnych SPA.;) Czytam dalej, a tu same połamiańce piszą. ;)
Zdrówka dla wszystkich :fadein: i słonka na weekend. Czy wiecie, czy można na to słonko liczyć?

Link to comment
Share on other sites

Hej
Wpadłam tylko na chwilę żeby zobaczyć co z Ludwisiem -
Dzielny chłopak z ciebie - wspaniale się spisałeś:lol:

[B]Zach[/B] nie dziwę się,że miałaś łzy pod powiekami---paskudnie to wygląda gdy nasz czworonóg leży taki bezronny unieruchomiony i obolały:shake:
ale najgorsze za Wami :multi:
- powiedz jedną rzecz- ..jaką miał młody narkozę???
[B]Zach..[/B]ja trzymałam kcuki tylko wczoraj nie odzywałam się na dogo, bo może nie połamana jestem ale strasznie przeziębiona:shake: wczoraj po południu chycnęłam do łóżka i leżałm tak do dzis-- ale co to za leżenie jak z paszczakiem trzeba wyjść Vigo z tego bezruchu już w tłuszczyk
obrasta:diabloti: ha i nie wyglada już
jak moja ulubiona rasa czyli chart;)
-- dobrze ze pan jutro już będzie.. będe mogła spokojnie powalczyć z ustrojstwem:cool1:
pa pa
[B]Mino[/B] - Trzymamy z Vigusiem za Korcie kciuki:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]No właśnie, mój Tz poczatkowo przymierzał się do tego, ale w tej kretyńskiej Łodzi i okolicach brak lekarza, który zrobił uprawnienia do tej metody.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
[B]sirion [/B]troche wiecej patriotyzmu lokalnego:angryy:kretynska Lodz:mad:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,
Pozdrawiam z Wrocławia. To była decyzja chwili...rano przy kawie dowiedziałam sie, ze synus nie może przyjechać więc spakowałam szczoteczke do zebów , zrobiłam obiad na 2 dni i do Wrocka:lol: Regonik zostal z panem ale już kolezanka wróciła ze sanatorium i Max przychodzi codziennie biegaja i sie turlaja po 1,5 godziny na ogrodzie. Wczoraj, po dluższej przerwie Max przyszedł. Zebyście widzieli te roześmiane gęby i jednego i drugirgo. Regon prawie do wanny się nadawał bo to on podgryza i...szybko na plecki...to nie ja, ja szczeniaczek...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...